Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Temat: [166] Loudlink czyli alternatywa dla zmieniarki Beckera.

  1. #1
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie [166] Loudlink czyli alternatywa dla zmieniarki Beckera.








    Musze zacząc od pochwalenia nienagannej przyjacielskiej postawy producenta ( info@loudlink.eu ) Po nieciężkich i niedługich negocjacjach udało mi się kupić go za 580zł
    Pierwsze wrazenie b.dobre, Loudlink wykonany jest starannie i estetycznie, obsługuje wszystkie karty SD oraz SDHC do 8gb
    Czyli narazie same superlatywy.
    Większy problem był z wyciągnięciem kabla na odpowiednią długość.
    Po podłączeniu symulator zagadał natychmiastową reakcją, sekunde po wciśnięciu guzika CDC muzyka z pierwszego katalogu zaczeła bębnić. Kiedyś podobno mieli problem z muleniem się i wolnym przeskakiwaniem w folderach oraz między piosenkami - problemu juz nie ma wszystko dzieje się szybko i sprawnie. Minusem moze być to ze czasem piosenka się rozpocznie, przeleci 0.5sekundy, i zacznie się od nowa. Ale myśle ze to kwestia ilosci piosenek w folderze i szybkośc karty SD ( sdhc są o wiele szybsze )
    Po zamontowaiu loudlinka na boku osłony prawie go nie widać. Nigdy jeszcze nie miałem okazji odkręcić gałke volume tak wysoko - zawsze Becker miał swoje fochy.
    Naprawde polecam !!

    jeszcze filmik z happy startu który nakręciłem.
    http://www.youtube.com/watch?v=xQAHi...e=channel_page

    Mikrofon w aparacie nie miał szans :twisted:

  2. #2
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Również użytkuję jakieś pół roku to urządzenie. Okazyjnie udało mi się je wtedy kupić na allegro używane około miesiąca z gwarancją producenta za 500 zł.
    Wprawdzie mam oryginalną zmieniarkę, ale ponieważ nie jestem audiofilem i jakość mp3 mi odpowiada to wolałem ją zmienić na coś bardziej pojemnego (w tym wypadku 6 x 99 kawałków).
    Pudełeczko sprawuje się bardzo dobrze. Nie zdarzyło mi się, aby nie odczytał jakiegoś mp3, poza problemem który opisałem niżej. Super pomysłem jest sama idea zastosowania kart SD.
    Potwierdzam przypadłość gubienia na chwilę ścieżki przy przełączaniu utworu, nie zdarza się to za każdym razem i nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe. Nie jest to też raczej problem karty, ponieważ użytkuję akurat tą szybszą odmianę. Zresztą nie wiem czy dobrze pamiętam, ale na zmieniarce też to się czasami zdarzało.
    Z wad to niestety, ale brak wyświetlania nazw plików czy rozpoznawania ID co przy tej ilości utworów jest już dosyć uciążliwe. Szkoda, że nie udało się twórcom rozwiązać tego problemu. Jest też problem z dużymi plikami, zdarzyło mi się kilka razy, że urządzenie zwyczajnie się zawiesiło. Oczywiście piszę tutaj o naprawdę sporych plikach rzędu 50 - 100 MB (mam kilka takich plików z koncertów).

  3. #3
    Marcin166
    Gość

    Domyślnie

    Też mam loudlinka od paru dni. Jedyny minus to gubienie ścieżki utworu na ok 1 s podczas przełączania utworu. A ogólnie jestem bardzo zadowolony, gra naprawdę na maxa dobrze nic się nie wiesza, łatwy w obsłudze, u mnie chodzi bez problemu na karcie kingstona 4gb (na tej szybszej). No i oczywyście wygoda na maxa, małe pudełeczko, wygodna w obsłudze karta SD, same zalety.
    Kayrol jak już wkładałeś nowy kabel to dziwię się że nie zamontowałeś z przodu w schowku na okulary.

  4. #4
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin166
    Kayrol jak już wkładałeś nowy kabel to dziwię się że nie zamontowałeś z przodu w schowku na okulary.
    Jaki nowy " kabel " ?? ( przewód )
    Ja przecież zmieniarke fabryczną mam w bagażniku, widać na zdjęciu nr.2
    Aaaa, Pewnie wyrwałeś że " największy problem był z wyciągnięciem kabla "
    Chodziło mi o to ze kabel był zaplontany w wiązke od nawigacji, i miałem problem z wyciągnięciem go na odpowiednią długość zeby wygodnie zamocować loudlinka na boku obudowy akumulatora

  5. #5
    Pablo176
    Gość

    Domyślnie Loudlink

    Pasuja do Laoudlinka przewody ze zwmieniarki?? Musi byc zmieniarka wtedy odlaczona? Bo w bagazniku mam podlaczona zmieniarke ale przerywa strasznie, navi podlaczona i jeszcze sa przewody takie same jak do zmieniarki. Czy mozna i loudlinka i zmieniarke miec podlaczone czy jedno tylko. Oraz cena i gdzie mozna loudlinka kupic. Pozdrawiam

  6. #6
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo176
    Pasuja do Laoudlinka przewody ze zwmieniarki?? Musi byc zmieniarka wtedy odlaczona? Bo w bagazniku mam podlaczona zmieniarke ale przerywa strasznie, navi podlaczona i jeszcze sa przewody takie same jak do zmieniarki. Czy mozna i loudlinka i zmieniarke miec podlaczone czy jedno tylko.
    Ja wyciągnąłem zmieniarkę i na jej miejsce włożyłem loudlinka, a do tego został mi jeszcze dodatkowy schowek. Nie sądzę aby się dało się oba urządzenia podłączyć tak aby razem działały. Co do kabli to urządzenie jest dedykowane do danej instalacji zmieniarki. Ważne tylko aby było przeznaczone dla danego modelu auta, ponieważ są różne loudlinki np. do Fiatów, AR 159 itp.
    Oraz cena i gdzie mozna loudlinka kupic. Pozdrawiam
    Np na stronie PRODUCENTA , a i na allegro ktoś to też czasami sprzedaje. Cena zależy od kursu EUR i od tego czy coś utargujesz. Na allegro ostatnio widziałem je za 680 zł.

  7. #7
    Marcin166
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scorpion
    Na allegro ostatnio widziałem je za 680 zł.
    Ja kupowałem od tego kolesia, co do ceny mozna się dogadać. Na forum jest zarejestrowany jako szerszeń.

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    To szerszeń dorzuci od siebie parę słów :-)
    1. Odtwarzanie pierwszych (mili)sekund i powrót do początku to problem, powiedzmy "zestrojenia" Loudlinka i ICSu, zminimalizowaliśmy go w stosunku do pierwszych wersji firmware'u, myślę, że w następnej wersji będzie jeszcze lepiej.
    2. CD Text nie pojawi się raczej nigdy, bo ICS go nie akceptuje (projektanci tego nie przewidzieli, ba, nawet o nim chyba nie wiedzieli, projektując urządzenie gdzieś w '97).
    3. Jakość pracy zależy od kart. Generalnie zdarzają się problemy z produktami low-cost. Kingston jest wart zaufania.
    4. Dla tych, którzy nie chcą się rozstawać z płytami jest wersja AUX.
    5. A dla tych, którzy nie chcą się rozstawać ze zmieniarką (nie wiem dlaczego) możemy zbudować na multiplekserach przełącznik (Loudlink/zmieniarka), ale nie będzie to raczej tania akcja.
    6. Wśród nowości, które pojawią się w następnych wersja firmware'u będzie obsługa subfolderów w ramach danego folderu CD1 - dzięki temu w każdym "dużym" folderze będzie można pokatalogować kilka płyt bez wymieszania wszystkiego w jednym "kotle".
    7. A wśród mega-nowości będzie stacja multimedialna zastępująca ICS, łącząca jego funkcje (spalania/przebiegi) z własnym systemem operacyjnym. Miało być na Święta, ale nie dalim rady :/
    8. A wśród mega-mega-nowości selespeed dla 166 :-))), chociaż tu koszty wejścia w technologię są dość wysokie - już jedna skrzynia poszła na śmietnik :/
    9. Co do ceny, to hm, zapraszam na indywidualne negocjacje...

  9. #9
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał szerszeń
    1. Odtwarzanie pierwszych (mili)sekund i powrót do początku to problem, powiedzmy "zestrojenia" Loudlinka i ICSu, zminimalizowaliśmy go w stosunku do pierwszych wersji firmware'u, myślę, że w następnej wersji będzie jeszcze lepiej.
    Dzisiaj akurat wgrałem najnowszy soft i przygotowałem kartę wg LE 2.0 i mam wrażenie, że jeszcze szybciej działa. Nie stwierdziłem tez przeskakiwania, ale za mało intensywnie przerzucałem utwory - może dlatego.
    2. CD Text nie pojawi się raczej nigdy, bo ICS go nie akceptuje
    Tak też myślałem. jednak jeśli pomysł z pkt 7 wypali to rozumiem, że takie udogodnienie będzie zaimplementowane ?
    6. Wśród nowości, które pojawią się w następnych wersja firmware'u będzie obsługa subfolderów w ramach danego folderu CD1 ...
    Świetny pomysł, zmniejszy się bałagan na karcie !
    7. A wśród mega-nowości będzie stacja multimedialna zastępująca ICS, łącząca jego funkcje (spalania/przebiegi) z własnym systemem operacyjnym ...
    Czy to będzie jakiś system operacyjny napisany od podstaw czy może oparty np na WM ? Pytam bardziej pod kątem instalowania programów np. do nawigacji.

    Tak od siebie mała prośba. Przy następnej aktualizacji Loudlink Explorer zróbcie dodatkowy algorytm sortowania plików w sposób przypadkowy. Teraz mieszam nimi ręcznie Oczywiście jesli to nie jest duzy problem dla Was - wiem, że to nie koncert życzeń :mrgreen:

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Konin
    Auto
    Alfa Romeo 166
    Postów
    33

    Domyślnie

    Czy bez programu Loudlink explorer nie wrzuce muzy na karte do loudlinke. Gdzie mogę ściągnąć ten program i czy jest w języku polskim?

Podobne wątki

  1. Emulator zmieniarki Loudlink mp3 CD
    Utworzone przez dexster w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-02-2013, 15:55
  2. LOUDLINK
    Utworzone przez marcin1135 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 07:07
  3. [166] Loudlink czyli alternatywa dla zmieniarki Beckera.
    Utworzone przez Kayrol w dziale 166
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-07-2009, 17:44
  4. Alternatywa dla zmieniarki w 166
    Utworzone przez areks w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-08-2007, 22:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory