Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Brak reakcji z strony alarmu do czasu...

  1. #1
    Dariush
    Gość

    Domyślnie Brak reakcji z strony alarmu do czasu...

    Witam wszystkich przewaliłem całe forum i nie znalazłem podobnego postu tzn. znalazłem kikla podpowiedzi...chodzi o to iż ostatni raz zamykałem Alfe kluczykiem mam seryjny alarm(fabryczny) i zamknęła się jak zawsze zamigały kierunki dała sygnał alarm sie uzbroił i tyle po 2 dniach przyszedłem do autka odpalić a tu lipa autko w ogóle nie zareagowała na sygnał z pilota alarm sie nie rozbroił wiec otworzyłem drzwi..nawet nie zaczął wyć!!tak jak by go w ogóle nie było przekręciłem kluczyk w stacyjce alarm się uzbroił i zaczął piszczeć!co zauważyłem gdy nie przekręcę kluczyka dioda od alarmu w ogóle się nie świeci a podświetlanie kabiny drzwi podczas otwierania drzwi nie działa jakby w ogóle nie było akumulatora jedynie co..radio sie włącza przyciskiem czy ktoś może spotkał sie z czymś podobnym czytałem instrukcje myślałem że może to przekaźnik choć raczej mało prawdopodobne ponieważ przekaźnik odpowiada jeszcze za podnoszenie szyb a szyby działają w pozycji "1"stacyjki chciał bym sie dowiedzieć co mogło się spieprzyć czy jest to jakaś bzdura mało kosztowna czy znowu będą ze mnie zdzierać szmal...?aha i czy ktoś może mi dokładnie krok po kroku opisać gdzie jest ta syrena bo żeby wybrać sie do mechanika muszę ją jakoś wyłączyć nie będę jechał z włączoną co do odpalania auto pali tylko że alarm wyje

  2. #2
    Dariush
    Gość

    Domyślnie

    co jest Panowie z wami nikt nic nie powie w tym temacie słyszałem że to może być jakiś bezpiecznik albo przekaźnik tylko który i gdzie miałem instrukcję w ręku otworzyłem komorę bezpieczników w bagażniku a tam nic nie pasuje do schematu z obrazku....

  3. #3
    marcolukas
    Gość

    Domyślnie

    a akumulator masz wjakim stanie?
    u mnie było coś takiego że wogóle zamykam auto z pilota i zaraz sie otwierał a dioda od alarmu miga , naładowałem aku i zaczeło działać tak jak powinno wiec sprawdz aku albo u mnie był tylko taki kaprys belli
    a co do alarmu to możesz go wyłaczyć w bagazniku jest miejsce na kluczyk
    Ostatnio edytowane przez marcolukas ; 20-01-2010 o 17:25

  4. #4
    Dariush
    Gość

    Domyślnie

    aku jest na full naładowane wiesz tu pilot w ogóle nie reaguje siłowniki nie działają otwiersz drzwi ani światełka nic..do czasu kiedy nie przekręcisz kluczyka ....

  5. #5
    marcolukas
    Gość

    Domyślnie

    a masz kluczyk od wyłaczenia alarmu? to by ci troche ułatwilo życie

  6. #6
    Dariush
    Gość

    Domyślnie

    nie nie mam tak mi sie wydaje dostałem tylko 2 kluczyki od auta i komp. dokumentów to wszytsko chyba że jest jakieś specjalne miejsce gdzie go mam szukac...?

  7. #7
    marcolukas
    Gość

    Domyślnie

    w bagazniku poprawej stronie masz taki plastikowa zatyczke czarna i tam sie wkłada kluczyk

    http://www.forum.alfaholicy.org/147_...ie_dostac.html
    tutaj masz wpierwszym poscie drugie zdjecie jak to wyglada
    Ostatnio edytowane przez marcolukas ; 20-01-2010 o 18:02

  8. #8
    Dariush
    Gość

    Domyślnie

    spróbuje odłączyć go ale i tak to nie zmienia faktu że to sprawy nie załatwia niestety chyba pozostaje mi jechać do elektromechanika dzieki i pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [159] Nawiew.. brak reakcji..
    Utworzone przez Mariusz AutoDS w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-01-2018, 21:54
  2. 156 jtd, gaśnie nagle (od czasu do czasu)
    Utworzone przez andrzejbst w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-01-2016, 13:07
  3. 156 2.5 v6 Brak reakcji na gaz.
    Utworzone przez marcin713 w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-12-2014, 19:18
  4. brak reakcji po podłączeniu akumulatora,brak zapłonu
    Utworzone przez krzys-krzys w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-12-2013, 22:13
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-01-2011, 00:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory