Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [166]PILNE.Jak wyjac miske olejowa 3,0 ?????

  1. #1
    smuz
    Gość

    Domyślnie [166]PILNE.Jak wyjac miske olejowa 3,0 ?????

    Koledzy sprawa pilna;macie moze jakis patent na wyjecie miski olejowej z 3,0,sprawa pilna i trudna bo o ile mozna rozpiac wydech zdjac nadkole ,poloske o tyle zostaje 1 jedyna sruba pod mocowaniem filtra ktoej nie mam pojecia jak wykrecic?????????jedyne rozwiazanie to chyba wyjecie motoru ale to calkowity bezsens,moze macie jakies rady ,widizeliscie znacie sposob etc.Prosze o podpowiedzi bo sprawa naglaca jest niesamowicie,DZIEKI

  2. #2
    picek
    Gość

    Domyślnie

    Zauważyłem twój temat już wcześniej. Sam byłem ciekaw i chciałem na przyszłość być bogatszy w wiedzę a tu nikt nigdy nie wyjmował miski się okazuje.

  3. #3
    cromik
    Gość

    Domyślnie

    Pewnie tak jak w 164, trzeba podnieść silnik z 30 cm do góry. Podnieśc trzeba i tak aby odkrecić albo zsunąć miske ze smoka.
    Podstawka pod filtrem zdjęta?

  4. #4
    smuz
    Gość

    Domyślnie

    wlasnie nie zdjeta
    ale tu niestety pojawil sie inny problem ,wyciek prawdopodobnie jest spod simeringu na wale od strony skrzyni i spod obudowy filtra ,.wiec teraz pytanie czy ktos kiedys zmienial simer na wale i czy to wiaze sie z wyjeciem silnika????????? :cry:
    makabra jestem calkowicie zalamany ......jesli trzeba bedzie znowu dzwigac silnik........

    zbankrutuje a to auto mnie wykonczy .....nie mam sil na dalsze remonty.....

    niby wszystko pierdołki ale czemu wymiana ich jest tak cholernie utrudniona..........co kosztuje krocie !!!!!!!!!!

  5. #5
    cromik
    Gość

    Domyślnie

    Przy wymianie simmeringu na wale nie trzeba wyciągac silnika, ale nalezy wyciągnąć skrzynie, odkrecic sprzegło, koło zamachowe i wyciągnać simmering, który i tak po kilkunastu tysiącach kilometrów zacznie przepuszczać na nowo Taki już jego urok.
    Bella to genialne auto ale i kapryśne wielce Ja tam moge ja naprawiać co weekend

Podobne wątki

  1. 147 1.6 TS 105km uszczelka nad miske olejowa czy pasta?
    Utworzone przez Erni127 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-12-2011, 12:44
  2. Jak wymontowac miske olejowa w AR 156 2.0 155 KM??
    Utworzone przez Młody 25 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-10-2011, 19:00
  3. Pytanie o miske olejowa
    Utworzone przez karsto1982 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-05-2011, 08:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory