Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 84

Temat: uwaga na kolegę lukaszb !!!!!!!!

  1. #41
    Użytkownik Romeo Avatar e5nio
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Bella 156,1.6 16V, 98r :),Bella 147 1.9 JTD 2001r.
    Postów
    510

    Domyślnie

    lukaszb zacząłem czytać między wierszami. twoich wypowiedzi, szczerze ? nic się nie trzyma kupy

    1.Twierdzisz że renoma spadła twoich produktów i firmy ( a dalej nic nie robisz by ją poprawić)
    2.Masz sztywny jeden schemat który każdy użytkownik obala ( twierdzisz że trudno zwrócić kasę, protokoły zwrotu itip)
    3.To ty jesteś na plusie jeżeli chodzi o pieniążki bo to ty teraz dysponujesz jego majątkiem (tzn majątek pieniążki). Kolega culio zainwestował pieniążki i je stracił i teraz musi pogodzić się z tym (Dziwie się że nie poczynił innych kroków) (Chodzi mi o kroki oczywiście prawne, odzyskanie pięniążków po przez urzędy Państwowe nie tylko przez Rzecznika). Nie będę się rozpisywał, jest kilka sposobów.


    Tak na koniec dodam że gdyby czytał twoje posty urzędnik skarbowy to by wywnioskował że sprzedajesz na lewo produkty i okradasz skarb Państwa hehe... ale to jest moje wrażenie.

    Oddaj mu pieniążki i będzie po sprawie, weź teraz odpowiedzialność na siebie "ZA" swoich "PRACOWNIKÓW" bo kto jest szefem "ONI" czy ty ?.

  2. #42
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    normalnie śmiech łukasz ,napisałem do ciebie w kwietniu ,tak zrobiona po świętach wysyłam,ok, ja nie należę do ludzi którzy co dzień pytają o paczkę,w końcu paka za 900 stów ,miałem nadzieje że zostanę za przeproszeniem dobrze obsłużony , jeszcze na początku maja łudziłem sie, pisałem w temacie o mojej belli, gdzieś w połowie maja pisałem pw, potem na początku czerwca już o zwrot kasy i numer konta podałem,dalej cisza,dopiero jak napisałem na forum to dostałem wiadomość,że paczka na pewno wysłana, czyli ja oszust?,za dwa dni okazało sie ze paczka leżała gdzieś tam..., co usłyszałem sorrrryyyy,wspomniałeś coś o dogadaniu się, typu zawaliłem dołożę rozpórkę lub oddam za robociznę np. 400zł zapłać za części ,nie! za parę dni wysłałeś jakby nic sie nie stało,chociaż na pw i forum pisałem że nie chce juz wahaczy po 4 miechach! druga sprawa to skarbówka, tak narobię ci takiego gówna że te 900 złotych nie były tego warte ,na twoje nieszczęście szwagier w skarbówce pracuje,a moja cierpliwość sie już kończy ,bo od miesiąca proszę się o zwrot kasy , a z twojej strony cisza ,a jakoś muszę kasę odzyskać,ja byś mi 100 leciał to bym przyjechał gębę oklepał i tyle ale to za dużo kasy...,czekam na wiadomość jaka forma zwrotu kasy ci pasuje

    Dodano po 4 minutes:

    Cytat Napisał e5nio Zobacz post
    lukaszb zacząłem czytać między wierszami. twoich wypowiedzi, szczerze ? nic się nie trzyma kupy

    1.Twierdzisz że renoma spadła twoich produktów i firmy ( a dalej nic nie robisz by ją poprawić)
    2.Masz sztywny jeden schemat który każdy użytkownik obala ( twierdzisz że trudno zwrócić kasę, protokoły zwrotu itip)
    3.To ty jesteś na plusie jeżeli chodzi o pieniążki bo to ty teraz dysponujesz jego majątkiem (tzn majątek pieniążki). Kolega culio zainwestował pieniążki i je stracił i teraz musi pogodzić się z tym (Dziwie się że nie poczynił innych kroków) (Chodzi mi o kroki oczywiście prawne, odzyskanie pięniążków po przez urzędy Państwowe nie tylko przez Rzecznika). Nie będę się rozpisywał, jest kilka sposobów.


    Tak na koniec dodam że gdyby czytał twoje posty urzędnik skarbowy to by wywnioskował że sprzedajesz na lewo produkty i okradasz skarb Państwa hehe... ale to jest moje wrażenie.

    Oddaj mu pieniążki i będzie po sprawie, weź teraz odpowiedzialność na siebie "ZA" swoich "PRACOWNIKÓW" bo kto jest szefem "ONI" czy ty ?.
    mam wszystkie pw od niego wiec jak skarbówka sie za niego weźmie i właściciela konta to długo mnie zapamieta...
    Ostatnio edytowane przez ŁukaszALFAlow ; 11-07-2014 o 12:33 Powód: Dodano

  3. #43
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukaszb Zobacz post
    Ok, rozumiem tylko po co to gadanie o rachunkach, rzecznikach skarbówkach ? Ja zwrocie i protokole napisałem już na 2 stronie tematu, mamy 4 i dalej nic z tego nie wynikło. Wystarczyło odebrać paczkę, dołożyć protokół zwrotu(który itak musi do mnie wysłać, można go w 30 sekund znaleźć w google lub po prostu napisać żebym go wysłał też) i odesłać całość. Temat był by już dawno załatwiony a tak teraz paczka pewnie wróci, protokołu dalej nie ma i jesteśmy w punkcie wyjścia.

    Ja nie robię z siebie ofiary, daliśmy dupy i nie da się tego ukryć i za to poraz kolejny przepraszam. Potrzebuję tylko ten protokół żeby mieć z wykonawcą spokój i będę działał z tematem dalej.
    co mi na pw napisałeś,jak spytałem o paragon ,ze jutro wyślesz listem, bo nie wystawiłeś ,czekałem kur...a tydzień!!!,paczkę zwróciłem bo bez potwierdzenia zakupu co zrobię,po tym fakcie piszesz ze był dowód zakupu, jak bym wiedział to bym tak zrobił !!!druga sprawa ,poco kur...a tą paczkę wysyłałeś jak pisałem że jej nie chce!!!! a po to żeby namieszać cwaniaku,teraz będzie księgowa trzymać i 3 podwykonawców a kase na prywatne konto przelałem...

  4. #44
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Ja pieprzę! Koleś powinien dostać z miejsca bana na bazar, bo to co odwala to się w pale nie mieści!
    Ostatnio edytowane przez omron8 ; 11-07-2014 o 19:50

  5. #45
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    Culio. Koles zabrał Ci prawie tysiaka i jeszcze robi z Ciebie idiote. To się nadaje do tvnu... podwykonawcy, księgowe, fakturzystki... procedury jak w jakiej korporacji. Zamowiles towar. Zapłaciłeś. Zaufales. Cierpliwie czekales a suma sumarum Zostales wyje.any w du.e bez mydła i jeszcze Koles robi z Ciebie idiote. Polska.

    wysłane z WC
    [C

  6. #46
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamillll
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    159 1.9 16v 177HP@402nm by @sdero
    Postów
    488

    Domyślnie

    Cytat Napisał Masa625 Zobacz post
    Koles robi z Ciebie idiote. Polska.

    wysłane z WC


    niestety najwiekszego idiote robi z siebie...a obserwujac jego posty i wpisy na fb alfaholickim mozna bylo odniesc wrazenie ze to gosc z olejem w glowie...teraz jedyny pewnik to taki ze ten olej to jakis podrobiony motul i stracil wszystkie wlasciwosci...

  7. #47
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    nie obrażaj motula ,bo nawet na podróbce pojedziesz ,a na czesciach których nie ma nie specjalnie

  8. #48
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    panowie dla mnie ten temat tez zaczyna być żałosny ,ale proszę was i moderatorów o jeszcze trochę cierpliwości,wole na ogóle pisać z tym gościem żeby była to przestroga dla innych na przyszłość, ja jestem człowiek ugodowy i na pewno jak by miał chęci to bym się z nim dogadał ,ale on porostu robi ze mnie debila i głupoty wypisuje o jego procedurach.aha cytuje lukaszb z pw jak spytałem o rachunek w paczce!!!!!


    lukaszb napisał
    "Oczywiście dosle rachunek, ponieważ wykonawca nie jest vatowcem i nie wystawia paragonów tylko rachunki, wszystko oczywiście legalnie, posiada warsztat i stosowne uprawnienia do spawania.

    Wysyłam rachunek w poniedziałek, najpóźniej wtorek gdybym juz nie zdążył na pocztę.

    Tak jak juz pisałem ja dopełnie wszelkich starań żeby temat został zalatwiony tak jak powinien, rachunek zostanie doslany i będziemy załatwiać resztę. "

    po tygodniu rachunek nie doszedł,a ja napisałem że paczkę zwróciłem , a on potem napisał ze był rachunek w paczce,wcześniej nie raczył tego napisać...

  9. #49
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Kto by pomyślał, niby forum, niby komu jak komu ale "swoim" na forum można bardziej zaufać niż na allegro i co się dzieje?? Co raz gorzej panowie co raz gorzej...

  10. #50
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Widzę, czytam i mam oko na tego " profesjonalistę"

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

Podobne wątki

  1. Alfa GTV - zaraziłem kolegę
    Utworzone przez VIECIO w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 01:58
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory