• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

[33] Zlot Alfy 33/Suda przy okazji zlotu ForzaItalia ?

JacekK

Nowy
Rejestracja
Kwi 20, 2006
Postów
1,385
Lokalizacja
ES
Auto
33 SW
Noszę się z myślą od jakiegoś czasu, jakby tu zsynchronizować te kilka(-naście?) osób, posiadających 33ki, by wszyscy zjawili się w tym samym miejscu o tym samym czasie. No i tak w zasadzie uznałem, że nie ma co wydziwiać, tylko trzeba podpiąć się pod jakieś istniejące wydarzenie, a skoro tak to nie ma chyba lepszego tematycznie momentu, jak ten zlot. Nie chodzi tutaj o jakieś robienie wystawy dla publiki, prezentacje, wjeżdżanie na środek placu(chyba że ktoś ma czym się chwalić) - po prostu przyjedźmy i miejmy możliwość obejrzenia innych 33ek niż tylko nasza, zobaczmy się, porozmawiajmy, podzielmy się radością z posiadania i jeżdżenia, czy po prostu odpalmy w tym samym czasie wszystkie boxery i zróbmy kilka przegazówek, hehe. :)

Mimo, że na zlotach nie widać prawie wcale 33 to wydaje mi się, że jakbym obdzwonił najbliższych znajomych to 4-5 aut byłoby pewne tak od ręki, a przy tym modelu to już powinien być chyba wystarczający powód do przyjazdu dla niektórych osób nawet z bardziej odległych stron. Najwięcej, z tego co ja kojarzę, bo 3 sztuki, liczył spot trzech pewnych forumowych wyjadaczy od 33, z których może choć dwóch również by zaszczyciło swą obecnością. :) Także zachęcam, jest jeszcze trochę czasu, by ogarnąć podstawowe rzeczy, by auto było jezdne, bez spinania się na odpalanie większych remontów. Jest też wiele osób, które na forum nie wchodzą, ale i tak do wszystkich będę starał się również dotrzeć indywidualnie. Na razie rzucam pomysł i czekam wstępnie na ewentualne opinie. :)
 
...po prostu odpalmy w tym samym czasie wszystkie boxery i zróbmy kilka przegazówek

Kurtuazyjnie mógłbym zaszczycić, gdyby nasza garstka zgłosiła chęć przybycia ;-)
Mówimy o spocie w Sielpi przy okazji ogólnokrajowego? Normalnie nie ruszyłbym dupy, bo nie lubię tłumów, ale taka okazja może się powtórzyć dopiero z kolejnym zaćmieniem słońca!
Pozdrawiam
 
Ciebie, Rafale już wliczyłem, jako pewniaka. :D Chodzi o zlot/piknik ForzaItalia w Zakroczymiu! Sielpia raczej odpada - to nieco inne klimaty. :) Tłumów się nie uniknie, ale z drugiej strony trochę obciach takie wydarzenie zaplanować na jakimś byle parkingu marketowym. ;)
 
Do Smoszewa mam 64 km.
A moje i żonki 33 + reszta włoskich aut stoi na hali 32 km od Smoszewa hehe
Żona weźmie swoją 33 4x4, a ja może swoją 164 2.0 R4 lub V6 ;)

Rafał: Mamy na tyle blisko oboje że grzechem byłoby nie przyjechać
 
Ostatnia edycja:
Git! Jakbyś tak jeszcze namierzył tę białą - a nóż właścicielka zrobiłaby sobie wycieczkę. ;)
 
Prawda to, a że już nas trzech to warto - prawie jak trzydziestu trzech :-)

- - - Updated - - -



o jakiej białej mowa? Z wawy z Ursynowa 1.4?

Jest taka 33 w wersji Hit z Polskiego salonu. Użytkowana na co dzień w Płocku ;)
Nie na sprzedaż bo wielokrotnie zostawialiśmy ze znajomymi kartki za wycieraczką ;)
 
Myślę, że z Pomorza też nadjedzie 33, Sprint zostanie pewnie w garażu, tyle wiem od ich właściciela :)
 
Uuuu, grubo! Zaczyna się robić ciekawie w temacie 33-ki.
 
Ja niestety nie mam 33 ale swoją 164 bym się z chęcią pojawił :)
 
Chętnie się pojawię ale raczej nie w tym roku , nie zdążę złożyć bo stoi goła buda dopiero pomalowana jeszcze konserwacja i składać w całość co chwilę zejdzie :)
 
Ja na 90% wezmę 164 TS i 33 4x4. choć w chwili obecnej auta nie są w jakimś mega dobrym stanie.
Chyba że skończę remont 164 V6 to nią się pojawię.
 
Jako że termin coraz bliżej to bardzo proszę o podwieszenie wątku. :)
 
takie gupie pytanie. Jakaś rejestracja jest? Zapisy?

33 nie mam, więc pojadę pająkiem, choć 164 od dziś znowu śmiga :)
 
takie gupie pytanie. Jakaś rejestracja jest? Zapisy?

33 nie mam, więc pojadę pająkiem, choć 164 od dziś znowu śmiga :)

Rejestracja już zamknięta, także pozostaje przyjechać w odwiedziny. :)

PS. Co to właściwie jest pająk? Subaru jakieś? :D
 
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra