Cześć, niedawno kupiłem samochód i mam pytanie odnośnie czujników i ich podłączenia. Na początku na mesie były błędy B1020 (czujnik przedni) i B1021 (czujnik tylni). Okazało się że przy wtyczce z tyłu było już coś kombinowane z przewodami, ale połatałem na nowo i jest wszystko ok, wartości procentowe zmieniają się w zależności od nacisku. Z przodem mam problem, było też kombinowane z przewodami, ale zarobiłem na nowo wtyczkę i nic to nie dało. Jest cały czas ten sam błąd (brak sygnału). Kupiłem nowy czujnik, ale nic to nie zmieniło. Zacząłem kombinować różne podłączenia i przy zamianie przewodów błędy się zmieniają. Przy jednym podłączeniu wyświetla się błąd też tylnego czujnika. Po jeszcze innej zamianie raz jest błąd, że sygnał jest za niski, a raz że za wysoki. Tak samo jest na starym i nowym czujniku. Według schematu wrzuconego na stronie 7, do czujników powinny dochodzić po trzy przewody, jednak u mnie z przodu są trzy, a z tyłu cztery i z tyłu nie ma zworki. Miał ktoś podobny problem? Bo zastanawiam się czy dalej kombinować czy odpuścić.