Czy będzie grało Radio?

  • Autor wątku Autor wątku Stanley
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    radio
S

Stanley

Guest
Musze wymontowac zmieniarkę CD , czy po jej wymontowaniu będzie grało radio?, czy może w tym całym bloku (zmieniarka, navi ...) jest tez wzmacniacz i wtedy lipa z radiem?
 
Jak masz wzmacniacz to masz go nad navi i go zobaczysz odrazu . Śmiało możesz odłączyć zmieniarke radio bedzie działało :)
 
Ale ja zdemontowałem cały moduł , czyli zmieniarkę, navi i chyba wzmacniacz tez bo pod spodem widac jakies radiatory , to chyba od wzmaka?.
 
Jeżeli zdemontowałeś trzy elementy to pewnie wzmacniacz też (1.zmieniarka 2.Navi 3.Wzmacniacz) ....Jeżeli tak to na wzmacniaczu (czarne prostokątne pudełko :D) powinieneś mieć napis:
HAES 6x40W DSP AMLIFIER

Prościej się już chyba nie dało :D :P

Pozdrawiam ;)
 
spojler

witam
gdzie kupiłeś spojler na tylną klapę?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra