Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 84

Temat: uwaga na kolegę lukaszb !!!!!!!!

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Nie staję w niczyjej obronie i nikogo nie atakuję chociaż jasne jest, że sprzedawca dał ciała na całej linii. Nie rozumiem dlaczego jeszcze nie zwrócił kasy, co był powinien zrobić od razu bez zająknięcia. Sam pracuję w handlu i wiem co znaczy określenie "klient nasz pan".
    Uważam jednak, że straszenie skarbówką to cios poniżej pasa...
    Pozdrawiam.
    -Rafał
    Ostatnio edytowane przez alces1 ; 12-07-2014 o 08:03 Powód: Dodano

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  2. #52
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    To nie straszenie, tylko informowanie o konsekwencjach braku zwrotu kasy po X miesiącach

  3. #53
    Użytkownik Romeo Avatar e5nio
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Bella 156,1.6 16V, 98r :),Bella 147 1.9 JTD 2001r.
    Postów
    510

    Domyślnie

    Potocznie skarbowka sie straszy. Ale jest taka prawda uslugi albo towary wydane bez paragonu wiecie co to znaczy dla Panstwa okradanie a zysk dla skarpetki domowej. Powiem ci tak na upartego bys odzyskal szybciej pieniazki

    Kroki

    1. Zawiadomienie Policji o tym
    2.wszczecie sprawy u komornika ale.. Ciezko jest udowodnic zawarcia umowy nie papierowej tylko slownej, roznie sady podchodza do tego. (Oczywisice przed komornikiem sprawe do sadu uzasadnienie i proszenie o klauzule wykonalnosci). Powiem wam ze sa takie kruczki ze z handlu mozna zejsc na sprawe cywilna i odwrotnie.

    Trzeba miec dobrego adwokata albo znajomosc przepisow. rozmowy e-mail czycrozmowy na forum jest to dowod i tyle. Gosc powinien wpuscic w koszta te 1000zl a nie robic maniane

    Wyklepane z dalekiej Galaktyki :-)
    Ostatnio edytowane przez e5nio ; 12-07-2014 o 09:05

  4. #54
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Postów
    309

    Domyślnie

    Gość chce wypłacić pieniądze tylko się od 4 stron tematu nie może doprosić o protokół zwrotu. Tak sobie zażyczył wykonawca i nie oszukujmy się nie jest to chyba żaden problem żeby go wypełnić nawet w formie elektronicznej i wysłać ?

    Więcej czasu poświęciliśmy wszyscy na dyskusję w tym temacie i nerwy, przynajmniej ze strony mojej i wykonawcy bo pochodzimy ze stron gdzie straszenie skarbówką nie jest dobrze postrzegane, niż Culio poświęcił by na wysłanie mi tego protokołu.

    Ciągniecie tą bezsensowną dyskusję a ja już dawno napisałem jak sprawę załatwić i dalej czekam. Poinformowałem kolegę Culio, że jeżeli nie było rachunku w paczce to go dośle listem, rachunek oczywiście został dołączony do towaru więc listu nie wysyłałem bo po co? Jak odesłałeś paczkę (co sprawdzę) i nie masz jak dołączyć dowodu zakupu to wyślij mi pusty formularz zwrotu z Twoimi danymi, do zwrotu kasy też i podpisz a ja wypełnię resztę i załatwimy temat. Podałem właśnie w tym momencie po raz kolejny swoje dane (tym razem do wysyłki) na PW.

    Wiem, że to jakieś tam "utrudnienie" do zwrotu pieniędzy z naszej strony ale nosz kur... skoro doprosić się o głupi najprostszy protokół (wystarczy wpisać w google protokół zwrotu i wziąć najprostszy, jest tego w pieron) którego wypełnienie zajmie z 5 minut maks nie mogę to po co cała dyskusja ? Nie jest to chyba jakiś mega problem ?

    Przyznam, emocje po straszeniu opadły, pasuje wyjść z twarzą, przeprosić i oddać pieniądze. Przepraszam po raz kolejny bo dowaliliśmy po całości a teraz proszę również po raz kolejny o protokół zwrotu, żebym mógł przekazać go wykonawcy(mi nie jest potrzebny) i zwrócić pieniądze.

  5. #55
    Użytkownik Pasjonat Avatar Proxim@Ar
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Opole, Piła
    Auto
    Brera Tbi
    Postów
    3,572

    Domyślnie

    To wyślij mu najpierw kasę, a potem załatwiaj sobie te protokoły...
    147 2001, 1.6 105 KM- była
    156 2003, 2.0 JTS 166 KM- była
    156 2003, 2.5 V6 192 KM- była... ehh..
    156 2005 1.9 JTD~`160 KM była
    159 2006 1.9 JTD- była
    159 2005 1.9 Distinictive- była..
    156 2003 2.0 TS+LPG- była
    156 2003 2,5 V6- była..
    156 FL 2005 1.9 jtd- była
    166 FL 2005 2,4 jtd - była
    Alfa Romeo Crosswagon - był..
    156 FL 3.0 V6 - jest
    Najlepsze auto na świecie - służbowe - jest

  6. #56
    Użytkownik Romeo Avatar e5nio
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Bella 156,1.6 16V, 98r :),Bella 147 1.9 JTD 2001r.
    Postów
    510

    Domyślnie

    Szczerze ci kolego powiem ze zwalasz wine dalej na kupujacego nie zapominaj w swietle prawa to ty powinienes bycczaopatrzony w takie formularze nie klient. Co go interesuje wspolpraca z twoim wykonawca to twoja brocha.

    1.Klient kupuje placi = dostaje towar
    2.Klient kupuje placi = nie dostaje towaru (Sprzedawca rozwiazuje problem w trybie expresowym ) dostarcza odpowiednie dokumenty droga listowna badz elektroniczna przestrzegajac zapisy prawne z zakresu podpisow elektronicznych. To powinno trwac max 30 dni. a tu prawie walnie rok,

    Ignorujesz jego jak tylko mozna, i mowisz ze w jego interesie jest szukanie protokolu zwrotu, a jezeli twoj wykonawca uzna ze jest niecodpowiedni i odrzuci go ?. Prowadzisz biznes a podstaw nie rozwiazujesz. Szczyt nad szczytem szkoda gadac

    Wyklepane z dalekiej Galaktyki :-)

  7. #57
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamillll
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    159 1.9 16v 177HP@402nm by @sdero
    Postów
    488

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukaszb Zobacz post
    Wiem, że to jakieś tam "utrudnienie" do zwrotu pieniędzy z naszej strony ale nosz kur... skoro doprosić się o głupi najprostszy protokół (wystarczy wpisać w google protokół zwrotu i wziąć najprostszy, jest tego w pieron) którego wypełnienie zajmie z 5 minut maks nie mogę to po co cała dyskusja ? Nie jest to chyba jakiś mega problem ?
    wysłanie towaru w normalnym czasie to chyba też nie powinien być problem



    Cytat Napisał lukaszb Zobacz post
    Przyznam, emocje po straszeniu opadły, pasuje wyjść z twarzą, przeprosić i oddać pieniądze. Przepraszam po raz kolejny bo dowaliliśmy po całości a teraz proszę również po raz kolejny o protokół zwrotu, żebym mógł przekazać go wykonawcy(mi nie jest potrzebny) i zwrócić pieniądze.

    Emocje? po straszeniu? nie wywalaj kota ogonem, emocje to miał kolega po kradzieży...bo tak to trzeba nazwać. Jaki protokół zwrotu jak paczki nie odebrał o czym informował Cię przed tym jak ją wysłałeś? Protokół zwrotu to ty wystaw jak będziesz zwracał kase i nie zasłaniaj się głupotami. Bo to co piszesz to totalna brednia.

  8. #58
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukaszb Zobacz post


    Wiem, że to jakieś tam "utrudnienie" do zwrotu pieniędzy z naszej strony ale nosz kur... skoro doprosić się o głupi najprostszy protokół (wystarczy wpisać w google protokół zwrotu i wziąć najprostszy, jest tego w pieron) którego wypełnienie zajmie z 5 minut maks nie mogę to po co cała dyskusja ? .
    nosz kur...
    doprosić się przez kilka miesięcy o towar
    nosz kur...
    doprosić się o SWOJĄ kasę przez kolejne

    chłopie ogarnij się








  9. #59
    Użytkownik Świeżak Avatar dzewo
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    ŚWINOUJŚCIE
    Auto
    była alfa romeo 147 1.9 jtd .Jest 159 TI 1.9 jtd
    Postów
    52

    Domyślnie

    Dla Mnie sprawa prosta(sam przerabiałem)
    Zapłaciłem za towar ale go nie otrzymałem w terminie.Złożony wniosek w prokuraturze o możliwości popełnienia przestępstwa!(DZIAŁA)Krótko i na temat a nie jak przedszkolaki rozwiązywanie problemu na forum na forum!!

  10. #60
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamillll
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    159 1.9 16v 177HP@402nm by @sdero
    Postów
    488

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzewo Zobacz post
    Dla Mnie sprawa prosta(sam przerabiałem)
    Zapłaciłem za towar ale go nie otrzymałem w terminie.Złożony wniosek w prokuraturze o możliwości popełnienia przestępstwa!(DZIAŁA)Krótko i na temat a nie jak przedszkolaki rozwiązywanie problemu na forum na forum!!


    wez nie podpowiadaj, bo kolega lukasz jest ze stron w ktorych zle znosza donosy...

Podobne wątki

  1. Alfa GTV - zaraziłem kolegę
    Utworzone przez VIECIO w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 01:58
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory