Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: oszust

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar NERO2287
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Kwidzyn/Bydgoszcz
    Auto
    jest- Alfa Romeo 156 FL 1.9 JTD 16V, była-alfa romeo 155 2.0 ts 16v
    Postów
    1,457

    Domyślnie

    Andzeju chyba zapomniałeś wspomnieć jeszcze o mojej skromnej osobie, iż porządna ze mnie firma. Nasze transakcje oceniam na 6 w skali do 5. Moja była 155 była właśnie dzięki tobie wspierana w trudnych chwilach.

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Niestety nieuczciwych/nieodpowiedzialnych forumowiczów jest więcej...
    Na ten przykład mogę podać nieudaną transakcję z forumowiczem o nicku Liked.
    Zakupił u mnie poprzez allegro ("kup teraz") komplet daszków przeciwsłonecznych do 159 Ti. Nie podał adresu do wysyłki (nie wypełnił formularza), ale jak się zorientowałem, że to forumowicz, to ustaliliśmy, że wyślę mu na ten adres który figuruje w allegro. Zgodnie z umową wysłałem za pobraniem, ale Liked paczki nie odebrał. Kilkakrotnie z nim rozmawiałem, obiecał, że pojedzie na pocztę, ale... nie pojechał. Paczka wróciła do mnie, a Liked stwierdził, że to były części dla jego dziewczyny, ale zrezygnowała z nich i w związku z tym zwróci mi poniesione koszty (prowizja allegro, wysyłka za pobraniem i potem koszt zwrotu paczki do nadawcy). Mimo kilku próśb, SMSów, do dzisiaj nie ma kasy, a od zdarzenia upłynęło kilka miesięcy...
    Pozdrawiam (za wyjątkiem bohatera opowieści).
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adam.st
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm
    Postów
    428

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Niestety nieuczciwych/nieodpowiedzialnych forumowiczów jest więcej...
    Na ten przykład mogę podać nieudaną transakcję z forumowiczem o nicku Liked.
    Zakupił u mnie poprzez allegro ("kup teraz") komplet daszków przeciwsłonecznych do 159 Ti. Nie podał adresu do wysyłki (nie wypełnił formularza), ale jak się zorientowałem, że to forumowicz, to ustaliliśmy, że wyślę mu na ten adres który figuruje w allegro. Zgodnie z umową wysłałem za pobraniem, ale Liked paczki nie odebrał. Kilkakrotnie z nim rozmawiałem, obiecał, że pojedzie na pocztę, ale... nie pojechał. Paczka wróciła do mnie, a Liked stwierdził, że to były części dla jego dziewczyny, ale zrezygnowała z nich i w związku z tym zwróci mi poniesione koszty (prowizja allegro, wysyłka za pobraniem i potem koszt zwrotu paczki do nadawcy). Mimo kilku próśb, SMSów, do dzisiaj nie ma kasy, a od zdarzenia upłynęło kilka miesięcy...
    Pozdrawiam (za wyjątkiem bohatera opowieści).
    - Rafał
    Puki jeszcze możesz to rób zwrot prowizji/spór na Allegro. Zawsze trochę mniejsze straty.
    Na przyszłość - nie wysyłajcie bez wpłaty, nie kupujcie i nie sprzedawajcie na FB żeby zaoszczędzić 5/10 zł. Trzymajcie się zasad a ryzyko oszustwa z drugiej strony obniżycie do minimum.

Podobne wątki

  1. [Oddam] Uwaga oszust!
    Utworzone przez hitman047 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-09-2014, 21:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory