Strona 27 z 32 PierwszyPierwszy ... 17181920212223242526272829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 318

Temat: Zmieniarka MP3

  1. #261
    Użytkownik Romeo Avatar żuwik
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    166 2,4 JTD CF2 '00 ` ` ` ` ` ` ` ` ` 166 3,0 V6 CF3 '03
    Postów
    925

    Domyślnie

    Czyli nie widzi zmieniarki. Podpiąłeś w dobre gniazda miniiso? Masz żółtą kostkę?

  2. #262
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar marianek24
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    alfa romeo 164 2.0TS Super
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał żuwik Zobacz post
    Czyli nie widzi zmieniarki. Podpiąłeś w dobre gniazda miniiso? Masz żółtą kostkę?
    Podpiolem zieloną i niebieska tam gdzie powinny byc ,żółtą to mam ale pod wzmacniacz której jeszcze nie podpiąłem...coś mi się wydaje że ja mam z navi ICS czy wtedy trzeba w kostkach od emulatora przestawic piny tak jak potrzeba??Pomóżcie koledzy

  3. #263
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Szamotuły
    Auto
    166 2.4 jtd 2002
    Postów
    231

    Domyślnie

    powinienes podpiac 2 kostki ( 2 z przewodami i 1 bez przewodow cos jak zaslepka) pod najwyzsze gniazdo z tylu ics, nie pamietam w jakiej kolejnosci ale tez 3 powinny byc ze soba zlaczone przed wpieciem i wydaje mi sie ze tylko w 1 konfiguacji pasuja...

  4. #264
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar marianek24
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    alfa romeo 164 2.0TS Super
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał marianek24 Zobacz post
    Podpiolem zieloną i niebieska tam gdzie powinny byc ,żółtą to mam ale pod wzmacniacz której jeszcze nie podpiąłem...coś mi się wydaje że ja mam z navi ICS czy wtedy trzeba w kostkach od emulatora przestawic piny tak jak potrzeba??Pomóżcie koledzy
    sprawdzalem jeszcze jakie mam oprogramowanie ICS V5.41 i wyglada na to ze nie mam navi

    ---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

    Cytat Napisał skladak Zobacz post
    powinienes podpiac 2 kostki ( 2 z przewodami i 1 bez przewodow cos jak zaslepka) pod najwyzsze gniazdo z tylu ics, nie pamietam w jakiej kolejnosci ale tez 3 powinny byc ze soba zlaczone przed wpieciem i wydaje mi sie ze tylko w 1 konfiguacji pasuja...
    Tą trzecią kostką mogła by byc od wzmaka??bo posiadam taka żółtą

  5. #265
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Szamotuły
    Auto
    166 2.4 jtd 2002
    Postów
    231

    Domyślnie

    nie wiem w ktorym miejscu jest dsp podpinany ale bo u siebie nie mam, jesli masz ta zolta kostke to wepnij ja i zobacz czy sprzet dziala.

  6. #266
    Użytkownik Romeo Avatar żuwik
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    166 2,4 JTD CF2 '00 ` ` ` ` ` ` ` ` ` 166 3,0 V6 CF3 '03
    Postów
    925

    Domyślnie

    Cytat Napisał marianek24 Zobacz post
    Podpiolem zieloną i niebieska tam gdzie powinny byc ,żółtą to mam ale pod wzmacniacz której jeszcze nie podpiąłem...coś mi się wydaje że ja mam z navi ICS czy wtedy trzeba w kostkach od emulatora przestawic piny tak jak potrzeba??
    A po Polsku? Nic nie rozumniem...

    Masz to od zmieniarki:

    i to od DSP:


    albo zaślepkę, samą żółtą kostkę. Spinasz to w kolejności niebieski-zielony-żółty i wsadzasz w slot. Jak nie masz żółtego to musisz być 100% pewny że wsadziłeś dobrze (trafiłeś w piny) i żadnego nie zgiąłeś, bo bez żółtej masz większe gniazdo niż kostkę i można popieprzyć.

    Żadnych pinów nie zmieniaj, nie wiem skąd te herezje wytrzasnąłeś.

  7. #267
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar marianek24
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    alfa romeo 164 2.0TS Super
    Postów
    113

    Domyślnie

    zobaczę z wieczorka bo może faktycznie coś nie tak zrobiłem,skoro wszystkim pięknie śmiga to i mi również pójdzie

    ---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 14:41 ----------

    nie wiem co jest grane,podpiolem tak jak potrzeba,nawet tą żółtą kostkę,ponumerowałem utwory w folderach i nadal nic NO CD PLAYER ...wpiolem pendriva do emulatora i tez nic chodź dioda migała na penerivie bardzo słabo jakby nie miała takiego jak potrzeba napięcia,ale ja nie wiem ,naprawde próbowałem kilka razy,nie wykrywa i tyle

  8. #268
    Użytkownik Romeo Avatar żuwik
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    166 2,4 JTD CF2 '00 ` ` ` ` ` ` ` ` ` 166 3,0 V6 CF3 '03
    Postów
    925

    Domyślnie

    Też nie masz gdzie mieszkać, z Twojego województwa jesteś sam z tą zmieniarką Wysyłasz ją do mnie na testy, do panów z audiostrady, czy szukasz 166 w okolicy?

  9. #269
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar marianek24
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    alfa romeo 164 2.0TS Super
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał żuwik Zobacz post
    Też nie masz gdzie mieszkać, z Twojego województwa jesteś sam z tą zmieniarką Wysyłasz ją do mnie na testy, do panów z audiostrady, czy szukasz 166 w okolicy?
    U mnie jest jedna 166 w okolicy ale kolo jakiś taki nadęty,hehe wole nie miec z nim wspólnego za wieleJeśli koledze nie sprawi to problemu to może ją przetestujesz u siebie,byc może ja mam coś z moim ICS nie tak,wtedy będę wiedział na pewno . W takim razie kolega na PW wyśle mi adresik a ja w poniedziałek prześle,Z góry dziękuję za poświęcenie i pomoc

  10. #270
    wallace
    Gość

    Domyślnie

    Zmieniarka dotarła do mnie we wtorek, ale dopiero wczoraj miałem czas żeby ją podłączyć i przetestować. Wszystko gra jak trzeba. Podziękowania dla chłopaków: żuwika za organizację i negocjacje z audiostradą i dla Paazika za testowanie.

    Cytat Napisał żuwik Zobacz post
    A czy masz tak, że po rozruchu utwory się nie zmieniają, tzn. grają następne ale nie zmienia się track na wyświetlaczu? U mnie tak jest, trzeba chociaż na pół sekundy wyłączyć ICS i włączyć z powrotem i już jest ok.
    Też tak mam (mam auto bez DSP).

    Cytat Napisał żuwik
    Druga rzecz którą zauważyłem, mam 2 albumy w jednym folderze. Utwory są 01, 02, 03, czyli jakbym je tak wrzucił to by się pomieszały. Zrobiłem więc 101, 102, 103 i 201, 202, 203. W jednym folderze (CD03) interpretuje je w takiej kolejności, a w drugim (CD06) na odwrót najpierw są 20x, potem 10x Co ciekawe, w tym folderze (CD06) miałem jeszcze inny problem, gdy wrzuciłem kawałki od 01 do 13, jako pierwszy odtwarzał sobie 04. potem szedł po kolei do końca albumu a kawałek 01 wsadził sobie jako 10-ty dziwne to i jeszcze tego nie rozgryzłem, wrzucę te same utwory do innego katalogu i zobaczę jak się zachowa
    Sprawdzałem na różne sposoby i doszedłem do wniosku, że zmieniarka odtwarza utwory w takiej kolejności jak zostały wrzucone na kartę. Czyli aby mieć pewność co do kolejności utworów w albumach, to trzeba byłoby je niestety pojedynczo wrzucać na kartę...

Podobne wątki

  1. zmieniarka cd
    Utworzone przez xander83 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2012, 10:13
  2. Zmieniarka ja???
    Utworzone przez xander83 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-02-2012, 11:26
  3. Zmieniarka
    Utworzone przez radke w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2009, 06:33
  4. [166] Zmieniarka do 166!!!
    Utworzone przez Kosa 166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-09-2008, 11:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory