Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: Pompa wspomagania WRC opinie

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2021
    Mieszka w
    Grójec
    Auto
    166, 2.5, 2007
    Postów
    16

    Domyślnie Pompa wspomagania WRC opinie

    Witam,
    Niestety mam do wymiany pompę wspomagania. Pisałem już na forum o problemie z tym i dostałem odpowiedź , że nie będzie tanio i NIE JEST. Ceny wahają się od 900 do ponad 2 tysiące. Przyznam, że to dla mnie naprawdę spory wydatek i jedyna rozsądna cena to pompa WRC około 250 zł, tylko no trochę mnie ta rozbieżność cen zastanawia. Ktoś coś podpowie. Będę wdzięczny bardzo

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ryaners
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.6
    Postów
    21

    Domyślnie

    Uważasz,że coś co ma w nazwie WRC i kosztuje 250zł ma prawo działać dłużej niż 5minut? Jeśli jesteś bogatym człowiekiem i masz nerwy ze stali to śmiało zakładaj tego krzaka.Resztę dopowiedz sobie sam czy warto zakładać chińskie bóg wie co ....

  3. #3
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Cytat Napisał ryaners Zobacz post
    Uważasz,że coś co ma w nazwie WRC i kosztuje 250zł ma prawo działać dłużej niż 5minut? Jeśli jesteś bogatym człowiekiem i masz nerwy ze stali to śmiało zakładaj tego krzaka.Resztę dopowiedz sobie sam czy warto zakładać chińskie bóg wie co ....
    A wiesz w ogóle o jakiej pompie kolega pisze? Nie generalizuj bo większość dobrych pomp kosztuje nawet mniej. Cena to tylko kwestia popytu i podaży a niekoniecznie jakości.

    Cytat Napisał gru Zobacz post
    iestety mam do wymiany pompę wspomagania. Pisałem już na forum o problemie z tym i dostałem odpowiedź , że nie będzie tanio i NIE JEST. Ceny wahają się od 900 do ponad 2 tysiące. Przyznam, że to dla mnie naprawdę spory wydatek i jedyna rozsądna cena to pompa WRC około 250 zł, tylko no trochę mnie ta rozbieżność cen zastanawia. Ktoś coś podpowie. Będę wdzięczny bardzo
    O jakiej pompie w ogóle piszesz bo równie dobrze od traktora mogę zaproponować. Domyślam się tylko z profilu że masz V6. Nie wiem jak jest w 2007 roku ale najczęściej do V6 idzie pompa wspomagania ZF. Jest ona faktycznie dość droga bo to towar deficytowy. Był montowany tylko w tym aucie z tym silnikiem (i kosmetycznie zmieniona w kilku innych i tak starych autach). Czyli taki trochę biały kruk. Jest na forum temat o tym i ktoś pisał o zamienniki. Po kosmetycznych zabiegach nawet pasuje i ma się dobrze. Choć nie wiem jaki ma przelot.
    Nie zmienia to postaci rzeczy, że nie wiem gdzie pytałeś i kto odpowiadał ale oryginalny ZF nadal jest dostępny. Sam takiego w ubiegłym roku kupiłem i zapomnę o problemie na zawsze. Cena nie jest oczywiście niska ale też bym nie przesadzał że to jakiś kosmos.
    https://allegro.pl/oferta/pompa-wspo...-zf-8110018796

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar francuzz
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6
    Postów
    12

    Domyślnie

    [QUOTE=gru;2275118]Witam,
    Niestety mam do wymiany pompę wspomagania. Pisałem już na forum o problemie z tym i dostałem odpowiedź , że nie będzie tanio i NIE JEST. Ceny wahają się od 900 do ponad 2 tysiące. Przyznam, że to dla mnie naprawdę spory wydatek i jedyna rozsądna cena to pompa WRC około 250 zł, tylko no trochę mnie ta rozbieżność cen zastanawia. Ktoś coś podpowie. Będę wdzięczny bardzo [/QUOT

    Pompa WRC to nie jest dobry wybór, ale pewnie znajdzie się inna marka w rozsądnej cenie. Poszukaj w necie
    Ostatnio edytowane przez francuzz ; 05-03-2021 o 11:02

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ryaners
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.6
    Postów
    21

    Domyślnie

    [QUOTE=marek230482;2275121]A wiesz w ogóle o jakiej pompie kolega pisze? Nie generalizuj bo większość dobrych pomp kosztuje nawet mniej. Cena to tylko kwestia popytu i podaży a niekoniecznie jakości.


    W takim razie jeśli cena to tylko popyt i podaż,to czemu nie zaproponowałeś czegoś w cenie około 250zł?Skoro można znaleźć jakość w tanim chińczyku takim jakim jest WRC to czemu mają takie opinie jakie mają i czemu nie sprzedają się lepiej jak Bosch czy Febi.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2021
    Auto
    149
    Postów
    5

    Domyślnie

    Rozsądnie zrobisz dokładając i kupując produkt który będzie działać,a nie wchodząc w chińskie bagno

  7. #7
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Cytat Napisał ryaners Zobacz post
    W takim razie jeśli cena to tylko popyt i podaż,to czemu nie zaproponowałeś czegoś w cenie około 250zł?Skoro można znaleźć jakość w tanim chińczyku takim jakim jest WRC to czemu mają takie opinie jakie mają i czemu nie sprzedają się lepiej jak Bosch czy Febi.
    Przede wszystkim nadal nie wiemy o jakiej pompie piszemy. Możliwe że nie wie tego nawet sam autor
    Wypowiedziałeś się w temacie nie znając go zupełnie. Specyfiki modelu. Z góry założyłeś że jest pełno producentów. W przypadku 166 z V6 gdzie jest fabrycznie pompa ZF praktycznie nie ma wyboru. Dlaczego zaproponowałem to co zaproponowałem? Bo nie ma innych. Nie ma boscha, febi ani nic co nawet chciałbyś polecić.
    W ubiegłym roku był w obiegu jakiś zamiennik (chyba właśnie chiński) o którym wspomniałem bo pamiętam, że ktoś kiedyś montował. Nie potrafię go teraz znaleźć.

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ryaners
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.6
    Postów
    21

    Domyślnie

    Zwracam honor w takim razieAczkolwiek dalej będę anty na tanie chińczyki niskiej jakości Na zgodę przy piątku zapraszam na oczywiście "bezalkoholowe" piwo

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar bartiolado
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS 16V 2005
    Postów
    22

    Domyślnie

    Miałem wahacze z marki WRC i rozsypały się po przejechaniu uwaga JEDNEGO tysiąca km, także no odradzam, mam słabą opinie jeśli o nich chodzi. A autor niech się doprecyzuje dokładnie bo nie będziemy tutaj wróżyć z fusów

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2021
    Mieszka w
    Grójec
    Auto
    166, 2.5, 2007
    Postów
    16

    Domyślnie

    Dziękuję za pomoc- chodzi o auto z silnikiem 2.5 v6, 138 kw. Nr pompy jaki dostałem w serwisie to 60813339

Podobne wątki

  1. [Brera] Pompa wspomagania zatrzymuje się kontakcie wody z paskiem wspomagania
    Utworzone przez bellaBrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-12-2017, 09:21
  2. Pompa wspomagania 3.0 v6/2.0 v6
    Utworzone przez dlugiRRS w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-02-2015, 21:30
  3. [159] pompa wspomagania
    Utworzone przez graziu1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 23:31
  4. [146] Pompa Oleju i Pompa Wspomagania
    Utworzone przez TheRomanist w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-02-2013, 15:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory