Witam wszystkich,
mam na imię Dawid, lat 22, pochodzę z Płocka i mieszkam w Krakowie. Obecnie posiadam Cougara 3.0 V6 (mój swap z 2.5) wystrojonego na 220KM/280Nm.
Niestety auto, jak to potrafi każde, jest ogromną skarbonką bez dna. Dlatego ostatecznie po wielu przygodach i zatopionych chorych tysiącach z wielkim bólem, choć redukowanym przez ciągły niedosyt, postanowiłem rozstać się ze swoim dotychczasowym pojazdem na rzecz czegoś innego, świeżego, co postanowiłem zostawić w miarę seryjnym zestawieniu (wyznaczone mam pewne kryteria ewentualnych zmian parametrów, które zamykają się w 2-3 pozycjach).
Zaczęło się od poliftowej 166, ale jak to w życiu bywa, niestety nie można mieć wszystkiego. Informacja wyczytana na Wikipedii, że motor 2.0 V6 TB został wycofany wraz z liftem pokrzyżowała mój ambitny plan. Więc postanowiłem pozostać wierny nadwoziu typu coupe.
Aktualnie poszukuję zadbanej, niekoniecznie dopieszczonej i z małym przebiegiem GTV. Mam nadzieję, że w końcu znajdę egzemplarz dla siebie.
Forum oczywiście znalazłem w internecie, a dokładniej przez Google i była to pierwsza rzecz (choć nie od razu się zarejestrowałem!) po przejrzeniu ofert otomoto i kilku niemieckich portali aukcyjnych. Należę do stowarzyszenia Cougar Klub Polska w którym jestem członkiem komisji rewizyjnej oraz uczestniczę w życiu Mondeo Klub Polska. Mam nadzieję, że stając się posiadaczem AR również tutaj znajdę dla siebie miejsce.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich alfaholików.