Strona 1 z 12 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 119

Temat: Odblokowanie ICS! Nie mam kodu!

  1. #1
    norbino
    Gość

    Domyślnie Odblokowanie ICS! Nie mam kodu!

    Witam - przegladam forum i szukam i nie moge znalezc nic konkretnego... Zakupiłem ostatnio Alfe 166, samochod został sprowadzony, a po wymianie akumulatora ICS woła kod, niestety nigdzie nie moge go znalezc, w zadnych ksiazkach ktore dostalem. W aucie jest ardio z nawigacją, jest antena i czytnik do nawi. Podjechałem do elektryka zajmujacego sie sciaganiem kodow zczytal kod radia ale powiedzial ze najpierw ics wola kod od nawigacji, a tego kodu nie moze zczytac. Mowi tez ze tylko kilka osob w Polsce to robi i to za kosmiczne pieniądze. W salonie fiata powiedzieli ze nie zajmuja sie tym wiec juz nie wiem co robic. a NIC MI NIE DZIALA, TYLKO WYSWIETLA SIE EKRAN DO WPISANIA KODU, NIE MOZNA WLACZYC ANI RADIA ANI NAVI ANI KOMPUTERA. Dodam ze przed odlaczeniem aku wszystko smigalo bez problemow. P O M O C Y !!!

  2. #2
    darino23
    Gość

    Domyślnie

    hehe dokladnie to samo przerabiałem.
    ja musialem wymontowac caly ics z auta i z czytac z niego numery seryjne.
    znalazłem kolesia we wrocławiu co mi sciagnal oryginalna karte z kodem z włoch(auto było z tamtad sprowadzone),na podstawie tych numerow, oraz numeru nadwozia. koszt 180zl. w serwisie alfy tez tak zrobia ale zaplacisz chyba troszke wiecej. mysle ze w twojej okolicy napewno jest ktos kto sie zajmuje alfami i napewno by takie cos zrobil. a jesli masz ksiazke serwisowa i adres serwisu skad auto pochodzi to bedzie prostsza sprawa.
    powodzenia

  3. #3
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał norbino
    powiedzial ze najpierw ics wola kod od nawigacji
    nieprawda, najpierw chce kod radia, u mnie po rozłączeniu aku wogóle nie chciał kodu od nawi. Znasz kod radia wogóle ?

  4. #4
    ViP Świeżak Avatar akuki
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Orzesze SMI
    Auto
    AR 159 TI JTDM
    Postów
    80

    Domyślnie

    Nie ma problemu mogę ci taka oryginalną kartę kodową załatwić koszt tak jak kolega powiedział ok 180zł i koniecznie potrzebny jest nr seryjny ics i nr nadwozia.
    http://www.akuki.pl/
    http://sklep.akuki.pl - ***TAKIE ORYGINALNE CZĘŚCI MAMY***

  5. #5
    Fidel 15
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam karte z kodem 2637 ale po wpisaniu kodu 4444 też się włancza i działa.
    proponuje sprawdzić

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar blackalfa166
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 166 3.0 V6 1999; AR 166 3.0 V6 2002; JEEP Grand Cherokee V8 5.9 1998; Cadillac Seville STS
    Postów
    754

    Domyślnie

    Cytat Napisał norbino
    W salonie fiata powiedzieli ze nie zajmuja sie tym
    ciekawy jestem gdzie sa tacy bystrzy fachowcy ... barany jakieś

  7. #7
    norbino
    Gość

    Domyślnie

    Sorki ze zawrocilem glowe... znalazlem karty kodow gdzies w papierach miedzy stronami... Ale... pojawil mi sie nowy problem... Kod zaakceptowalo, prawie wszystko dziala, ale radio. Kiedy wlaczam szukanie stacji, szukanie trwa doslownie sekunde i nic nie znajduje... nic nie gra, kasety tez nie wciaga, jednak co do kasety to nigdy zadnej nie wlaczalem wiec nie jestem pewien czy wogole dziala. Przez ten czas jak nie moglem znalezc kart kodow, zdazylem wyciagnac ics i jutro mialem jechac do serwisu alfy bo u mnie w miescie w serwisie fiata nic nie chcieli zrobic. Moze nie podlaczylem jakiejs kostki od radia jak wkladalem spowrotem ics... Juz niczego nie jestem pewien... A tak sie cieszylem jak znalazlem kody :?

  8. #8
    kmito
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał norbino
    nic nie gra,
    Sprawdź bezpiecznik 10A z tyłu ICS.

  9. #9
    KonradOranx
    Gość

    Domyślnie

    Mam problem z ICS, mam kod ale nie mogę go wpisać. Pokrętło wciąż wraca do pozycji 0.

  10. #10
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ZENDER
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    laski
    Auto
    SAAB 9-3 AERO CABRIO , ALFA 75 TS Recaro
    Postów
    277

    Domyślnie

    jak wiem jak rozkodowac ics za friko . to jest zaden problem ale zajelo mi to troche , zadnego dlubania w elektronice , jak ktos chce to niech pisze na PW

Podobne wątki

  1. Pioneer F700BT - odblokowanie
    Utworzone przez FredzioPL w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-11-2013, 10:24
  2. Odblokowanie ICS - kod
    Utworzone przez 2.0 TURBO w dziale 166
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 20:09
  3. Odblokowanie ICS - Czy można wygenerowac kod?
    Utworzone przez mario1662.4 w dziale 166
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 19:07
  4. Odblokowanie Navi w Poznaniu
    Utworzone przez Michall w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-02-2011, 01:32
  5. [164] odblokowanie drzwi pasazera
    Utworzone przez mlodyt86 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-12-2010, 12:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory