Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Ja na prawdę chciałem dobrze...dla naszej natury....

  1. #1
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Jarek72
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Podkarpacie
    Auto
    Alfa 159 SW 2.4 Q4 210KM+wirus
    Postów
    109

    Domyślnie Ja na prawdę chciałem dobrze...dla naszej natury....

    ....chciałem ale niestety nie da się. Straciłem niestety cierpliwość do EGR'a i DPF'a. DPF wypala się co około 300km,przeważnie jak rano śmigam do pracy, więc trzeba jechać dookoła komina, czasem też jak właśnie wyprzedzam....no i wiadomo muł się z belli robi a to przy takim manewrze wkur.....a niesamowicie. EGR był czyszczony 3kkm temu przy serwisie filtrów i oleju. Niestety wczoraj po wypaleniu DPF'a zaczęło się szarpanko, które dzisiaj stało się nieco mocniejsze ( dokładnie to szarpanie, które zostało na forum już "obgadywane" i 90% winy padło właśnie na EGR'a). Dlatego też czas przyszedł również na moją AR i trzeba zaślepić EGR'a, usunąć DPF'a i basta. Oczywiście od razu zaaplikuję sprawdzenie i czyszczenie wtrysków jak też i czyszczenie kolektora.......ja na prawdę chciałem dobrze.

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    aj dobra Jarek wywalaj i nie pisz ze chciales dobrze

  3. #3
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Jarek72
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Podkarpacie
    Auto
    Alfa 159 SW 2.4 Q4 210KM+wirus
    Postów
    109

    Domyślnie

    ....rok minął od zakupu AR i cały czas jeździłem po chipie z EGR'em i DPF'em , bo własnie chciałem dobrze, ale niestety. Dwa problemy będą z głowy.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar CodeMaker
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1,9 JTS
    Postów
    1,259

    Domyślnie

    Wywalaj i się nie oglądaj! Jak ekolodzy tak dbają o środowisko niech zaczną od masowych hodowli bydła w USA i Argentynie. Samochody to promil zanieczyszczeń!

  5. #5
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Jarek72
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Podkarpacie
    Auto
    Alfa 159 SW 2.4 Q4 210KM+wirus
    Postów
    109

    Domyślnie

    Szarpanie Belli nie dało mi spokoju i umówiłem się dzisiaj w ASO Fiat Krosno na diagnostykę.Jestem naprawdę mile zaskoczony. AR została oddana w ręce odpowiedniej osoby ( dopiero później dowiedziałem się od mojego kumpla, że to magik pierwy sort). 18.30 miałem termin, 18.34 samochód stał na stanowisku i magik zabrał sie do roboty. Sprawdził FESem co i jak....wyszło EGR. Sru , fru .cak cak, EGR wyjęty, oczyszczony z sadzy, świecił się jak psu jajca na Wielkanoc, zamontowany i autko śmiga, że ho ho. Jeszcze sprawdził wtryski, wszystkie cacy. Polecam....cena 147pln + napiwek dla magika. Teraz tylko czekać na wolny termin żeby dokonać zabiegu na EGR i DPF.
    Ostatnio edytowane przez Jarek72 ; 26-09-2012 o 21:37

Podobne wątki

  1. Czy 147 selespeed na prawdę są tak wadliwe??
    Utworzone przez Bambola e Bella w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-09-2013, 17:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory