Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 99

Temat: Instalacja skórzanych elektrycznych foteli

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    Co do tych paru groszy to uwierz mi że płacąc miesięcznie za allegro około 400zł pomyślał o takich kombinacjach jak moje.
    1 przedmiot sprzedany za 150zł i opłaty rzędu 400zł miesięcznie? Nie wierzę

  2. #22
    MichałGdy
    Gość

    Domyślnie

    kefirek90 dzięki za podpowiedz......a jeśli chodzi o cene 800zł to uważam, że jest całkiem spoko......można pewnie kupić za 500 ale wyglądają jak by ktoś woził na nich konie

  3. #23
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    drift-r sprawdź ile mam wystawionych przedmiotów i przelicz ile może kosztować mnie ich wystawienie. Tak dla informacji to wcześniej przez kilka lat korzystałem z konta brata ale założyłem sobie swoje dlatego nie mam gwiazdek a też dużo sprzedaje poza allegro bo po co płacić prowizje? Zobacz na moje koszta przesyłek a na innych handlarzy i sam zauważysz że nie nie nabijam na przesyłkach jak inni. U mnie kupuje się najtaniej na allegro i masz najtańszą przesyłkę, Zresztą po co się udzielasz w tym temcie na mój temat, załóź nowy temat np: "O sprzedawcy h0se166 na allegro" bo nie chce mi sie już zaglądać w ten temat i ci odpisywac, Masz z tym jakiś problem?

  4. #24
    Użytkownik Ogier Avatar mahony2008
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Wałcz
    Auto
    Fiat Stilo 1.9jtd była alfa 166 3.2 TI 2004
    Postów
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    Tak dla informacji to wcześniej przez kilka lat korzystałem z konta brata
    h0se166 twój brat nik "Alfista155", a ty korzystałeś z jego konta tak? To teraz już wszystko wiem!!? Dzięki!
    mahony2008

  5. #25
    Użytkownik Romeo Avatar żuwik
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    166 2,4 JTD CF2 '00 ` ` ` ` ` ` ` ` ` 166 3,0 V6 CF3 '03
    Postów
    925

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    Co do tych paru groszy to uwierz mi że płacąc miesięcznie za allegro około 400zł pomyślał o takich kombinacjach jak moje.
    To może jaśnie pan wyraźniej to zaznaczy na aukcji a nie małym druczkiem skoro jaśnie pan taki uczciwy?

    Taki alfista że gdyby nie spostrzegawczość jednego z kolegów to inny alfista cieszyłby się właśnie nowo nabytym kompletem welurów.

  6. #26
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Boze nie wiedziałem że tacy tempi jesteście. W każdym ogłoszeniu grubo, wyraźniej napisane jest że przed naciśnięciem kup teraz konieczny jest kontakt dlatego nie piepsz kocopołów o możliwości oszustwa bo mnie gotuje w środku jak słysze takie piepszenie. Nie chce mi się kolejny raz tłumaczyć czegos co każde dziecko by zrozumiało dosrosłemu kolesiowi. Człowieku! WCHODZISZ NA OGŁSZENIE ZA 400ZŁ GDZIE WIDAĆ SKÓRĘ , CZYTAJĄC OPIS OGŁOSZENIA CZYTASZ ŻE JEST TO CENA ZA TAKIE SAME FOTELE ALE WELUROWE , SKÓRZANE JAK NA ZDJĘCIU KOSZTUJĄ 800ZŁ, OSTRZEGAM RÓWNIEZ ŻE PRZED NACIŚNIĘCIEM OPCJI KUP TERAZ KONIECZNY KONTAKT W CELU UZGODNIENIA SZCZEGÓŁÓW!. czy teraz jaśnie pan zajarzył czy nadal masz problem z mysleniem? Nawet jeśli chciałbyś sobie sam kliknąć kup teraz to nie możesz! Ponieważ zastrzegam sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia jeśli wcześniej się nie skontaktowałeś. Po prostu brak mi słów.
    Ostatnio edytowane przez h0se166 ; 23-01-2011 o 11:59

  7. #27
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    Masz z tym jakiś problem?
    Wg mnie zwyczajnie nie jest to do końca uczciwe i napisałem to już wcześniej. Ja nie mam z tym problemu gdyż zwyczajnie unikam takich aukcji. Cena powinna być podana za przedmiot aukcji a nie za coś podobnego ale innego.

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    WCHODZISZ NA OGŁSZENIE ZA 400ZŁ GDZIE WIDAĆ SKÓRĘ
    Tyle w tym temacie.
    Ostatnio edytowane przez drift-r ; 23-01-2011 o 12:02

  8. #28
    piter1984
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    Boze nie wiedziałem że tacy tempi jesteście. W każdym ogłoszeniu grubo, wyraźniej napisane jest że przed naciśnięciem kup teraz konieczny jest kontakt dlatego nie piepsz kocopołów o możliwości oszustwa bo mnie gotuje w środku jak słysze takie piepszenie. Nie chce mi się kolejny raz tłumaczyć czegos co każde dziecko by zrozumiało dosrosłemu kolesiowi. Człowieku! WCHODZISZ NA OGŁSZENIE ZA 400ZŁ GDZIE WIDAĆ SKÓRĘ , CZYTAJĄC OPIS OGŁOSZENIA CZYTASZ ŻE JEST TO CENA ZA TAKIE SAME FOTELE ALE WELUROWE , SKÓRZANE JAK NA ZDJĘCIU KOSZTUJĄ 800ZŁ, OSTRZEGAM RÓWNIEZ ŻE PRZED NACIŚNIĘCIEM OPCJI KUP TERAZ KONIECZNY KONTAKT W CELU UZGODNIENIA SZCZEGÓŁÓW!. czy teraz jaśnie pan zajarzył czy nadal masz problem z mysleniem? Nawet jeśli chciałbyś sobie sam kliknąć kup teraz to nie możesz! Ponieważ zastrzegam sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia jeśli wcześniej się nie skontaktowałeś. Po prostu brak mi słów.
    stary, manipulujesz słowami kluczowymi tytuł aukcji nie pokrywa się z przedmiotem licytacji, szkoda tylko że allegro ma to w dupie, aukcja powinna być już dawno odwołana a ty otrzymać ostrzeżenie.

  9. #29
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    A jednak są ludzie którzy zamiast piepszyć głupoty na tym forum dzwonią i nie mają problemów z rozszyfrowaniem aukcji. we wtorek ma przyjechac po nie klient. Także pitolcie dalej.

  10. #30
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ScorpioPL
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Mini Cooper S Kuga 2.5T
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    sprawdź ile mam wystawionych przedmiotów i przelicz ile może kosztować mnie ich wystawienie.
    Nikt ci nie każe tyle wystawiac, a jesli wystawiasz to płać
    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    U mnie kupuje się najtaniej na allegro i masz najtańszą przesyłkę
    Najtańszy nie jesteś, kilka miesiecy temu pytałem o kilka rzeczy i ceny były dużo wyższe niż te za ktore kupiłem u innego.

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    Boze nie wiedziałem że tacy tempi jesteście..
    A może to ty tępy jesteś i nie wiesz co to kultira osobista.

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    W każdym ogłoszeniu grubo, wyraźniej napisane jest że przed naciśnięciem kup teraz konieczny jest kontakt dlatego nie piepsz kocopołów o możliwości oszustwa bo mnie gotuje w środku jak słysze takie piepszenie. Nie chce mi się kolejny raz tłumaczyć czegos co każde dziecko by zrozumiało dosrosłemu kolesiowi. Człowieku! WCHODZISZ NA OGŁSZENIE ZA 400ZŁ GDZIE WIDAĆ SKÓRĘ , CZYTAJĄC OPIS OGŁOSZENIA CZYTASZ ŻE JEST TO CENA ZA TAKIE SAME FOTELE ALE WELUROWE , SKÓRZANE JAK NA ZDJĘCIU KOSZTUJĄ 800ZŁ, OSTRZEGAM RÓWNIEZ ŻE PRZED NACIŚNIĘCIEM OPCJI KUP TERAZ KONIECZNY KONTAKT W CELU UZGODNIENIA SZCZEGÓŁÓW!. czy teraz jaśnie pan zajarzył czy nadal masz problem z mysleniem? Nawet jeśli chciałbyś sobie sam kliknąć kup teraz to nie możesz! Ponieważ zastrzegam sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia jeśli wcześniej się nie skontaktowałeś. Po prostu brak mi słów.
    99% OSZUSTOW pewnie tak sie tłumaczy.
    było Giulietta 1.8 '83 LPG, 164 2.0TS '94 LPG, 166 FL V6 2.5 24v LPG , 159 2.0JTDm 170km
    jest Mini Cooper S 170 KM, Kuga 2.5T 250KM bo benzyna musi mieć doładowanie

Podobne wątki

  1. Montaż podgrzewanych foteli skórzanych
    Utworzone przez Donamigos166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-04-2018, 11:16
  2. instalacja podgrzewania foteli
    Utworzone przez calikcalik w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 22:21
  3. Komplet skórzanych foteli do Alfy 145
    Utworzone przez snake w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-03-2012, 23:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory