Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 84

Temat: uwaga na kolegę lukaszb !!!!!!!!

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    na tą chwile sprawa wygląda tak,dostałem odpowiedz że chłopaką się zapodziały i dzięki bogu,,, dostane w lipcu hehe. Dla mnie sprawa nieaktualna.

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Postów
    309

    Domyślnie

    Chyba nie zrozumiałeś wiadomości. Napisałem Ci, że zapodziały się na warsztacie i odnalazły po mojej interwencji, że do jednej osoby nie dotarły. Zostały już wysłane (w czwartek), mogę wkleić zdjęcie potwierdzenia nadania paczki (nie robię tego bo możesz sobie nie życzyć ujawniania danych).

    Ale jak już pisałem, przepraszam raz jeszcze bo to, że "się zapodziały" nikogo nie usprawiedliwia. Ani mnie ani osoby odpowiedzialnej za wysyłkę. Dla mnie też jest to bardzo nie przyjemna sytuacja i na pewno nie powinna mieć ona miejsca.

    Pozdrawiam

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    My chyba się nie dogadamy,paczka miała być wysłana po świętach,nikt nie będzie robił ze mnie wariata,dwa dni wcześniej piszesz że na pewno była wysłana,a wczoraj że na warsztacie zapodziała sie paczka za 900 zł,dobra rada- zmień pracowników i ztego co widze to niezły kombinator jesteś ,dla mnie sprawa nie aktualna ,pisze to po raz kolejny!!!!!!!,a ty dalej robisz ze mnie debila i paczkę w czwartek wysyłasz,paczka pójdzie do zwrotu ,głową w mur ,czekam na zwrot kasy!!!!!!!,wolisz przelać na konto czy mam podjechać,sory koledzy że na ogóle pisze ale nie dogadamy się na pw

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Postów
    309

    Domyślnie

    Na PW też rozmawiamy ale odpiszę i tutaj.
    "po świętach" było wysłane ponad 20 paczek, do kolegów z różnych for, nie tylko AR. W tym do kolegów którzy zabrali głos w dyskusji. Stąd też byłem przekonany, że zostały wysłane wszystkie bo z częścią tych osób mam kontakt telefoniczny i potwierdzały, że zamówione części dotarły. Nie wiem jak do tego doszło (i osoba odpowiedzialna za wysyłki też nie wie), że akurat Twoja paczka nie została wysłana, zwłaszcza, że wahacze leżały zrobione, polakierowane z zamontowanymi tulejami, po prostu leżały w warsztacie wraz z innymi rzeczami przygotowanymi dla klientów teraz.

    Na PW pisałeś o rzeczniku praw konsumenta, zażyczyłeś sobie rachunek za wykonaną usługę. Zwrot w tej chwili ma inną procedurę niż napisanie o tym na forum (chodzi o stronę księgową) ale to rzecznik da Ci odpowiedni protokół do wypisania a jeżeli nie to na pewno nasza księgowość podpowie jak to zrobić tak żeby było dobrze. Niestety wypisanie rachunku o który prosiłeś (strasząc skarbówką ale to już inna sprawa ) skomplikowało mocno sprawę, teraz musi wszystko być zgodnie z procedurami. Masz namiar na mnie, również telefon, na PW odpisuje CI na bieżąco. Proponuje załatwić wszystko na PW i potem opisać tutaj wszystko bo dziwnie pisze mi się do Ciebie o tym samym na PW i tutaj.

  5. #15
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamillll
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    159 1.9 16v 177HP@402nm by @sdero
    Postów
    488

    Domyślnie

    Lukasz nie pisz bredni. Kolega ma prawo nie odebrac paczki albo odeslac ci towar w 10 dni a Twoim obowiazkiem jest zwrocic kase. Nie warunkuj niczego tym ze wystawiles rachunek. Twoim obowiazkiem bylo go wystawic.
    Dales ciala, nie wnikam z czyjej winy i nikogo nie oceniam. Ale nie pisz ze jakies protokoly i ksiegowosc...

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    tak na bieżąco odpisujesz na pw hehe,miesiąc wcześniej pisałem o zwrot kasy!!! dopiero jak na forum napisałem to raczyłeś odpisać, tak jak myślałem do ciebie nie dociera że nie chce już paczki,po 4 miechach ,wysłałeś ,a może pajac odbierze... ,nie było mnie tydzień wiec trochę sprawa stała,paczka dzisiaj zostanie zwrócona,jest na poczcie awizowana,miałeś tydzień na zwrot kasy, a na pewno pw nie doszło ,gdzie kasa!!!A na temat rzecznika to mi bajek nie pisz,bo byłem pytałem,a skrarbówka to może ci takiego gnoju narobić jak dowie się że wysyłasz paczki bez paragonu, a twoją stronę księgową wiesz gdzie mam...

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Postów
    309

    Domyślnie

    Ciekawe rzeczy wypisujesz. Na pewno kupując części od kolegów na forum czy ramki klubowe za każdym razem dostajesz paragon Jak widać warto się nad tym zastanowić handlując czymkolwiek na forum. Na moje szczęście w paczce wysłanej do Ciebie jest dowód zakupu. Odnośnie zwrotu to oczywiście na towary zakupione przez internet przysługuje prawo zwrotu w terminie bodajże 10 dni, jednak nie wiem czy dotyczy to towarów wykonywanych na zamówienie. Tak jak w tym przypadku wahaczy, dodatkowo lakierowanych w kolor przez klienta wybrany. Towar masz(a przynajmniej ja go wysłałem), dowód zakupu też. Czekam na zwrot (pamiętaj o protokole zwrotu bo bez tego ja nic nie mogę).
    Pozdrawiam

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    10 dni zwrotu nie działa na towar zamówiony na specjalne życzenie.

    Najczęściej z S3 mini
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 3.2V6 Q2 (1999r)
    Postów
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaboleq Zobacz post
    10 dni zwrotu nie działa na towar zamówiony na specjalne życzenie.

    Najczęściej z S3 mini
    Nie chcę zaogniać bo po co, ale radzę nie pisać też takich bzdur jak powyżej. Zwrot 10 dni jest ustawowo przysługujący na odstąpienie od jakiejkolwiek transakcji, nie ma tu znaczenia jak została transakcja dokonana (internet,sklep) i jaki jest jej charakter. Dodatkowo zwrócę uwagę, że transakcja nie doszła do skutku więc nie liczy się żaden okres na zwrot bo klient nie otrzymał towaru. Zwrot pieniędzy natomiast przysługuje bezzwłocznie w takim przypadku. Towar nie dotarł do nabywcy i nie ma tu znaczenia czy nabywca się rozmyślił, czy nie pasuje mu dana część. Ma prawo odstąpić, zwracając w stanie nienaruszonym.
    Sam pracuję w handlu i te rzeczy są mi bliskie...
    Z ostatniej chwili...
    Nadal nie ma skutecznej metody leczenia Virusa Alfa. Objawy paranoidalno schizofreniczne, które mogą się nasilać. W pobliżu torów wyścigowych u pacjenta może występować gorączka

  10. #20
    Użytkownik Romeo Avatar murgal
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Sandomierz/Wrocław
    Auto
    159 2.4 Berlina
    Postów
    1,071

    Domyślnie

    culio, popuść troche, jedziesz po nim ostro, człowiek odpisał, wysłał Ci tą paczkę, rozumiem być oburzonym, ale bez przesady, co my w przedszkolu jesteśmy?
    Moje wściekłe 2.4

    Budowa stron internetowych, sklepów itd. > Maniak Design Studio

Podobne wątki

  1. Alfa GTV - zaraziłem kolegę
    Utworzone przez VIECIO w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 01:58
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory