Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: nowe radio

  1. #1
    białamiłość
    Gość

    Domyślnie nowe radio

    witam ciepło
    od niedawna jestem w posiadaniu białej bestii 33, w 'spadku' po moim dziadku. jest idealnie zadbana, zachwycająco sprawna. jestem jednak uzależniona od muzyki. mój dziadek niekoniecznie, więc wyjął radio i teraz nie jesteśmy w stanie dojść gdzie ono jest.. oryginalnie Alfa była wyposażona w radio kasetowe (w końcu '92) i przy takim chcę pozostać. szukałam w internecie czy ktoś nie sprzedaje oryginalnego, lecz niestety bezskutecznie. natomiast na allegro jest takich sprzętów dużo - np bez określenia konkretnego modelu, do którego owe radio pasuje. czy mogę zatem kupić jakiekolwiek radio i mieć pewność, że będzie pasować?
    pozdrawiam wszystkich Alfaholików

  2. #2
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    kazde radyjko bedzie pasowac rozmiar 1 din
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  3. #3
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    12 2011
    Auto
    Alfasud Sprint 1,5QV; AR 33 1,7 II seria; AR 156SW 1,9 2005
    Postów
    161

    Domyślnie

    dokładnie, każdy otwór na radio jest uniwersalny, tak przy okazji gratuluje pięknego auta z historią, wrzuć fotki i pochwal się nią, a jak będziesz chciał sprzedać to daj znać

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał białamiłość Zobacz post
    witam ciepło
    od niedawna jestem w posiadaniu białej bestii 33, w 'spadku' po moim dziadku. jest idealnie zadbana, zachwycająco sprawna. jestem jednak uzależniona od muzyki. mój dziadek niekoniecznie, więc wyjął radio i teraz nie jesteśmy w stanie dojść gdzie ono jest.. oryginalnie Alfa była wyposażona w radio kasetowe (w końcu '92) i przy takim chcę pozostać. szukałam w internecie czy ktoś nie sprzedaje oryginalnego, lecz niestety bezskutecznie. natomiast na allegro jest takich sprzętów dużo - np bez określenia konkretnego modelu, do którego owe radio pasuje. czy mogę zatem kupić jakiekolwiek radio i mieć pewność, że będzie pasować?
    pozdrawiam wszystkich Alfaholików

    Białamiłość, spokojnie standardowe radio(czyli większość) będzie pasować. Nie wiem tylko jaką masz wtyczkę, ale nawet jeśli u Ciebie są same kabelki to podłaczenie jest banalne i albo Ty sama, albo każdy, ogarnięty w łączeniu kabelków, bez problemu sobie poradzi.

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Scuderia
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mrozy
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.7 8v 1991r, Alfa Romeo 164 3.0 V6 24v Q4 1994r
    Postów
    367

    Domyślnie

    Super, że mamy kolejną 33-kę na forum, zapraszam kiedyś na warszawski niedzielny spot, chętnie ją zobaczę.
    Alfa Romeo to rodzaj choroby, entuzjazm do czegoś co w podstawowej funkcji jest tylko środkiem transportu, to sposób na życie, szczególny rodzaj percepcji pojazdu wyposażonego w silnik

Podobne wątki

  1. Pomocy Nowe RAdio
    Utworzone przez Dawid25sch w dziale 156
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 26-04-2015, 19:42
  2. Nowe radio do 147
    Utworzone przez marcin123 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-12-2014, 11:34
  3. Nowe radio do 147
    Utworzone przez marcin123 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 15:14
  4. [Sprzedam] Nowe radio JVC KD-DB95BT
    Utworzone przez Shakin w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-10-2014, 11:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory