Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: alfa 147 z Zawiercia

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    159
    Postów
    280

    Domyślnie alfa 147 z Zawiercia

    witam wszystkich,

    nie wiem czy prowadzicie tu jakiś podwieszony temat odnośnie nie polecanych samochodów. Mianowicie dzis zrobilem sobie wycieczke w celu zobaczenia szpachlowanego szrota z tego linka: http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9...C26560158.html

    jak widac samochod "bezwypadkowy" miernik na drzwiach pokazal mi 700 mikronow. Takze odradzam wycieczki po te auto

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał _jedrek_ Zobacz post
    w celu zobaczenia szpachlowanego szrota


    miernik na drzwiach pokazal mi 700 mikronow. Takze odradzam wycieczki po te auto
    tylko te drzwi wyszły ?
    bo jak tylko to to twierdzenie "szpachlowany szrot" jest chyba na wyrost , drzwi wymienić na dobre i już by było ok :-)








  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    159
    Postów
    280

    Domyślnie

    było zimno i dalsze sprawdzanie odpuściłem. Przebieg na bank też skręcony bo auto w środku podniszczone dość mocno.

    BTW to mam sobie kupić samochód i odrazu w nim wymieniać drzwi? Sorry wybacz ale nie za te pieniądze*

  4. #4
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał _jedrek_ Zobacz post

    BTW to mam sobie kupić samochód i odrazu w nim wymieniać drzwi? Sorry wybacz ale nie za te pieniądze*
    nie nie

    ale same drzwi nie świadczą o tym że całe auto jest "szpachlowanym szrotem" a tak je nazwałeś
    tylko tyle








  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    159
    Postów
    280

    Domyślnie

    Dalej chyba nie rozumiesz o co mi chodzi gosciu to typowy sciemniacz przez telefon powiedzial, ze wszystko jest ok nic nie malowane i nic nie robione.

    Druga rzecz po zmierzeniu blotnika i drzwi dalsze sprawdzanie odpuscilem bo nie szukam zlomu. Tyle odemnie

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Za jakie pieniądze ? 23 tys w tych czasach za auto w bdb stanie z tego rocznika i z takim silnikiem oraz wyposażeniem to raczej nie zbyt wiele,poprostu alfy tak chodzą

  7. #7
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał _jedrek_ Zobacz post
    Dalej chyba nie rozumiesz o co mi chodzi gosciu to typowy sciemniacz przez telefon powiedzial, ze wszystko jest ok nic nie malowane i nic nie robione.

    Druga rzecz po zmierzeniu blotnika i drzwi dalsze sprawdzanie odpuscilem bo nie szukam zlomu. Tyle odemnie
    Rozumiem
    ale staram też trzymać się konkretów i tyle
    mogę mieć super utrzymane auto z malowanymi drzwiami - i jeżeli to tylko te drzwi to nadal będę twierdził że mam super auto z ujowymi drzwiami a nie będę mówił że mam całe ujowe auto
    :-)
    ot tyle

    odpuściłeś sprawdzenie całego auto po sprawdzeniu dwóch elementów to i nie oceniaj całego auta tylko te elementy które sprawdziełeś bo reszty nie znasz ( jak sam napisałeś - odpuściłeś sprawdzanie ... ) :-)








Podobne wątki

  1. Prośba o pomoc w zakupie zderzaka - okolice Zawiercia
    Utworzone przez piotr_alex w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-01-2015, 16:22
  2. Jest ktoś z zawiercia żeby obejrzeć auto ?
    Utworzone przez prezes99 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 22:07
  3. 147 z Zawiercia
    Utworzone przez sylvvester w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 12:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory