Panowie mam pytanko jak bedzie sie zachowywać auto jeżeli ten owy czujnik jest uszkodzony , lub ogólnie mówiąc nie bedzie działał wogóle??
Panowie mam pytanko jak bedzie sie zachowywać auto jeżeli ten owy czujnik jest uszkodzony , lub ogólnie mówiąc nie bedzie działał wogóle??
mi jak zaczynał szwankować ten czujnik to auto zaczynało poszarpywać w czasie jazdy jedną prędkością. po 30 km zaczęła słabnąć i musiałem redukować biegi i rozpędzać do 5000 obr. żeby jechała na następnym biegu. w pewnym momencie zabrakło mi niższych biegów pod górką i stanęła, ale na wolnych obrotach chodziła normalnie. gdy wcisnąłem gaz to trochę obroty się podniosły na około 2500 i za chwilę spadały strzelając jednocześnie w tłumik i za chwilę znów rosły itd. nie obeszło się bez holowania.
---------- Post dodany o godzinie 21:30 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:29 ----------
wymieniłem go i wszystko wróciło do normy