Czy może? to oczywiste że to wina braku katów.. przecież sondy po to tam są by tego pilnować
a wyciął dosłownie że nie masz tych dużych baniek ? czy wywalił ich wnętrze ? zresztą niewielka różnica.. kup używkę jakąś.. na jakiś czas będzie totalny spokój.. za sporo mniejszą cenę niż nowe katy..
albo trochę zmoduj wydech.. załóż kolektor 4-2-1 który będzie miał dobry przepływ i nie będzie dawał błedów na dwóch pierwszych sondach.. a na końcu tego kolektora tam gdzie jest trzecia sonda to przed sondą wstaw jakiś porządny nowy katalizator uniwersalny Bosal'a (około 400zł) taki co będzie miał podane że jest Euro 3 to wtedy wszystkie sondy się odczepią..
Na podobnym pomyśle mój wydech sobie zrobiłem i mimo że mam sportowy wydech to nic nie wywala błędów.. a i kat mam sportowy więc spalinki czyste całkiem ;D