Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Temat: Brak klimy, nawiewów, temperatury itd.

  1. #11
    chomiko
    Gość

    Domyślnie

    co do nawiewów, lusterek i komputera(pokazywania temp i kilometrów) na 100% bezpiecznik..wymieniałem 2 tygodnie temu, troszkę poszperałem bo sporo w AR tego jest ale jest takowy pod kierownicą...jak coś mogę fotkę pyknąć i pokazać który ale pewnie nie będzie konieczności bo sprawdzenie ich zajmie chwilkę

    chyba to był 3 rząd i drugi bezpiecznik ..chyba piętnastka..amper
    Ostatnio edytowane przez chomiko ; 15-08-2011 o 20:01

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    witam, jakoś nie miałem czasu zajrzeć do tych bezpieczników, bella stała pod chmurką kilka dni, dziś wchodzę , kluczyk w prawo a tu komunikat : air cinditioner faulity. please contact workshop! i ok. zatwierdziłem ok i wszystko ruszyło, na chwilke zas ten komunikat się pojawił , zaś zatwierdziłem ok i hula.
    nie ma już BELLI..., czekam na lepsze czasy....

  3. #13
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Taki komunikat moze wyskakiwac np jak przycina jakis silniczek. To ogolny komunikat. Mi od czasu do czasu tez sie pokazuje ale daje ok i dziala dalej. Poki cos nie stanie to nie grzebie.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jakubGTV
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jastrzebie Zdroj, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 166 3,0V6
    Postów
    284

    Domyślnie

    a u mnie jaka bedzie przyczyna? bo ja juz nie mam pomysłu...bezpieczniki oki podłączenie icsa oki...

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar żuwik
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    166 2,4 JTD CF2 '00 ` ` ` ` ` ` ` ` ` 166 3,0 V6 CF3 '03
    Postów
    925

    Domyślnie

    Sprawdź bezpiecznik pod kierownicą numer 5, pierwsza kolumna, drugi wiersz, 10A. Sprawdź go dobrze, miernikiem albo podmień na nowy, czy chwyty nóżek są OK. Przerabiałem ten sam komunikat w sobotę.

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    .....i zaś nie działa
    nie ma już BELLI..., czekam na lepsze czasy....

  7. #17
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jakubGTV
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jastrzebie Zdroj, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 166 3,0V6
    Postów
    284

    Domyślnie

    drobiazdzek dobrze ze mamy takie lato jakie mamy a nie po 40'c trzeba widziec w tym plusy

  8. #18
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Nie ma rzeczy ktorych nie da sie zrobic... Wez na spokojnie jeszcze raz sprawdz miernikiem bezpieczniki. Potem wiazki z tylu. Moze ktoras zapinka wtyczki jest ulamana i wtyczka po wsuniecia ICSa nie kontaktuje. Pozniej pozostaje wizyta w serwisie. Z tego co wiem to w serwisie klime ze 166 diagnozuje sie jak silnik. Komp pokazuj dokladnie co nawalilo. Takim pirackim kablem to nie wiem czy sie da.

  9. #19
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0
    Postów
    779

    Domyślnie

    Podepne sie pod temat, stracilem ogrzewanie auta, wczoraj wracam w nocy z Wawki i troche chlodno. Jechalem na trybie ECON czyli sam nawiew a ze noc chlodna wcisnałem AUTO , uruchomila sie klima , bylo ustawion 19 st wiec podniosłem na 25 st a tu caly czas zimne powietrze, zjechalem na 17 i jeszcze zimniejsze. Dalem na max hi i dalej zimne. Wcisnąłem przycisk OFF i dojechalem w chlodnym aucie ale napewno ciepelej niz powietrze lecące z nawiewów przy ustawieniu max Hi. Co mogło sie stać? Aha czasami pojawi sie komunikat: Air ble ble... ale daje ok i nawiew, i cala reszta działa, ale gdzie szukać przyczyny od ogrzewania? Teraz to nie problem ale przed zimą trzeba to zrobic...

    Jedna sprawa jeszcze , rozumiem ze w trybie ECON przestwianie temperatury nie działa? Tzn można przestawic ale powietrze i tak leci zawsze cieplejsze niż na zewnątrz?
    To moje pierewsze auto z klimatronikiem i może dlatego dla niektórych pytania mogą wydać sie śmieszne...
    Ostatnio edytowane przez Kris_Nero166 ; 21-08-2011 o 14:45

  10. #20
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    ECON oznacza ze sprezarka sie nie wlaczy. Czyli ze powietrze nie bedzie wialo zimniejsze niz na zewnatrz. Cala reszta powinna funkcjonowac normalnie. Proponuje poczytac instrukcje... Tam jest wszystko cacy opisane. A wine za brak cieplego nawiewu moze ponosic zawor przelaczajacy. Mogl juz "zapyziec" przez tyle lat. Stad ten komunikat Jeden silownik nie pracuje. Oczywiscie pewnosci nie ma ale raczej bez rozebrania calosci to sie nie obejdzie.

Podobne wątki

  1. Panel nawiewów/klimy - pytanie.
    Utworzone przez blademan89 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 18:59
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-07-2011, 21:49
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-05-2011, 22:07
  4. wymiana drzwi(lusterka)->brak temperatury->brak ogrzewania
    Utworzone przez Jacenty w dziale 147
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 14:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory