Strona 1 z 9 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 84

Temat: uwaga na kolegę lukaszb !!!!!!!!

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie uwaga na kolegę lukaszb !!!!!!!!

    sprawa wygląda tak:24 lutego, zamówiłem u gościa komplet wahaczy regulowanych do 147 ogłaszał sie na forum,kasę przelałem na konto ,bo tak sobie zażyczył,prawie 900 zł,i czekam,przed świętami wielkanocnymi pisze co z wahaczami ,odpowiedz już gotowe wysyłam po świętach,do tej pory wahaczy nie widziałem . W tym momencie mam w dup... jego wahacze ,już dwie wiadomości wysłałem... cisza,koledzy ma ktoś może kontakt z tym panem, nr telefonu, lub adres,bo chyba sam będę musiał kase odebrać

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Postów
    309

    Domyślnie

    Witam
    Na początku chciałem bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację. Na pewno taka nie powinna mieć miejsca. Jednak nie dostałem żadnego PW a o tym poście poinformował mnie kolega telefonicznie.
    Paczki wysyła wykonawca części (ja zlecam wykonanie) i do tej pory nikt się nei skarżył żeby coś nie doszło, dziś a najpóźniej jutro zorientuję się co się stało z wahaczami i dam znać. Oczywiście jeżeli jest coś nie tak to bezzwłocznie zwrócimy pieniądze. Wysyłam też właśnie PW do Ciebie z moim numerem telefonu, gdyby nie doszedł to napisz tutaj (będę sprawdzał wątek bo z PW mam jakiś problem) to podam.

    Przepraszam raz jeszcze i tak jak pisałem sprawę wyjaśnię najpóźniej jutro po południu.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    A ja już nie skomentuję rozpórki, na którą czekałem dobre półtora miecha, następnie po przymiarce jednak nie podeszłą do mojej belli i bujałem się z nią 2 miesiące, aby ją odesłać. Tylko było zwlekanie, a później nawet już nie odpisał. Temat nie został rozwiązany należycie, musiałem we własnym zakresie ją sprzedać bo ile można się prosić.. No nie tak to powinno wyglądać...Niby forum, a reguły nie takie....
    (nie wpominając o felgach, jedna z nich okazała się krzywa.)

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Woda83
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 V6
    Postów
    353

    Domyślnie

    A ja z kolei stanę w obronie Łukasza. Kasę mu przelałem dwa tygodnie wcześniej, bo nie miał nic na stanie, dodatkowo zażyczyłem sobie śrubę rzymską. Rozpórka oczywiście dotarła, taka jaką chciałem, wykonanie super, w warsztacie, gdzie serwisuje Bellę, chłopaki też byli pod wrażeniem wykonania.
    Poza tym Łukasz przede wszystkim jest na Alfaclubie, sporo osób tam robiło u niego zakupy i nikt się nie skarżył.

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Ja również stanę w obronie.. kontakt z nim zawsze jest.. uczciwy gość na pewno nikogo z premedytacją by nie oszukał..

    Musiało dojść do jakiegoś nieporozumienia.. gdzieś utknęła sprawa.. jesteśmy tylko ludźmi w końcu.. na pewno uda się to rozwiązać należycie..
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    sprawa od lutego utknęła..., dwa tygodnie temu pisałem na pw o zwrot kasy ,dopiero jak na forum sprawę opisałem to coś ruszyło,niestety zawiecha ogarnięta bez wahaczy,sprawa zamknięta.A po necie krążą różne opinie...

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    A ja już nie skomentuję rozpórki, na którą czekałem dobre półtora miecha, następnie po przymiarce jednak nie podeszłą do mojej belli i bujałem się z nią 2 miesiące, aby ją odesłać. Tylko było zwlekanie, a później nawet już nie odpisał. Temat nie został rozwiązany należycie, musiałem we własnym zakresie ją sprzedać bo ile można się prosić.. No nie tak to powinno wyglądać...Niby forum, a reguły nie takie....
    (nie wpominając o felgach, jedna z nich okazała się krzywa.)
    Kolego, skoro aż tak bardzo wchodzisz w czyjś temat to pamiętaj że wystawiając rozpórkę na Allegro i publikując zdjęcia które nie są Twojej własności (nie masz zgodny osób których była AR na zdjęciach), nie powinieneś tego robić.
    Czy ktoś Ci zrobił z tego problem ?? NIE bo każdy jest człowiekiem i dogadanie się jest rzeczą normalną. Myślisz że Łukasz tylko żyje ze sprzedaży tych elementów ?

    Pozdrawiam i mam nadzieje, że Łukasz już tą sprawę z Wami rozwiązał
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    są osoby zadowolone z kolegi i niestety nie zadowoleni też są,jak prowadzi się taki interes to powinno sie dbać o klienta,ja niestety do kolegi się zraziłem,pomijając fakt ze czekałem prawie 4 miechy , zamówienie złożyłem pod koniec lutego,18 kwietnia pisałem i dostałem odpowiedz że po świętach ,dla niektórych to już jest długi czas,jak ma takie terminu to powinien to podczas zamawiania podkreślić,czas realizacji pół roku...

  9. #9
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greciu Zobacz post
    Kolego, skoro aż tak bardzo wchodzisz w czyjś temat to pamiętaj że wystawiając rozpórkę na Allegro i publikując zdjęcia które nie są Twojej własności (nie masz zgodny osób których była AR na zdjęciach), nie powinieneś tego robić.
    Czy ktoś Ci zrobił z tego problem ?? NIE bo każdy jest człowiekiem i dogadanie się jest rzeczą normalną. Myślisz że Łukasz tylko żyje ze sprzedaży tych elementów ?

    Pozdrawiam i mam nadzieje, że Łukasz już tą sprawę z Wami rozwiązał
    Ja temat zamykam bo nie mam zamiaru tego wałkować. U mnie sprawa nie została załatwiona.

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Postów
    309

    Domyślnie

    Sprawa z Kolegą Culio jest w tej chwili załatwiana. Do Kolegi Zieloo007 oraz ewentualnych innych osób (mam nadzieję, że ich nie ma) nie zadowolonych z zakupów, do których towar nie doszedł lub doszedł inny niż miał być:
    W ostatnim czasie w związku z powiększeniem się moich obowiązków zawodowych dystrybucją rozpórek zajął się ktoś inny. Jak widać ewidentnie dał ciała. Proszę więc każdą "pokrzywdzoną" osobę o kontakt ze mną pod nr tel 570 093 974, będę każdą taką sprawę osobiście prostował i wyjaśniał. Jednocześnie bardzo mi przykro, że naszą "renomę" zepsuła mało kompetentna osoba... nauczka żeby lepiej dobierać współpracowników.

    Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo każdego przepraszam i dopełnię wszelkich starań żeby każda niejasna sytuacja została wyjaśniona.

    Dziękuję również Kolegą którzy stanęli w mojej obronie, wiadomo poślizgi nam się zdarzały ale nikogo na pewno świadomie nie chcieliśmy oszukać.

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Alfa GTV - zaraziłem kolegę
    Utworzone przez VIECIO w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 01:58
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory