Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: ICS + LOUDLINK + USB - Da sie :)

  1. #1
    freel4ncer
    Gość

    Domyślnie ICS + LOUDLINK + USB - Da sie :)

    Myslalem i myslalem o tej muzie z pendrive i wymyslilem przetestowac taki patent

    Zamierzam kupic Loudlinka tak czy siak ale jako ze nie lubie kart SD to podepne cos takiego
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sdmb1000.jpg
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	17.2 KB
ID:	20953


    Mysle ze zamowie Loudlinka oraz to ustrojstwo jakos w przyszlym tyg wiec moze za dwa tyg bedzie juz wiadomo jak i czy to dziala

    (chociaaz nie widze powodu dlaczego dzialac by nei mialo )
    Ostatnio edytowane przez freel4ncer ; 27-02-2011 o 22:15

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar yoozef
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszawa / Płock
    Auto
    była: Alfa Romeo 166 v6 3.0 Super '98
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Noo, brzmi interesująco . I powinno działać, wg. mnie jedyne co może być problemem to wydajność prądowa gniazdka SD w Loudlinku. Trzeba by posprawdzać, jeśli pendrive pożera zbliżoną ilość prądu co karta SD, to powinno zadziałać.

  3. #3
    freel4ncer
    Gość

    Domyślnie

    Ta przejsciowka jest skierowana glownie do telefonow ktore mysle ze nie maja wiekszej jak to nazwales wydajnosci pradowej

  4. #4
    piter1984
    Gość

    Domyślnie

    można, ale po co ? karta SD 2GB kosztuje kilkanaście złoty, a przejściówka jest pewnie w naszym kochanym kraju niedostępna, a jak ktoś ją ściągnie to w cenie złota.

  5. #5
    freel4ncer
    Gość

    Domyślnie

    Jak mowilem nei lubie kard SD i chce miec USB jest to taka moja osobista zachcianka (zreszta po przejrzeniu kilku postow widze ze sporo osob tez wolalo by uzywac USB ) koszt to 32e zamawiajac ze szwecji a mysle ze jak sie dobrze poszuka to pewnie gdzie sna ebay-u bedzie za grosze. Ja nikogo nei namawiam napisalem tylko info dla tych ktorzy tak jak ja z mniej lub bardziej rozsadnych przyczyn chca miec wlasnie USB

  6. #6
    piter1984
    Gość

    Domyślnie

    a no i to jest pewnie na mini albo mikro SD więc jeszcze trzeba na standardowe SD

Podobne wątki

  1. Loudlink na Bluetooth.
    Utworzone przez szerszeń w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-03-2016, 22:44
  2. LOUDLINK
    Utworzone przez marcin1135 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 07:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory