Konwersacja Pomiędzy Sulerz i borsukmax

3 Wpisy w profilu

  1. założyłem go dziś w tym deszczu,były małe niedociągnięcia,ponieważ rura od strony bagażnika z nowym katem nie za bardzo pasiły ze sobą na oko ,ale jak się ściągnie dobrze śrubami wyglądana na to ze jest dobrze,znowu od strony silnika otwory nie za bardzo się pokrywają ale dałem rade,jak już odpaliłem to alfa się dusiła nie chciała się wkręcać na obroty i była głośna.Po dwóch minutach było ok cicho i jak dawniej,wiec w drogę ,w drodze poczułem straszny smród,wychodzi na to ze się przepalał,ogólne wrażenia są takie ze jak by lepiej się wkręca na obroty i jak by trochę lepiej przyspieszała,ale nie mam na to żadnych dowodów wiec o tym zapominamy,ogólnie polecam pamiętać trzeba również o nowych śrubach i uszczelce która dostałem gratis,jak dla mnie jedyna wada jest roczna gwarancja
  2. http://moto.allegro.pl/katalizator-a...592378315.html dopiero jutro go zamontuje zobaczymy ,a stary za 200zł oddaje na złom
  3. kolego powiedz co ty wstawiłeś zamiast katalizatora,bo i do mnie ten problem dotarł
Pokazuje wiadomości od 1 do 3 z 3
Amortyzatory