Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 130

Temat: zakup alfa romeo 33

  1. #31
    Użytkownik Znawca Avatar r-sokol
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Puławy (Jaroszyn), woj. Lubelskie
    Auto
    AR 156 2.0TS '98 ecu: M1.5.5 żona, AR 33 1,7 16v P4 stoi i czeka na..., AR 156 2,5 V6 '02 ecu ME 3.
    Postów
    1,006

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDEK:) Zobacz post
    i dlatego lewy walek szybciej pada ale i tak chce zebyscie mi wytlumaczyli dlaczego alfy maja opinie ze sie caly czas psuja i kazdy odradza zakup tego auta
    Psują się częściej bo reperują je pseudomechanicy którzy reperują je tak jakby to były polonezy. Z braku chęci do poszukania części stosują zamienniki od innych samochodów często wykorzystując drut do ich montażu.
    A ponieważ jest to auto które wymaga troski i opieki - to jak jej nie dostaje - to się psuje. To nie jest opel kadett który gniotsa - nie łamiotsa, jeździ z litrem oleju i litrem wody w chłodnicy.
    Jak wlejesz elfa sporti 10w40 do boksera i będziesz go darł jak głupi to tysiąca nie przejedziesz. To nie jest samochód do którego lejesz benzynę i zapominasz.
    Jeśli sam nie jesteś mechanikiem z dużą ilością cierpliwości lub nie masz takiego dobrego mechanika w rodzinie - to zapomnij o AR33.

    I tak jak koledzy napisali - lepiej kup niezardzewiałą budę bez silnika, niż chyba dobry silnik z przyczepioną do niego rdzą. Silnik zrobisz i wymienisz w 2 tygodnie, remont blacharki zajmie ci 2 lata. (moja stoi od 2006r)
    Sprzedam skrzynię do crosswagona, 750 do uzg r-sokol@wp.pl

  2. #32
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Jarosław
    Auto
    AR 146 1.4 TS AR 146 1.9TD AR 156 SW 1.9 JTD AR 33 1.4 Boxer
    Postów
    142

    Domyślnie

    miala byc 33 jest 146 chcialem boxera mam twin sparka na chwile obecna jestem z alfy zadowolony ale nadal szukam alfy 33 i jak znajde zadbana alfe to kupie i sprzedam 146

  3. #33
    Użytkownik Znawca Avatar r-sokol
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Puławy (Jaroszyn), woj. Lubelskie
    Auto
    AR 156 2.0TS '98 ecu: M1.5.5 żona, AR 33 1,7 16v P4 stoi i czeka na..., AR 156 2,5 V6 '02 ecu ME 3.
    Postów
    1,006

    Domyślnie

    Edek - pomarzyć dobra rzecz - za resztę zapłacisz kartą...

    Jedź do środkowych lub południowych Włoch to znajdziesz (ew. południowa Francja, Hiszpania, Portugalia) - reszta to wygrana w totka
    Sprzedam skrzynię do crosswagona, 750 do uzg r-sokol@wp.pl

  4. #34
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Jarosław
    Auto
    AR 146 1.4 TS AR 146 1.9TD AR 156 SW 1.9 JTD AR 33 1.4 Boxer
    Postów
    142

    Domyślnie

    ciezko jest z ta alfa te ksztalty 33 sa poprostu cudowne 146 sie chowa

  5. #35
    Użytkownik Znawca Avatar r-sokol
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Puławy (Jaroszyn), woj. Lubelskie
    Auto
    AR 156 2.0TS '98 ecu: M1.5.5 żona, AR 33 1,7 16v P4 stoi i czeka na..., AR 156 2,5 V6 '02 ecu ME 3.
    Postów
    1,006

    Domyślnie

    Wprawdzie to temat nie o tym ale
    1. mnie osobiście najbardziej podoba się ostatnia wersja budy 33 - jest bardzo fajna
    2. 146 przed liftem budy z poliftowym wnętrzem - też jest fajna - może nie tak jak 33 ale jest fajna.
    Jakbym miał halę i kasę - to w niej stałaby 33, 146, 156 i jeszcze parę innych aut ale już nie alf.
    Sprzedam skrzynię do crosswagona, 750 do uzg r-sokol@wp.pl

  6. #36
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar LUCID LINES
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Warszawiak
    Auto
    Alfa Romeo 33, 1,3 / Alfa Romeo 155 1,8 8V
    Postów
    132

    Cool Rada pradziada :)

    Sprawa wygląda tak:

    Jak facet czegoś chce, to robi, to czego chce i bierze na klatę wszystkie ewentualne konsekwencje swojej decyzji. Specjaliści od zdrowego rozsądku jeżdżą metrem w dwóch paskach od spodni i szelkach, a do tego mają kapok, kask, ochraniacze na kolana, łokcie, buty z goreteksu, latarkę, drugą latarkę, zawsze mają przy sobie apteczkę, chustki higieniczne, zapasowy akumulator do komórki, przestrzegają wszystkich przepisów odnośnie ciszy nocnej, słuchają miałkiej muzyki, oraz swoich mam, żon i pań w sklepie podczas dokonywania zakupu maści na rozmiękczenie pięt, którą potem trzymają w piwnicznym składziku puszek fasoli na wpadek epidemii ptasiej grypy.

    Kozaki kupują takie samochody jaki im się podobają, a jak się popsują bo są stare, to klną i śpią w polu czekając na kolegę.

    Kupujesz takie auto, a w pakiecie z nim przygody, znajomości te fajne i te beznadziejne, cieszy ci się morda jak wsiadasz do takiego auta albo płaczesz jak becelujesz u mechanika

    Mój tatko zawsze miał jakieś cuda i wynalazki, nigdy nie kupił nowego auto bo se zawsze coś wyszukał odjechanego. Ja też tak będę robił bo tak jest GIT!

    Kup se tą 33 i nie pękaj!

  7. #37
    Użytkownik Znawca Avatar r-sokol
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Puławy (Jaroszyn), woj. Lubelskie
    Auto
    AR 156 2.0TS '98 ecu: M1.5.5 żona, AR 33 1,7 16v P4 stoi i czeka na..., AR 156 2,5 V6 '02 ecu ME 3.
    Postów
    1,006

    Domyślnie

    Pewnie że tak . Jak kupisz to nie będziesz siedział pod budką z piwem tylko z piwkiem w garażu przy alfie. I żona (jeśli j masz) będzie Cię miała zawsze na oku :-D
    Sprzedam skrzynię do crosswagona, 750 do uzg r-sokol@wp.pl

  8. #38
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    12 2011
    Auto
    Alfasud Sprint 1,5QV; AR 33 1,7 II seria; AR 156SW 1,9 2005
    Postów
    161

    Domyślnie

    Cytat Napisał LUCID LINES Zobacz post
    Sprawa wygląda tak:

    Jak facet czegoś chce, to robi, to czego chce i bierze na klatę wszystkie ewentualne konsekwencje swojej decyzji. Specjaliści od zdrowego rozsądku jeżdżą metrem w dwóch paskach od spodni i szelkach, a do tego mają kapok, kask, ochraniacze na kolana, łokcie, buty z goreteksu, latarkę, drugą latarkę, zawsze mają przy sobie apteczkę, chustki higieniczne, zapasowy akumulator do komórki, przestrzegają wszystkich przepisów odnośnie ciszy nocnej, słuchają miałkiej muzyki, oraz swoich mam, żon i pań w sklepie podczas dokonywania zakupu maści na rozmiękczenie pięt, którą potem trzymają w piwnicznym składziku puszek fasoli na wpadek epidemii ptasiej grypy.

    Kozaki kupują takie samochody jaki im się podobają, a jak się popsują bo są stare, to klną i śpią w polu czekając na kolegę.

    Kupujesz takie auto, a w pakiecie z nim przygody, znajomości te fajne i te beznadziejne, cieszy ci się morda jak wsiadasz do takiego auta albo płaczesz jak becelujesz u mechanika

    Mój tatko zawsze miał jakieś cuda i wynalazki, nigdy nie kupił nowego auto bo se zawsze coś wyszukał odjechanego. Ja też tak będę robił bo tak jest GIT!

    Kup se tą 33 i nie pękaj!
    święte słowa Świetnie napisane dla tego u mnie w garażu zawsze będzie stała Alfa!

  9. #39
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.4 Imola 90 KM
    Postów
    21

    Domyślnie

    Ja posiadam zdrowiutką Alfę 33 Imola 1.4 93r na sprzedaż . Kiedys opisywałem na forum jej remont silnika ponieważ przeszła dogłębny

    wał na nowo utwardzony i zeszlifowany dla głównych panewek i zapolerowany dla korbowodowych (ze względu na stan), wyhonowane cylindry, wyosiowany blok silnika, założone nowe pierscienie, cały nagar zdjęty z tłoków, na nowo dotarte zawory, nowe uszczelniacze, nowe paneweczki oczywiscie, wypolerowany dolot i gniazda zaworów, zplanowane głowice, wymienione klocki z przodu, nowe szczęki i cylinderki z tyłu, nowe świece i kable.
    Ostatnio edytowane przez bugatti23 ; 25-08-2014 o 20:26

  10. #40
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar LUCID LINES
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Warszawiak
    Auto
    Alfa Romeo 33, 1,3 / Alfa Romeo 155 1,8 8V
    Postów
    132

    Domyślnie

    Podeślij jakąś linę na priv, fotki, cenę, jestem zaciekawiony.

Podobne wątki

  1. [GTV] Zakup Alfa Romeo GTV
    Utworzone przez Rakieton w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2425
    Ostatni post / autor: 11-06-2023, 07:58
  2. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  3. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  4. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  5. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory