Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Naglosnienie w alfie 166

  1. #1
    gumis_kiler
    Gość

    Domyślnie Naglosnienie w alfie 166

    witam mam pytanie....posiadam alfe 166 ktora nie ma zamontowanych glosnikow na tylnej polce chociaz jest otwor pod glosniki nie znalazlem tam zadnego okablowania...czy jest mozliwosc podciagniecia przewodow od ICS'a do tylnej polki a dokldanie czy jest jakies osobne wyjscie ze wzmacniacza dla tych glosnikow???? czy bedzie trzeba kombinowac???

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    okablowanie jest na 100% przyklejone do blachy razem z innymi wiazkami musisz doberze popatrzec ale jezeli glosniki nie bedą zamkniete to bagarznik jest z byt wielki i nie bedzie to grało za ładnie
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  3. #3
    gumis_kiler
    Gość

    Domyślnie

    czyli gdzies tam musza byc ukryte kabelki

    wie moze ktos gdzie sa dokladnie ukryte bo w sewisie alfy jak dzwonilem to gosciu mi powiedzial ze nie ma pojecia

  4. #4
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    W Bielsku w serwisie nie wiedzieli :?: :?: :?: Ludzie to w jakim kraju my żyjemy :?:

  5. #5
    arti4782
    Gość

    Domyślnie

    Daruj sobie głośniki w półce - zaoszczędzoną kasę przeznacz na lepsze głośniki z przodu i wygłuszenie drzwi. Ja miałem 6 głośnikóww furaku i po przeróbkach (zestaw odseparowany z przodu + wygłuszenie) gra dużo lepiej niż ta fabryczna kombinacja. No i tym sposobem uzyskasz poprawną scenę dźwiękową (na koncercie stoisz przodem do wykonawcy)

  6. #6
    gumis_kiler
    Gość

    Domyślnie

    niezly pomysl ale ja nie chce glosnikow z tylu montowac mi potrzebny tylko sygnal a glosnik bedzie jeden w bagazniku powiedz mi sam to robiles z tym wygluszaniem??? ile cie to wynioslo wszytko i jakie glosniki proponujesz???? i czym wygluszales i mniejwiecej jak????

  7. #7
    arti4782
    Gość

    Domyślnie

    Najlepiej mat APP miękkie - coś takiego: http://www.allegro.pl/item244753892_...kka_grati.html
    Jak masz dużo kasy to maty z DYNAMATA
    A jak chcesz super ekonomicznie to można nawet użyć taśmy dekarskiej SOUDAL :mrgreen: (też się sprawdza )
    Tu masz temat o wygłuszaniu drzwi na przykładzie golfa 3 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787
    Przyda się też pasta wygłuszająca.
    potrzebny tylko sygnal a glosnik bedzie jeden w bagazniku
    czyżby subwofer?

  8. #8
    Schirru
    Gość

    Domyślnie

    skad w radiu z 166 wychodzi sygnal do wzmacniacza??zadnych czinczy u mnie nie ma, a sam wzmacniacz (mimo ze siedzi w bagazniku) jest nie podlaczony i glosniki zasilane sa z samego radia. chetnie bym to zmienil ale nie bardzo widze skad sygnal pociagnac...

  9. #9
    Schirru
    Gość

    Domyślnie

    musi byc skąś wyprowadzony sygnal, skoro na wyposazeniu jest wzmacniacz. nawet jesli u mnie jest on nie podlączony, to z tego co się orientuje, w wiekszosci 166 audio jest juz z podpiętym wzmakiem, a ręke sobie dam obciąć ze nie jest on podlaczony wysokopasmowo...podejrzem, ze za sygnal odpowiedzialna jest taka mala kostka, ktora znajduje sie nad ISO, obok sterowania zmieniarką...aczkolwiek pewien nie jestem...

  10. #10
    sergiusz1988
    Gość

    Domyślnie

    gdzie znajduje sie ten wzmacniacz ?? i czy każda 166 ma go ?? ja mam system 10 głośnikowy z przodu 2 tweetery i dwa normalne z tyłu w drzwiach tak samo i w półce dwa głośniki. Ostatnio padły mi tweetery w przednich drzwiach co moglo byc powodem prosze o pomoc

Podobne wątki

  1. [159] naglosnienie 159 SW
    Utworzone przez sliwa90 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-01-2016, 02:31
  2. [159] Naglosnienie AR159 !!!
    Utworzone przez Bllondas w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-12-2011, 19:34
  3. gaz w Alfie 147
    Utworzone przez Revilo w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-09-2011, 07:50
  4. Gaz w Alfie 147
    Utworzone przez azbxcc88 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-03-2010, 21:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory