Strona 68 z 119 PierwszyPierwszy ... 18585960616263646566676869707172737475767778118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 1184

Temat: Jaki warsztat polecacie we Wrocławiu?

  1. #671
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    Możliwe, natomiast bez opisania sytuacji(nawet pobieżnie) taka opinia jest nic nie warta i można to uznać co najwyżej za reklamę innego serwisu. Z resztą nikt nie pojedzie do mechanika oddalonego o jakieś 200km...

  2. #672
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pablitoo24
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1,9 JTDm 8v
    Postów
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał siewcu Zobacz post
    A coś więcej? objaw może czy coś? chociaż nie wiem, czy ktoś 1.9 v8 ruszy...
    Od pewnego czasu mam wrazenie,że auto dość opadło z mocy (oczywiście pomijam fakt ze przy tej wersji 120 konnej trudno mowić o jakiejś mocy tzn objawia sie to tym,że dośc ciężko wchodzi na obroty nawet gdy pedał w podłodze ..oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego jesli problem
    był stały ale zdarzają sie dni kiedy auto postoi dłuzszy czas (kilka dni) i gdy odpalam i ruszam auto zasuwa jak z procy, poprostu nie ten samochód
    Niestety po dłuzszej jeździe po miescie auto wraca do stanu zamulenia ..można też zauważyć po wskażniku doładownia najczęsciej na 3 biegu przy pełnym gazie nie reaguje doładowanie dopiero po chwili wchodzi na obroty i czuć przyspieszenie..niestety bywa również ze gdy juz przyśpiesza to jest moment jak opada z mocy dopiero po
    chwili przyśpiesza
    Oczywiście od razu sprawdziłem FESem kilka parametrów i co mnie zaniepokoiło to stan zapchania PDF 95%.Nie wiem czy to ma cos wspólnego z tym zachowaniem
    I tu pytanie do Was Panowie czy ktoś z Was miał podobne objawy?
    Pozdrawiam

  3. #673
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    po pierwsze - patrz co piszesz, jaki pdf? jakie v8? dpf trzeba wypalić jak się zapcha...

  4. #674
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar siroccoxp
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V JTDm blu daytona. BMW E91 320 kombi
    Postów
    322

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie z eeee kiedyś tam xD ... Potrzebny master blacharz do podszlifowania naleciałego rudą mendą progu plus doczepienie odklejonych progów. Macie namiar na kogoś sensownego ?

    PZDR siroccoxp
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo"

  5. #675
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Weron
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Wierzbice
    Auto
    Ford Fusion U.S.A 2.3 Benzyna
    Postów
    495

    Domyślnie

    Odradzam warsztat w Magnicach koło Wrocławia. Mimo że to warsztat mojego kolegi daje mu dużego minusa za nie naprawienie mojej Alfy i skasowanie dużej sumy pieniędzy co do roboty. Alfa dalej nie jedzie,a kasa poszła. W przyszłym tygodniu odstawię bryczkę do Irbisu. Tam przynajmniej nie lecą w ch.....

  6. #676
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    a co jej jest, że nie jedzie? z resztą z tego co pamiętam, to jakieś negatywne opinie na temat irbisu też już się pojawiły.

  7. #677
    Użytkownik Romeo Avatar murgal
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Sandomierz/Wrocław
    Auto
    159 2.4 Berlina
    Postów
    1,071

    Domyślnie

    Irbis najsensowniejszy, chodź drogi.
    Moje wściekłe 2.4

    Budowa stron internetowych, sklepów itd. > Maniak Design Studio

  8. #678
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    " Chodź drogi " - kogo ty tak ładnie prosisz żeby szedł ? :p
    Choć może to i dobrze , że taka kultura








  9. #679
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pablitoo24
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1,9 JTDm 8v
    Postów
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał siewcu Zobacz post
    po pierwsze - patrz co piszesz, jaki pdf? jakie v8? dpf trzeba wypalić jak się zapcha...
    Poważnie filtr "PDF" się wypala?!..nigdy o tym nie słyszałem ...druga sprawa nie pytałem co się robi z zapchanym filtrem tylko czy opisane obajwy mogą być tego przyczyną.

  10. #680
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał siewcu Zobacz post
    a co jej jest, że nie jedzie? z resztą z tego co pamiętam, to jakieś negatywne opinie na temat irbisu też już się pojawiły.
    Obiektywnie patrząc na świat – każdy warsztat prędzej czy później może zaliczyć jakąś mniejszą lub większą wpadkę. Jedni będą krytykowali, że naprawa była droższa niż początkowo zakładano, inni będą krytykowali czas naprawy, a inni, że nie dostali kawy i nie było kącika z prasą. Komuś się zdarzy, że po naprawie wracał na naprawienie innej rzeczy, którą pominęli. Po prostu jeździmy starymi autami, w którym psuje się trochę więcej rzeczy niż w dużym fiacie i czasem pewnych rzeczy nie da się do końca przewidzieć. Dodatkowo nie są to popularne auta i serwisów AR jest we Wrocławiu może kilka. I jeszcze raz dodatkowo – dzisiejsze części zamienne pozostawiają wiele do życzenia (choćby słynne wahacze TRW do 159). A Irbis jest w czołówce serwisów we Wrocławiu, ludzie do nich wracają. Ja do nich wracam, zostawiłem u nich grube tysiące złotych i dalej będę tam jeździł. Nawet jeśli w moim aucie też zdarzyła się im drobna wpadka – po zauważeniu problemu dogadaliśmy się bez problemu co i jak poprawią. Generalnie – jestem z nich bardzo zadowolony. Mogliby mieć niższe ceny, ale z drugiej strony – AR wymagają po prostu dużo roboczogodzin przy niektórych naprawach.

    PS A może ktoś zna jakiś inny specjalizujący się w AR serwis we Wrocławiu? Dla mnie specjalizacja w danej marce jest dość istotnym plusem. Mechanicy nie muszą się uczyć na moim aucie. Kto jeszcze oprócz Irbisu specjalizuje się w grupie Fiata?
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 30-06-2014 o 14:00

Podobne wątki

  1. Lubin - kogo polecacie, jaki warsztat
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 10:12
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 14:35
  3. Oleśnica i okolice, jaki warsztat polecacie ?
    Utworzone przez zibi1818 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2014, 19:12
  4. Jakiego elektryka polecacie we Wrocławiu?
    Utworzone przez jair w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 17:31
  5. Jaki warsztat polecacie w Opolu?
    Utworzone przez jorgu91 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 15:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory