Strona 13 z 33 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 324

Temat: Ciekawostki z aukcji do wzięcia 33/164

  1. #121
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    Ja byłem na nią popatrzeć gdy poszukiwałem 164 dla siebie. Był bym ją wzioł ale problem była rejestracja w Czechach - trwała by zbyt za długo (bo przy samochodzie nie są wszystkie papiery które potrzebne są do rejestracji u nas).
    Inaczej samochód w solidnym stanie, gdy przyjechałem było widać że już jakiś czas stoji na miejscu (według sprzedacy pół roku w czasie ogłędzin - listopad 2016). Bateria K.O., po kablu odpaliła bezproblemu.
    Inaczej są wyspawane tylne nadkola - ale bardzo dobrze zrobione według mnie, gdyby sprzedawca mi nie powiedział i nie pokazał fotografii to bym nie poznał (chociaż w bagażniku po odsunięciu boczków było troche znać).
    Antena radia jest dorobiona (antene w bagażniku miały z fabryki tylko wersje dla Ameryki).
    Chyba była robiona jakaś kontrola/naprawa skrzyni biegów bo widać było nowy "klej" na głównym połączeniu i było zabrudzone około wypustu oleja z skrzyni.
    Co tak zajrzałem pod samochód to wygłądał w solidnym stanie, prawie bez rdzy. Okolice szyb, itp. też dobre.
    Z elektryki wszystko działało, tylko tylnej prawej szybce nie chiało się zabarzdo podnosić do góry a lusterka tak jakoś działały/nie działały jako im się chciało (ale próbowałem chwilę po odpaleniu więc było jeszcze słabe napięcie w układzie elektrycznym). Środek bardzo zadbany, elektroniczna regulacja w kanapach działała jak miała (ogrzewwania nie sprawdziłem).
    Prawe lusterko trzyma podtrzymywane taśmą. na układzie wydechowym pod tylną kanpą jest dziura - było słyszeć.
    Chyba będzie zły termostat bo się powoli ogrzewała. A przy hamowaniu czasami zapalała się lamka swiateł hamulcowych - chyba zły kontakt ale mogło też być spowodowane słabym napięciem w układzie elektronicznym z powodu złej baterii. Inaczej silnik szedł dobrze w obroty.
    Samochód stoii na oponach zimowych ale jest też drugi komplet alufelgów z oponami letnimi.
    W Szwajcarskim liście rejestracyjnym jest podane że ma obniżone sprężyny Eibach - czy tam naprawde są nie wiem Chociaż jedna przednia strona (lewa jeżeli dobrze pamiętam) wydawała mi się troszeczke niżej niż prawa - może są już troche zmędzone.
    To chyba tak wszystko co pamiętam Gdzieś mam jakieś zdjęcia i video jak odpala silnik więc mogę przesłać linka.
    Sprzedawca wydwał mi się równy gość (chociaż komunikacja czasami trochę trwała - ponoć jeździ często do Szwajcarji) i stała mu tam jeszcze jedna niebieska 156 GTA SW (oprócz innych samochodów)

  2. #122
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    [MENTION=72797]MikeCZ[/MENTION] dziękujemy za wyczerpujące info Sprzedawca to raczej handlarz? Dużo opuszczał z ceny?

  3. #123
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    F21 125i
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    [MENTION=72797]MikeCZ[/MENTION] dziękujemy za wyczerpujące info Sprzedawca to raczej handlarz? Dużo opuszczał z ceny?
    Przez telefon zarzeka się że nic nie zejdzie i to jego końcowa cena.

  4. #124
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    Tak, sprzedawca to handlarz samochodami. A do ceny to raczej mu się nie chciało, ale jeżeli ten samochód stoii mu tam już od roku to myślę że na miejscu coś dało by się sklepnąć.
    Jeszcze sobie przypomniałem że była pęknięta ramka wokół przedniej lampki na suficie i wydawało mi się że źle pokazywał prędkościomierz (nie miałem GPSa do porównania ale napewno nie była nasza prędkość 50 a raczej 80km/h )
    Dobrze funkcjonowała regulacja temperatury i kierunku dmuchania (co czasami bywa problem do naprawy).
    Przeglądałem jeszcze kilka zdjęć co mam w komputerze a karoseria raczej bez zarysowań, tylko na prawych tylnych drzwiach jest jedno chyba 20cm długie zadrapnięcie.

  5. #125
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

  6. #126
    Administrator weteran Maniak resoraków Avatar Krzyśko
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Kuryłówka
    Auto
    159 SW 1.9 JTS 2006r., 147 1.9 JTD 2004r.
    Postów
    958

    Domyślnie

    Jedzie ktoś ją oglądać? Bo jestem zainteresowany a mam prawie 300km i nie mogę na tygodniu podjechać...
    159 SW 1.9 JTS 16V 2006r.
    147 1.9 JTD 8V 2004r.

  7. #127
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Cuore_Argento
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    33 1.7 16v , Milano 2.5 V6
    Postów
    36

    Domyślnie

    Ja ją oglądałem wczoraj. Sytuacja wygląda następująco. Progi, podłoga, wlew do roboty. Przednie stopki wpadły do progów. Lakier bezbarwny schodzi z większości elementów. Dziwna sprawa, bo miernik grubości lakieru wskazywał dookoła ok. 200-210 mikrometrów, a słupki 100. Wygląda jakby była lakierowana, ale właściciel upiera się, że nie. Prawy bok lekko przerysowany bez wgniotki, kilka zaprawek. Samochód od nowości w jednej rodzinie, cały segregator dokumentów. Miał 2 właścicieli, obaj Panowie w starszym wieku (rodzina). Mechanicznie wydaje się być w lepszym stanie. Odpaliła od pierwszego i na zimnym chodziła bardzo równo. Po rozgrzaniu trochę nierówno. Samochód stał rok prawie nie odpalany. Jazda testowa nie przekroczyła prędkości 50 km/h, więc dużo nie mogę powiedzieć, ale zawieszenie, hamulce dają radę. Starszy Pan, który był drugim właścicielem (rocznik 1930 o ile dobrze pamiętam) lubił sobie podłubać przy wybieraku skrzyni biegów, czego efektem jest specyficzna jego praca. Biegi wchodzą, ale dziwnie. Bardzo ładnie wyglądał bagażnik i wnęka na koło, jak z fabryki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę podjechać tam jeszcze raz. Właściciel zaoferował się, że można ją podnieść na podnośnik i zobaczyć od spodu (ja bym się bał ). Mogę wtedy porobić zdjęcia. Moim zdaniem samochód do odratowania, ale potrzebny mu kapitalny remont blacharsko lakierniczy. Jak coś to piszcie na priv. Szkoda, żeby poszła na złom. Bywały już gorsze 33 na rynku.

    A tak btw... Czy ktoś z forum kupił tego Suda? https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#xtor=SEC-8

  8. #128
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Nikt się jeszcze do Suda nie przyznał, ale wisiała pół godziny

  9. #129
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR 156 2.4 TI AR Giulia 1300 Super
    Postów
    2

    Domyślnie

    Ja się przyznaje, potwierdzam że był to ekspresowy zakup

  10. #130
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Uuuu no to gratulacje Jak tam balcharka, stan? Zamierzasz wpaść nim na jakieś zloty w tym sezonie? Z jakiego miasta jesteś?
    Ostatnio edytowane przez supa_adam ; 22-01-2017 o 21:22

Podobne wątki

  1. Ciekawostki z aukcji do wzięcia
    Utworzone przez aquarius01 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4256
    Ostatni post / autor: 02-09-2021, 10:41
  2. [164] 164Q4 do wzięcia
    Utworzone przez Yacek w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 30-01-2021, 14:56
  3. Ciekawostki z aukcji do wzięcia...
    Utworzone przez Konrad156 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-11-2012, 17:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory