Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94

Temat: Światła mijania słabo świecą

  1. #21
    leszekbodzio
    Gość

    Domyślnie

    Kolego ja mam ksenony w swojej alfie i w lato zamierzam zakupić zwykłe lampy bo akurat moje to już wcale prawie nie świecą, ale w drugiej mam właśnie zwykłe lampy i wsadziłem zestaw HID i powiem że pięknie świecą bez porównania do oryginalnych żarówek i ksenonów.

  2. #22
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    U Ciebie drobiazdzek nie są problemem żarówki tylko lustra. Daj do regeneracji lampy. Kosztuje to nie wiele (powiedziałbym że nawet grosze) a będą świecić jak nowe. Bzdurą jest że w 166 są kiepskie światła. To taka bajka puszczona przez ludzi myślących że im większa powierzchnia reflektora tym lepiej świecą.... Soczewki to soczewki, nie ma znaczenia jaka jest powierzchnia reflektora. Jak będziesz miał świeże/dobre lustra to nawet jakbyś soczewki wstawił w małe otworki (średnicy soczewki) to będą oświetlać doskonale.
    A HID`y to osobna sprawa. Wiadomo że jako źródło światła (barwa, natężenie) jest lepsze od zwykłych żarówek ale to wcale nie oznacza że zwykłe świecą źle i trzeba wymienić. Przy HID`ach jak nie masz oryginalnych (samopoziomowanie ze spryskami) to musisz żyć ze świadomością że to jest zabronione i ryzykujesz wpadką z policją lub na przeglądzie. Oczywiście odezwą się Ci co jeżdżą i żyją no ale wiesz.... Your choice Your life

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar koles_02
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    AR 166 2,4JTD 10v CF2 EDC15 99' 140KM Grigio Chiaro
    Postów
    612

    Domyślnie

    Cytat Napisał drobiazdzek Zobacz post
    ... i jeszcze jedno - bawił się ktoś w ledy aby ładnie bellę z przodu oświetlić, mam tu na myśli pozycje i dzienne???
    Dzienne to mijania i alfa ma bardzo ładne okrągłe soczewkowe. Waltera de'Silvy nie próbował bym poprawiać. Jedynie montowanie lepszych żarówek H7 lub zamontowanie oryginalnych ksenonów razem z poziomowaniem i spryskiwaczami.

  4. #24
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    A właśnie też nigdy nie oszpecę 166, Waltera nie poprawisz. Wyjdzie wiocha nawet z tymi ringami bmw.
    Jeżeli chodzi o oryginalne xeony to temat był wałkowany. Masa roboty i spore koszta. Naprawdę zregeneruj lustra i kup porządne żarówki.

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Cytat Napisał drobiazdzek Zobacz post
    tzn. piszesz o oświetleniu ledowym, tak?
    Tak chodziło mi o ledowym "bajerze" że troche dupiate to
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  6. #26
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    marek230482 - Ciebie drobiazdzek nie są problemem żarówki tylko lustra. Daj do regeneracji lampy. Kosztuje to nie wiele (powiedziałbym że nawet grosze) a będą świecić jak nowe. Bzdurą jest że w 166 są kiepskie światła. To taka bajka puszczona przez ludzi myślących że im większa powierzchnia reflektora tym lepiej świecą.... Soczewki to soczewki, nie ma znaczenia jaka jest powierzchnia reflektora. Jak będziesz miał świeże/dobre lustra to nawet jakbyś soczewki wstawił w małe otworki (średnicy soczewki) to będą oświetlać doskonale.


    kupa roboty z wyciąganiem lamp, ale widzę, że soczewy są nawet, nawet..


    Przy HID`ach jak nie masz oryginalnych (samopoziomowanie ze spryskami) to musisz żyć ze świadomością że to jest zabronione i ryzykujesz wpadką z policją lub na przeglądzie.

    to akurat olewam, dlatego też myślę o HIDach...
    nie ma już BELLI..., czekam na lepsze czasy....

  7. #27
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    te nielegalne ksenony strasznie oślepiają, ludzie pomyślcie czasem o innych uzytkownikach dróg, nie jesteście sami na tym świecie...

  8. #28
    piter1984
    Gość

    Domyślnie

    jeżeli są soczewki i nisko ustawione to nie ma tragedii... bardziej wkurzają mnie w jakiś audi Q7 nie dość że wysokie auto to jeszcze wysoko ustawione te ksenony i walą po oczach

  9. #29
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter1984 Zobacz post
    jeżeli są soczewki i nisko ustawione to nie ma tragedii... bardziej wkurzają mnie w jakiś audi Q7 nie dość że wysokie auto to jeszcze wysoko ustawione te ksenony i walą po oczach
    dokładnie, zgadzam się w 100%, nie ważne co się ma ale ważne by było dobrze ustawione!!!

    ---------- Post dodany o godzinie 21:08 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:07 ----------

    Cytat Napisał Alfista Zobacz post
    te nielegalne ksenony strasznie oślepiają, ludzie pomyślcie czasem o innych uzytkownikach dróg, nie jesteście sami na tym świecie...
    ... a ktoś się mną przejmuje???
    nie ma już BELLI..., czekam na lepsze czasy....

  10. #30
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar iwok
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    już nie alfa :)
    Postów
    499

    Domyślnie

    czyli typowe podejście Kalego

Podobne wątki

  1. Światła mijania Alfa 156 FL (dziwnie świecą)
    Utworzone przez gamero w dziale 156
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 19:28
  2. Światła mijania nie świecą
    Utworzone przez wiertar w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-06-2013, 14:25
  3. [159] Nie działa MENU, a światła mijania świecą ciągle...
    Utworzone przez konrad26 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-03-2013, 16:57
  4. Nie świecą światła mijania
    Utworzone przez Krzychu25wroc w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-03-2012, 09:31
  5. [GTV] Moje lampy słabo świecą. Jak świecą Wasze lampy? Jak rozebrać lampę?
    Utworzone przez DARO-RT w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 11:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory