oświetlenie

dotek78

Nowy
Rejestracja
Sty 28, 2010
Postów
46
Lokalizacja
rybnik
Auto
alfa romeo 166 jtd
witam mam problem z oświetleniem w mojej kochanej 166 nie działa mi pozycyjne z przodu halogeny przód i tył cofania i oświetlenie bagaznika sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i przekazniki i są raczej ok zastanawiam sie czy nie jest to wina modułu swiateł pod kierownicom taki zielony za wszelkom pomoc dziękuje z góry i pozdrawiam
 
Sprawdź tą listwe z kablami co wychodzi spod tylnej szyby do klapy bagażnika bo potrafi się przetrzeć i powodować spięcia.
 
Sprawdź tą listwe z kablami co wychodzi spod tylnej szyby do klapy bagażnika bo potrafi się przetrzeć i powodować spięcia.

kolega redek ma racje sprawdz te kable co pisze juz 2 razy
przetarły mi się tam kable i tez nie miałem świateł pozycyjnych i wstecznego
 
hej sprawdziłem te kabelki dokładnie i wszystko jest ok troche dziwne bo nie świecą tez pozycyjne z przodu i halogeny przednie czy moze to być ten sterownik swiateł pod kierownicom pozdro
 
Urwana masa na klapie powoduje większość usterek. Działa ci otwieranie klapy bagażnika poprzez przycisk w schowku??
 
Amortyzatory
Powrót
Góra