Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Ku przestrodze: ASO FIATa w Legnicy przy Jaworzyńskiej

  1. #11
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 1.9 16V JTD
    Postów
    2

    Domyślnie

    No niestety u mnie w okolicy (Lubin, Ścinawa itd.) zwykli mechanicy to ładne "cfaniaki" (f użyte umyślnie) i bywa różnie więc zaryzykowałem z ASO... Jeszcze "lepiej".

    Zwykli mechanicy to nawet jak jeden mniej więcej wie co zrobić to broń boże zgodzić się aby kupił części... zapłacie tak ze 2-3x więcej i taka jakaś dziwna "faktura" o ile w ogóle... Jak się nie ma narzędzi i kanału to jedyna opcja chyba to samemu zdiagnozować co i jak części kupić pojechać do mechanika by zamontował i stać patrząc na ręce

    Znacie może jednego porządnego i uczciwego w okolicy Lubina?
    Ostatnio edytowane przez MaciejG ; 08-09-2014 o 18:57

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bad_tempered
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Dolnośląskie
    Auto
    156 2.4 JTD Blu Cosmo
    Postów
    45

    Domyślnie

    RS SERWIS Chróstnik. Polecam. Były robione już u niego Alfy. Gość solidny i zna się na robocie.

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Masz w Legnicy fajny warsztat - pisz do Teddy84, sprawdzony przez wielu alfaholików i ceny na hasło forum też inne.
    Sam robiłem tam auto, wszystko w najlepszym porządku, auto wróciło porządnie poskładane bez żadnych paprochów pod maską a i jeszcze miło się pogadało.
    Co do ASO na Jaworzyńskiej sam mam nie miłe doświadczenia - ale to już opisywałem dość dokładnie w innym wątku. Przez to, że mam tam akurat znajomych na warsztacie - radzę omijać i to jak najszerszym łukiem, Chyba, że chcecie aby auto naprzwiali wam kowale a nei mechanicy
    147 powodów do zadowolenia

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar minciu
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Bolesławiec
    Auto
    156 2.4JTD 2002r 150KM CF3
    Postów
    469

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vanilia Zobacz post
    Fajny temat się zrobił. Mamy już ku przestrodze : Legnicę, Lubin, Zgorzelec. Ciekawe, czy jakiekolwiek ASO Fiata robi dobrze?
    Mojemu koledze w Jeleniej (aso Fiata) zdiagnozowali w połowie zużyty przepływomierz jako sprawny, oraz sondę lambda z niemal płaską charakterystyką również jako sprawną.
    DolnySlask - Boleslawiec. Zgorzelec. Jelenia Gora

    Chetnie Pomoge w zakresie:
    AlfaDiag FiatEcuScan MultiEcuScan - diagnostyka
    MPPS KWP2000 Galletto - zgrywanie map paliwa
    STAG KME - instalacje LPG

  5. #15
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar dawidee26
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Wrocław/Wałbrzych
    Auto
    ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON Distinctive1.9 JTD 16v 150KM/Alfa Romeo Mito 1.4 Multiair 105KM
    Postów
    133

    Domyślnie

    Trzeba wysłać petycje do Bielska Białej....niech im audyty robią i podstawionych klientów...

  6. #16
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Moja przygoda z ASO (Poznań) była bardzo krótka. Postanowiłem ich sprawdzić, zanim cokolwiek tam zrobię. Pojechałem na bezpłatny przegląd zimowy czy coś takiego (jakaś akcja była). Miałem całą listę rzeczy do zrobienia w Alfie, ale już totalnym hitem była pęknięta sprężyna w przednim zawieszeniu. Chciałem sprawdzić ile z tych rzeczy wykryją. I co?
    Auto sprawne, wszystko w porządku - usłyszałem. Nie wiem co sprawdzili, chyba poziom oleju?
    Uśmiechnąłem się tylko i poszedłem w długą...
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rain
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Niziny
    Auto
    Stilo 1.9 JTD, Brava_HGT
    Postów
    734

    Domyślnie

    Jak podstawiłem kiedyś Lacie Thesis do ADF auto to myślałem że pierwszy raz czymś takim się zajmują....

    Ale to nic, w 156 M-jet, powiedzieli mi kiedyś że mam sondę lambda do wymiany!
    Co posiadam: Fiat Brava 2.0 20V 155KM, Opel Meriva A
    Co mi się przez łapki przewinęło:
    Alfa Romeo: 156 1.8 TS, 156 2.4 M-JET, 166 3.2 V6 24V Lancia: Lybra 2.4 JTD, Delta 1.8ie, Thesis 2.4 JTD Hyundai: Lantra 1.6 GLS, BMW: E90 320d, Fiat: Stilo 1.9 8v, Brava 80 16v, Brava 80 16v, Brava 100 16v, Marea 155 20v, Renault: Laguna III 2.0 16v

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Fiat - Ząbkowice Śl. dziadek oddał Uno na wymianę cylinderków hamulcowych. Na drugi dzień plama pod autem. ZRĄBANA POMPA HAMULCOWA - dziwnym trafem 19 lat była ok i nagle PRZYPADKIEM padła Odstawił z powrotem. Wymienili ... na jego koszt

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    Alfa.....
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barus91 Zobacz post
    Fiat - Ząbkowice Śl. dziadek oddał Uno na wymianę cylinderków hamulcowych. Na drugi dzień plama pod autem. ZRĄBANA POMPA HAMULCOWA - dziwnym trafem 19 lat była ok i nagle PRZYPADKIEM padła Odstawił z powrotem. Wymienili ... na jego koszt
    Co to spac nie mozemy

  10. #20
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    hahaha, naprawde ciekawy temat sie zapowiada Proponuje zglaszac te aso do tvn turbo, bedzie pan zadowolony napewno wieksza ogladalnosc by zyskali pokazujac idiotycznych mechanikow ASO niz jakis ulicznych mechanikow haha.

Podobne wątki

  1. GT i 2.0 JTS - ku przestrodze
    Utworzone przez goldan w dziale GT
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 10-09-2014, 22:17
  2. [159] ASO...ku przestrodze!
    Utworzone przez Cezar_DE w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-01-2013, 19:29
  3. AR 147 z Legnicy
    Utworzone przez andy1980 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 20:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory