Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 88

Temat: Jak otworzyć bagażnik??

  1. #21
    kmito
    Gość

    Domyślnie

    Opowiem wam więcej.
    Przy automacie jest jeszcze bardziej rozpaczliwa sytuacja.
    Bez prądu nie można odblokować skrzyni biegów, czyli brak możliwości ustawienia samochodu do pożyczki prądu.
    A stało mi się to w Czarnogórze na wczasach, prawie 2000km od domu.
    Ja rano do samochodu, żeby jechać do domu a tu całkowity kibel, ledwo kontrolki sie zajarzyły.
    Dziecko wyje, żona nap....dala mnie po łbie. "No ładny se debilu samochód kupiłeś" "A nie mówiłam"
    Kupiłem nowy akumulator. Ale powiem wam, że z dusza na ramieniu podpinałem go pod to złącze o którym mówiłem. Nie byłem pewien czy to na pewno (+).
    A nie miałem miernika,żeby sprawdzić.
    Ale się udało!!! Uf!!!
    I już tylko telefon do domu po kody do ICS.
    I w drogę.
    Nie życzę nikomu takich doświadczeń.
    A przyczyna był błaha. Okazało się, że dzieciak bawił się na tyle lampką wewnętrzną i zostawił je zapalone.
    Trzy dni wytrzymała, bo jeszcze ją w połowie tygodnia odpalałem kontrolnie.
    Ale 7dniu już nie.

  2. #22
    Pabel-diabel
    Gość

    Domyślnie

    nic Panowie nie trzeba rozkrecac, dłubać w zamkach i takie tam, sprawa jest prosta, po prostu bierzesz prostownik i podpinasz sie pod rozrusznik, działa, sprawdzone przeze mnie wiele razy, powodzenia

  3. #23
    adam16v
    Gość

    Domyślnie

    I wszystko jasne

  4. #24
    kmito
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pabel-diabel
    nic Panowie nie trzeba rozkrecac, dłubać w zamkach i takie tam, sprawa jest prosta, po prostu bierzesz prostownik i podpinasz sie pod rozrusznik, działa, sprawdzone przeze mnie wiele razy, powodzenia
    Nie czytasz dokładnie wątku.
    Już było kilka postów wcześniej.
    Ale po co pod rozrusznik jak pisałem, że jest wyciągnięty (+) pod maską.
    Z którego jest właśnie zasilony rozrusznik.

  5. #25
    alfista x
    Gość

    Domyślnie

    Ja otwieralem w swojej AR bagaznik kluczykiem przy odlaczonym aku.Wiec mysle ze przyczyna musi byc inna.

  6. #26
    Mikellino
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaro38
    Do otwarcua zamka bagażnika w 166 kluczem nie jest potrzebny prąd,miałem okazję sprawdzić doświadczalnie,gdy zapomniałem wyłączyć lodówkę samochdową,po całej nocy rozładowała mi baterię do zera,mogłem zapomnieć o otawrciu bagażnika przyciskiem,kluczyk okazał się niezawodny.
    w jtd to nie działa - tylko inny akumulator do plusa pod maską i gdzies do masy - wtedy działa gdy centralka sterownika na to pozwala - tu popatrzcie na nowy post - i poradźcie coś

  7. #27
    adrian_1984
    Gość

    Domyślnie

    A ja mam podobny problem w 147 nie działa mi zawsze otwarcie klapy a też mam na przycisk. Migną tylko kierunki ale klapa nie odskoczy. Czego może to być wina? A u mnie da sie otworzyć kluczykiem pod emblematem bo próbowałem go przesunąć ale coś ciężko było i bałem się by nie połamać.

  8. #28
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    W beemce pod maską jest + oraz -, do których można podłączyc prostownik (akumulator również siedzi w bagażniku). Raz tak zrobiłem, że zapomniałem w garażu wyłączyc do sprzątania świateł, to tam się podłączałem. W alfie pewnie też coś takiego byc powinno.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  9. #29
    laser1984
    Gość

    Domyślnie

    Potrzebuje w sumie szybkiej odpowiedzi. Padł mi akumulator i nie mogę otworzyć bagażnika aby go wyjąć. Z tego co tu opisaliście pod maską są kable + tzn przy zbiorniczku płynu hamulcowego jest takie plastikowe pudełko na nim jest bezpiecznik abs i w środku są 2 przewody to o to chodzi?? a 2 sprawa jak to to to który jest + bo są tam 2 kable i do czego podpiąć - .

  10. #30
    Użytkownik Romeo Avatar żuwik
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    166 2,4 JTD CF2 '00 ` ` ` ` ` ` ` ` ` 166 3,0 V6 CF3 '03
    Postów
    925

    Domyślnie

    W instrukcji obsługi do poliftowej 166 piszą o takiej metodzie: kluczyk w zamku przekręcić i nacisnąć klapę na wysokości zamka, docisnąć zamek i że wtedy zamek puszcza. W instrukcji do przedlifta nic na ten temat nie ma, ale spróbować można.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 07:39
  2. nie można otworzyć bagażnik
    Utworzone przez lukas1983 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 19:16
  3. Akumulator padł, jak elektrycznie otworzyć bagażnik?
    Utworzone przez yoozef w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 14-04-2011, 11:57
  4. [166] jak otworzyć bagażnik??
    Utworzone przez Grona w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 20:36
  5. Jak otworzyć maske w 155
    Utworzone przez Mdx w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-06-2007, 06:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory