Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: [33] Rura kolektora wydechowego

  1. #1
    lord_wojt
    Gość

    Domyślnie [33] Rura kolektora wydechowego

    Gdzie można dostać taką rurę?? czy ktoś wie??

    Szukałem już chyba wszędzie, ponoć już jej nie produkują :/

    Wspomne ze to alfa z katalizatorem i łaczy sie na 3 sruby


    Jesli takiej rury juz sie nei dostanie to czy da rade zamontowac rure ze starszego modelu bez katalizatora ???

    Pomóżcie bo ryczy już jak czołg

  2. #2
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    allegro... http://moto.allegro.pl/item464239673...wydechowy.html i pytaj tez tam gdzie cale alfy na czesci. Jak nie bylo kata to inne mocowanie było stosowane.

  3. #3
    lord_wojt
    Gość

    Domyślnie

    dzieki wielkie nigdzie nei mozna juz dostac rury tego typu juz rozmawaim ze sprzedawca


    A czy ktos prubowal wywalic ten caly uklad z katalizatorem i z zamontowac uklad bez niego czyli rura kolektorowa 600.10 tlumik srodkowy zamiast katalizatora i koncowy??

    Jesli tak czy mozecie mi powiedziec czy taka rura bedzie pasowac do mojego auta?? bo te produkuja i mozna dostac nowe??

  4. #4
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze mozna pospawac ja u siebie mam tylko tlumik koncowy...

  5. #5
    lord_wojt
    Gość

    Domyślnie

    ale widzisz ja nie mam takich mozliwosci jeszcze by sobie to zrobic bo nei mam kanalu :/ jak bym mial to wywalil bm w pierony ten katalizator bo tylko dusi auto i dzwiek nie ten

    A jak ci brzmi na samym koncowym??

  6. #6
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Ja też nie mam kanału zobacz sobie jak robilem swapa www.alfa33.xt.pl na forum w poradach jest Jak brzmi ? hymmm zajebiscie i w srodku wcale nie jest głosno robiłem nia trasy po 400 km w jedna strone i jest ok nie boli głowa

  7. #7
    lord_wojt
    Gość

    Domyślnie

    a czym malowales rure jakim preparatem?? bo ja tez musze ja oczyscic i pomalowac ??

    I zauwazylem ze masz rure na sruby ?? dziwne nei spotkalem siejeszcze z takim modelem?? gdzie go dostales??

    I czy ten rozstaw rur bedzie pasowac do 1,4?? ie

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Solec Kujawski
    Auto
    33 Q4, 156 SW 2,4 JTD
    Postów
    379

    Domyślnie

    ten na zdjeciach jest normalny. kolektor laczy sie z glowicami i jest na szpilkach, z 2 wydechem laczy sie na 3 sruby i srodkowy laczy sie z koncowym wsuwajac jeden w drugi. A ten kolektor na zdjeciach lukasza to jest ta gorsza wersja bo jest jeszcze taka co sie rury krzyzuja ale tez sa w ukladzie 4-2-1. w 1.7 i 1.4 sa takie same rozstawy szpilek tylko sie roznia srednica otworu wewnatrz kolektora

  9. #9
    lord_wojt
    Gość

    Domyślnie

    a gdzie dostales ta rure na sruby?? ktore lacza sie ze srodkowym?? bo nigdzie takich nie ma a sie obszukalem juz wszedzie sa proste rury taka jak na zdjeciu ktore sie nie krzyzuja ale koncowka jest na wsow:/ a ja mam katalizator i sa tamm 3 sruby

    Czyli wnioskuje ze na kolektorze wydechowym beda pasowac oba modele na 1,7 i 1,4 to chyba lepeij kupic na 1,7 jesli jest wieksza srednica otworu rury wtedy spaliny lepeij wychodza i jest wiekszy power

    Pytanie czy rury w ukladzie prostym beda pasowac pod podwozie jesli ja mam oryginalne krzyzowe??


    I czy npp gdybym zamontowal tak rure prosta nie przystosowana do katalizatora i tlumik srodkowy wraz z koncowym czyli bez katalizatora do mojego modelu imola z 1994 14.ie beda pasowac?? chodzi mi o montaz do podlogi??

  10. #10
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    .........
    Ostatnio edytowane przez Strzala_1 ; 13-03-2009 o 09:16

Podobne wątki

  1. [33] Uszczelka kolektora wydechowego 16V
    Utworzone przez JacekK w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-11-2015, 22:37
  2. [155] Wymiana kolektora wydechowego
    Utworzone przez Si3b0 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 17:19
  3. Wymiana kolektora wydechowego V6
    Utworzone przez mikell0 w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-10-2013, 15:45
  4. [156]urwana rura kod kolektora wydechowego
    Utworzone przez rychuslu89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-08-2013, 09:32
  5. [145] polerowanie kolektora wydechowego
    Utworzone przez gonzo w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-04-2009, 17:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory