Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: Wahacze górne-co polecacie?

  1. #11
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Zgrad napisz do mnie na priv jeśli jesteś jeszcze zainteresowany w poniedziałek sprawdze Ci ceny wahaczy TRW, DELPHI i VEMA.
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  2. #12
    lesiu166
    Gość

    Domyślnie

    Trochę odświeżę temat.
    Co sądzicie a tym wahaczu górnym?
    http://moto.allegro.pl/nowy-wahacz-w...631327628.html

  3. #13
    KozioŁ
    Gość

    Domyślnie

    SLR to badziewie. Jak Hart, może trochę lepsze.

  4. #14
    lesiu166
    Gość

    Domyślnie

    Czyli mówisz, że SLR albo Fast odpada. To może Vema?

  5. #15
    KozioŁ
    Gość

    Domyślnie

    Fast jest porównywalny z Vemą, ale i tu i tu dupy nie urywa;-) Górne kupiłbym TRW ze względu na większe uszkodzenia a dolne Vema lub Fast.
    Miałem górne i dolne Vema. W górnych po przejechaniu ok 25000 poleciały tuleje(wymiana na SIDEM), w dolnych po 40000 poleciały też tuleje(wymieniam teraz na TEKNOROT).

  6. #16
    zgrad
    Gość

    Domyślnie

    Gdzie najtaniej dostanę wahacze TRW? Ktoś na forum chyba pisał, że poniżej 200 zł idzie znaleźć. Czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam

  7. #17
    ZBANOWANY Romeo
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 2.5V6 CF2 4HP20
    Postów
    655

    Domyślnie

    Chyba podróbki TRW

  8. #18
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Bolesławiec
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Postów
    5

    Domyślnie

    kolego ja kupowałem jakiś miesiąc temu delphi za 220 zł u znajomego w sklepie i myśle że dostaniesz je w podobnej cenie u każdego znajomego sprzedawcy a teraz zamówiłem od innego majstra co z włoch wozi części i niestety dużo korzystniej to wypada niż masz w polsce kupować więc bo cały komplet przodu łacznie z łożyskami to ok 400euro wyszło tylko nie powiem ci co za firma bo nie pamietam

  9. #19
    zgrad
    Gość

    Domyślnie

    Czekam na odpowiedź w sprawie wytrzymałości VEMA bo w sumie 25 tyś i tylko tuleje do wymiany mnie zadowala. Tylko właśnie, co ze sworzniem, nie wiadomo po jakich drogach te 25 tyś. Jakbyś sobie przypomniał namiary to daj znać jakoś nie długo, bo będę zamawiał.

  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar iwok
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    już nie alfa :)
    Postów
    499

    Domyślnie

    40 tys. km temu robiłem całe zawieszenie. Z przodu góra oryginały (czyli pewnie TRW), dół VEMA. Z tyłu różne tuleje niestety nie znam pochodzenia, bo części kupował mechanik. Musiałem wymienić w między czasie tuleje przy zwrotnicy (prawdopodobnie były to tuleje polskie, nie pamiętam nazwy firmy).
    Na wiosnę planuję ponowną wymianę całości (oprócz wahaczy, tulei i stabilizatorów zrobię też sworznie do ustawiania zbieżności i zetki). W tej chwili jeszcze da się jeździć nawet dość szybko, ale już czuć, że zawieszenie nie jest z pełni sztywne (zwłaszcza tył).

Podobne wątki

  1. wahacze górne
    Utworzone przez mac!ek w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 21-07-2011, 17:11
  2. Wahacze górne
    Utworzone przez rafalo w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 15:29
  3. Wahacze górne
    Utworzone przez garlic w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-03-2011, 20:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory