Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zainteresowany zabudową subwoofera w lewej wnęce bagażnika?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    14 93.33%
  • NIE

    1 6.67%
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Temat: Zabudowa subwoofera w lewy boczek Alfa 156 ( a może i inne modele ):D Wypowiadać się!

  1. #1
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie Zabudowa subwoofera w lewy boczek Alfa 156 ( a może i inne modele ):D Wypowiadać się!

    Witam....Jako ,że jestem sam miłośnikiem ostrego grania w czasie jazdy i fabryczne audio dla mnie jest delikatnie mówiąc- niewystarczające postanowiłem jak w każdym poprzednim aucie zrobić mały "tuning"...Co prawda mam nagłośnienie Bose ale ori sub na głosniku 16cm mnie niezadowala ( bo lubie poczuć jak mi bębenki w uszach sciska )Wsadziłem w bagażnik to i tamto ( A mam SW ) no i efekt "głebi" został uzyskany....Problem jest tego typu ,że przy już i tak małym bagażniku jakim się szczyci Alfa 156 po modach wchodzą 2 reklamówki z "Reala" . Ja z tym nie mam problemu ale małżonka owszem ...Widziałem , że kolega z czeladzi modził coś przy swojej SW sam ( ręcznie ) :http://www.forum.alfaholicy.org/car_..._budowa-6.html
    Tylko nie każdy ma czas na zabawe z żywicą i zdolności manualne....A z racji tego ,że na Allegro jest wszystko do wszystkiego ale nie do ALfy to postanowiłem zagadać z firmą zajmującą się zabudowami Car audio - firmą Basser...Firma już modziła przy ALfie 156 sedan z całkiem fajnym skutkiem : http://caraudio.basser.pl/alfa-romeo...romeo-156.html . Ocencie sami....A ponadto ma w swojej ofercie już dedykowane obudowy do samochodów innych marek ...Konkretnie chodzi mi własnie o zabudowe pokroju tej co zmajstrował kolega CZISI czyli w bok bagażnika ( tam gdzie znajduje się fabryczny sub Bose )...Czekam obecnie na odpowiedz firmy a zarówno chciałbym uzyskać wasze opinie bądz ewentualne zainteresowanie projektem co by przedstawić firmie Basser ...Wiadomo ,że im większe zainteresowanie tym będzie można wynegocjować lepsze ceny i wogóle urzeczywistnić projekt....Myślę ,że jeżeli chodzi o samą obudowe to w role wchodzi skrzynka na głośnik 25cm bo 30 cm to już raczej w boczku za mały litraż będzie....Więc chłopaki i dziewczęta chętni wypisywać opinie bo na początek w gre wchodzi 156 SW i Sedan ale jeżeli zainteresowanie włascicieli innych modeli będzie wielkie to napewno powiadomie firme Basser o tym fakcie

    - - - Updated - - -

    No i jeszcze jedno...Jeżeli to możliwe to ewentualnie niech też oprócz samego zainteresowania "chwilowego" wypisują się osoby chętne do docelowego zakupu ,żebym se w firmie Basser z gęby du..y nie zrobił...Bo zazwyczaj zainteresowanie tak samo szybko maleje jak szybko trzeba kase wyłożyć
    Ostatnio edytowane przez Nazar ; 26-10-2012 o 21:39

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar alfaradek146
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Wodzislaw Śląski
    Auto
    Alfa Romeo 146, 1,6 16V, TWIN SPARK
    Postów
    218

    Domyślnie

    No właśnie mam ten sam dylemat,z tym że akurat u mnie w 146 tylko dlatego muszę się pozbyć skrzyni z bagażnika bo rodzinka się powiększyła o nowego Alfaholika i nie ma miejsca na wózek...jakieś pomysły jak zabudować głośnik 25-30cm po lewej stronie bagaznika??
    Alfy to zaczarodziejskie samochody

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Dlatego właśnie założyłem temat...Ja akurat niemam czasu na dłubanie w piwnicy skrzynki bo już bieda z czasem auta na zime przygotować...Po drugie boje się ,że "oszczędzając" i robiąc samemu zmaszcze coś i koszta mi przerosną gotowy ,zakupiony ,przeliczony produkt no i potem zostaje kwestia jak na robionym przezemnie "pazdzierzu" będzie całość grała ...Patrząc na oferte firmy Auto- Sonic która na allegro sprzedaje dedykowane zabudowy Bassera to ceny tragiczne nie są bo ok 300zl za gotową skrzynke do włożenia głosnika...Więc nie wiem czy gra warta świeczki żeby się paprać w zywicy z niewiadomo jakim efektem...No chyba ,że mamy jakiegoś zawodowego konstruktora laminatu to wtedy inna sprawa.

  4. #4
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Czyżby nikogo nie interesował temat zabudowy audio??? Halooooo

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Raczej nic z tego nie wyjdzie. Nie pogodzisz odmiennych wymagań a jednostkowa produkcja nie będzie w okolicach 300zł. Przejrzałem ofertę i skrzynki wyglądają podejrzanie dobrze , jak za 300zł to nawet wyciągać narzędzi mi się nie chce żeby dłubać samemu. Jak cena byłaby przyzwoita to chętnie przyjąłbym taką skrzynkę w boczek sedana,zamkniętą, na głośnik 30cm, objętość od 17-25 litrów. Jak da radę to się deklaruję.
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  6. #6
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    o kurde.... jak patrze na zabudowe tego panela w konsoli srodkowej to pierwszy raz wgieło mnie w fotel... Super robota, wyglada jakby seryjnie wyjechał z fabryki. Jestem naprawde pod mega wrazeniem instalacji tej firmy. Aby nie było za słodko, powiem ze uzyte klocki to nie moja bajka. Ja niestety sprzedałem juz swoje 156 wiec za późno. Jakbym widział to wcześniej to pewnie w konsoli srodkowej wyladował by duzy panel jak w załączonym linku.
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  7. #7
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    No fakt konsola na 2 din ogień...Ale mi chodzi głównie o suba w bagażniku tak żeby nie zajmował niepotrzebnie miejsca ( czyli tam gdzie znajduje się ori Bose )

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Okolice Olsztyna
    Auto
    156 sedan 1,9
    Postów
    97

    Domyślnie

    Ja się przymierzam do zrobienia skrzyni pod zabudowe do sedana. Głośnik 20cm i skrzynia 23 litry. W przyszłym tygodniu powinna być zrobiona tylko walcze z ułożeniem portu br bo jest długi a skrzynia mała.

  9. #9
    Użytkownik Pasjonat Avatar Proxim@Ar
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Opole, Piła
    Auto
    Brera Tbi
    Postów
    3,572

    Domyślnie

    Ja mogę zlecić taką zabudowę mojemu zaprzyjaźnionemu stolarzowi, który wykonuje dla nas różne, dziwne cuda
    147 2001, 1.6 105 KM- była
    156 2003, 2.0 JTS 166 KM- była
    156 2003, 2.5 V6 192 KM- była... ehh..
    156 2005 1.9 JTD~`160 KM była
    159 2006 1.9 JTD- była
    159 2005 1.9 Distinictive- była..
    156 2003 2.0 TS+LPG- była
    156 2003 2,5 V6- była..
    156 FL 2005 1.9 jtd- była
    166 FL 2005 2,4 jtd - była
    Alfa Romeo Crosswagon - był..
    156 FL 3.0 V6 - jest
    Najlepsze auto na świecie - służbowe - jest

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Jak pytałem kilka zakładów Car Audio to zrobienie "wylewkowego" suba na bok bagażnika to koszt w dowolnym aucie od 300-500zł w zależności od auta, utrudnień dostępu itp.. więc cena 300zł nie jest chyba niczym dziwnym w tej firmie Basser..
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

Podobne wątki

  1. [155] Kierownica - inne modele
    Utworzone przez p_r_z_e_m_k_o w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 03-05-2012, 15:33
  2. [159] Czy ktoś wymieniał klocki hamulcowe na inne niż ATE? Może RH lub TRW?
    Utworzone przez aro_1977 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 14:56
  3. Inne modele i kasa (fakty i mity)
    Utworzone przez Pingwin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 21-01-2010, 15:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory