Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Temat: [166] Loudlink czyli alternatywa dla zmieniarki Beckera.

  1. #21
    Dawid166
    Gość

    Domyślnie

    Nie powinno być problemu. Mam do schowka przeciągnięte inne kable, jak przyjrzysz się obudowie schowka to jest tam po lewej stronie na wysokości ekranu ICS'a taka przelotka (dziura najzwyczajniejsza), na skraju. Tamtędy łatwo przeciągnąć kable (można trochę powiększyść żeby wtyczki przeszły) bezpośrednio od ICS'a, jest tam bardzo łatwy dostęp po zdemontowaniu boczka skajowego przy nogach pasażera, zresztą i tak musisz to rozmontować żeby wyjąć ICS'a przy podłączeniu.

  2. #22
    lukanioo
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    Jakby ktoś potrzebował to mam Loudlinka do 166. Cena 500zł, oczywiście w pełni sprawny i nieuszkodzony.

    Tel 792.792.552
    mail: lukasz@rascall.pl

  3. #23
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    za nowy dałem 550

  4. #24
    lukanioo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kayrol Zobacz post
    za nowy dałem 550
    Gratuluje! I co w związku z tym?

  5. #25
    PrzemekZ81
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Załatwiacz Zobacz post
    Mam pytanie a czy do Loudlinka mozna podlaczyc PENDRIVE ?
    Podłączenie pamięci przenośnej do Loudlink-a jest raczej mało prawdopodobne ze względu na pliki sterujące zawarte na pamięci co Loudlink odczytuje jako błąd i blokadę przepustowości sygnału, można zastosować kartę o wiekszej pojemności lecz moim zdaniem karta np: 2GB w zupełności wystarczy do tego jakieś nagrania MP3 w lepszej rozdzielczości, zmiana przewodów podłączeniowych Loudlink-a z ICS-em i ewentualne ich skrócenie i zamontowanie Loudlink-a np: w schowku i poprawa jakości dźwięku na tym samym zestawie głośników powinna być słyszalna.

  6. #26
    Załatwiacz
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy a bedzie ktos montowal Loudlinka w schowku w najblizszym czasie? bo ja tak to prosze o kilka fotek i opisow ... bedzie latwiej. Ciezko jest wymontowac ICS ???

  7. #27
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    ja ma mw schowku, warto zrobić nowy przewód bo seryjny jest SHIT.
    A ics trzeba bardzo mocno szarpnąc i wyjdzie sam
    Poszukaj na forum jak wyjąc isc, nawet opisałem to ze zdjęciami

  8. #28
    Dawid166
    Gość

    Domyślnie

    Tylko jak będziesz szarpał to chwyć za metalową ramę (treba głęboko palce wrazić), bo ciągnąć za plastik można pozrywać zaczepy maskownicy (tej ala drewno czy aluminium). Trzeba też uważąć żeby ciągnąć równolegle żeby cię nie zaklinował.

  9. #29
    alfa24jtd
    Gość

    Domyślnie

    jaka jest różnica w jakości dźwięku między Loudlinkiem a CD???? czy duża ilośc utworów nie jest uporczywa podczas szukania konkretnej mp3???? czy można to gdzieś u nas w kraju kupić???? nówke czy używane

  10. #30
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa24jtd Zobacz post
    jaka jest różnica w jakości dźwięku między Loudlinkiem a CD???? czy duża ilośc utworów nie jest uporczywa podczas szukania konkretnej mp3???? czy można to gdzieś u nas w kraju kupić???? nówke czy używane
    Zależy od słuchu słuchacza i jakości samego pliku mp3. Dla mnie np nie robi to jakiejś różnicy bo i CD są różne, ale podchodząc do sprawy technicznie to wiadomo, że CD Audio ma lepszą jakość niż mp3 - tego formatu nie wymyślono przecież dla audiofilów
    Bardzo jest męczące szukanie konkretnej mp3 szczególnie jak w każdym katalogu masz po 99 utworów, a ID brak niestety - nie ma co się oszukiwać. Lepiej zawczasu sobie posegregować utworki na konkretnych 6 katalogach co w jakimś stopniu ułatwi szukanie.
    Możesz polować na allegro lub ebay - mi z 2 lata temu udało się kupić za 500 zł na gwarancji właśnie tam.
    Ostatnio edytowane przez Alfa166Nero ; 01-02-2010 o 22:20

Podobne wątki

  1. Emulator zmieniarki Loudlink mp3 CD
    Utworzone przez dexster w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-02-2013, 15:55
  2. LOUDLINK
    Utworzone przez marcin1135 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 07:07
  3. [166] Loudlink czyli alternatywa dla zmieniarki Beckera.
    Utworzone przez Kayrol w dziale 166
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-07-2009, 17:44
  4. Alternatywa dla zmieniarki w 166
    Utworzone przez areks w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-08-2007, 22:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory