Strona 54 z 119 PierwszyPierwszy ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 1184

Temat: Jaki warsztat polecacie we Wrocławiu?

  1. #531
    Użytkownik Romeo Avatar peenbe
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Glatz
    Auto
    AR 159 1.9 JTD M-Jet 16V 150KM & AR 156 1.9 JTD M-Jet 16V 140KM
    Postów
    699

    Domyślnie

    Auto mi gasnie jak dojezdzam do krzyzowki lub swiatel, a blad na szafie to P2148 - Ster. wtryskiwaczy zaplonu 1 i MSCF na wyswietlaczu, odpale po wyjeciu kluczyka i ponownym zaplonie...dowiedzialem sie ze to prawdopodobnie brak styku elektrycznego gdziesz przy wtrysku jakims...

  2. #532
    Użytkownik Embrion Avatar lmacko
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.5 V6
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał REIJO-AR155 Zobacz post
    Ja kupę rzeczy robiłem na Partynickiej

    bravo serwis wrocław - Mapy Google

    Tanio nie jest ale solidnie, papiery na wszystko i miła atmosfera. Raczej same włochy robią.
    Ja swoją też serwisuję w Autobravo i jestem zadowolony. Faktycznie trochę się cenią, ale robota zrobiona solidnie i na czas.

  3. #533
    Użytkownik Romeo Avatar peenbe
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Glatz
    Auto
    AR 159 1.9 JTD M-Jet 16V 150KM & AR 156 1.9 JTD M-Jet 16V 140KM
    Postów
    699

    Domyślnie

    Cytat Napisał peenbe Zobacz post
    blad na szafie to P2148 - Ster. wtryskiwaczy zaplonu 1
    gdyby ktos spotkal sie z takim bledem to powoduje go zwarcie na jednym z wtryskiwaczy...elektryk mi to ogarnal i juz mam spokoj jakis tydzien ponad...

  4. #534
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar blandor
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie
    Auto
    BYŁA ALFA ROMEO 147 2.0 TS 2002r JEST TOLEDO 2 2.3 v5
    Postów
    483

    Domyślnie

    Chciałbym polecić z okolic Wrocławia (30km od) warsztat z miejscowości Paździorno. Firma nazywa się JP SERWIS tel. 691 914 397. Za każdym razem serwisuje tam moje auta. Ceny napraw bardzo atrakcyjne i robota solidnie wykonana. Naprawdę warto te 30km przejechać

  5. #535
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2012
    Auto
    sto czterdzieści siedem.....
    Postów
    20

    Domyślnie

    Hej Koleżanki i Koledzy,
    ja w sumie nie mam porównania, bo zawsze odwiedzam chłopaków z Irbisu na Paprotnej. Poleciła mi ich kiedyś moja znajoma, która tylko u nich robi swoją alfe 156 i fiacika punto.
    Generalnie podejście do Klienta super (ciężko się dodzwonić ale już się przyzwyczaiłem P). Podoba mi się to, ze po wymianie czegokolwiek pokazują te popsute części.

    Jednakowoż jak w każdej relacji są wzloty i upadki:

    +++ PLUSY+++
    + expresowa wymiana termostatu. Wielka różnica w nagrzewaniu auta zimą, więc nie kantowali,
    + po 15 tsd km wahacze przód góra TRW - zapomniałem, że w ogóle są, nic się nie dzieje,
    + jak zauważyli, że wożę na kanapie i w bagażniku opony letnie, to sami przełożyli cały komplet, gratisowo!
    + jak wywaliłem zimową nocą kołem tylnym w krawężnik i nie mogłem dalej jechać, to bez obaw zostawiłem u nich auto na resztę nocy lawetą a następnego dnia dowiozłem kluczyki

    ---MINUSY---
    - wspomniane wyżej opony założyli trochę źle, tzn starsze na krzyż z nowszymi, zamiast podobne na jednej osi ale było za darmo, więc nie mogę narzekać
    - jak prosiłem o naprawienie drążka skrzyni biegów, bo nie wracał na środek(szczególnie jak się silnik nagrzał), to chwilę była lekka poprawa a potem do stanu pierwotnego wróciło (cena: 180 zł....)
    - jak wcale nie tak dawno wymieniałem u nich poprzeczne wahacze tylne, jak przywaliłem tym kołem w ten krawężnik, tak przy wczorajszej wizycie na przeglądowej chcą je znowu wymieniać...
    - upierają się, że taki dziwny szum dochodzi z opon. Na moje jednak ucho z silnika. Nie chcę wierzyć, że z opon no ale w sumie po co mieliby kłamać? Jeszcze to sprawdzę

    CENY: - nie będę pisał dokładnie, bo każdy się targuje jak umie Panowi potrafią mile i niemile zaskoczyć ale generalnie chyba nie mogę narzekać

    Kilkakrotnie zarzekałem się, że sprawdzę inne warsztaty, ale jak przychodzi co do czego, to boję się ryzykować. Tym bardziej przeglądając opinie tutaj

    Więc odpowiadając na pytanie z tematu, polecam z czystym sumieniem warsztat na Paprotnej IRBIS.

  6. #536
    majkel71
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy, powiedzcie czy znacie jakiś serwis regenerujący zawieszenia we Wrocławiu? Konkretnie chodzi o dwa wahacze dolne, może jak ktoś robił to mógłby podać namiary.

  7. #537
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał mjacob Zobacz post
    - jak wcale nie tak dawno wymieniałem u nich poprzeczne wahacze tylne, jak przywaliłem tym kołem w ten krawężnik, tak przy wczorajszej wizycie na przeglądowej chcą je znowu wymieniać...
    Jeśli wymieniałeś w Irbisie jakieś części i to oni je kupowali to polecam podjechać do nich, żeby oddali je na gwarancji do hurtowni. Ja już jedną drogą część tak oddałem do nich i wszystko skończyło się pozytywnie (tzn. dostałem nową część). I tutaj ich winy nie widzę - trudno brać odpowiedzialność za to, że markowe części psują się po pół roku. Teraz czekam aż górne wahacze TRW się popsują i będę próbował reklamować. Ale to też nie ich wina, że części z najwyższej półki okazały się słabe i po pół roku skrzypiały.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 03-06-2013 o 10:41

  8. #538
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pablitoo24
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1,9 JTDm 8v
    Postów
    84

    Domyślnie

    Witam Koledzy
    Tak dla odmiennosci ja napisze jaki warsztat należy omijać szerokim łukiem..Historia zaczęła sie w pazdzierniku tamtego roku jak padł mi alternator.Ze względu na to ze zależało mi na czasie kolega
    polecił mi Styl Auto we Wrocławiu gdzie umówił mnie na robotę. Generlanie sam warsztat robi wrażenie jest schludnie i czysto a i da sie zauważyc,że grube wózki tam robią
    Niestety jak mówi stare przysłowie nie oceniaj książki po okładce ..Pierwsza sprawa,którą sie zajeli był alternator..ponoc padł całkiem co zresztą się potwierdziło.
    Panowie zaproponowali mi swój za 1000zł plus oczywiscie wymiana..jak usłyszałem zwariowałem O_o..pytam co tak drogo a oni po tyle mamy a jak ma Pan możliwosc
    samo sobie załatwic nie ma problemu..mówie OK dajcie mi troche czasu..20min na necie i mam nówkę zamiennik za 350 zł ..wiec zakupiłem po dniu przyszła paczka i
    jade do nich..oczywiscie wymienili bez problemów auto ma ładowanie.Na dalszy rzut poszła wymiana swiec zarowych bo zaczełą sie kontrolka palic z dobrze nam znanym
    komunikatem "pre heating glows plug not av...." mówie OK wymience komplet i bedzie z głowy.Tego samego dnia dzwonią ze mam auto zrobione i mogę przyjechac.
    Przyjezdzam..facet odpala wszystko gra zadnych błędów, myślę super idę do kasy i juz jestem lżejszy o prawie 600zł ..Następnie wsiadam odjezdzam i po kilkuset
    metrach komunikat wraca "pre heat...bla bla bla" myślę co jest granę.Dzwonię do nich i pytam czy mogę podjechac bo dalej jest cos nie tak,koles tak oczywiscie.
    Wiec facet podłącza komp i sprawdza..diagnoza:przekaznik swiec do wymiany :/..pytam ile?..mówi 400..sobie myśle kurde a może te swiece były ok a ten
    przekaznik swiruje..no ale nic odjechałem bo mój fundusz na ten miesiąc sie skonczył ..Na trochę tą sprawę odłożyłem bo auto pomimo tego paliło co prawda ciężko
    na zimnym silniku ale jak sie juz zagrzał to od dotknięcia.I tak po kilku miesiącach dzis sie wybrałem do elektryka bo zaczeło mnie to draznic.
    Facet dokładnie sprawdza przekaznik pózniej kable i na koncu swiece i co ja słyszę..Panie masz jedną swiece walniętą..sobie myślę no w sumie od pazdziernika
    jakims cudem mogła jakas pasc..no dobra koles bierze sie za wykręcanie i mówi,że jest duży opór i sie boi ze ukręci :/..ale po kilku próbach idzie
    I co sie okazuje..otóz jest to swieca która była od samego początku nie wymieniona bo poznaje po firmie "bosch"..I mnie szlag trafia bo w Styl Auto ponoć
    wszytkie wymienili na NGK!..i wtedy zrozumiałem,że pewnie mieli ten sam problem z odkręceniem i to olali!..Dzis wyciągam fakturę za tę usługę i patrze
    ze mnie skasowali za 4 swiece i 35 za robotę od sztuki (4x35)..i kolejny raz mnie szlag trafił.Podsumuwując to wszystko dobrze ze nie zdecydowałem sie
    na zakup nowego przekaznika bo byłbym znów w plecy przez takich partaczy jakich mają w tym warsztacie..poprostu ręce opadają!!
    Wiem ze wyszedł z tego esej ale musiałem sie z Wami tą historią podzielic zeby przestrzec przed takimi partaczami jak oni.
    P.S Jutro jadę do nich wszystko im wygarnąc nawet jak to bedą mieli w dupie..niech wiedzą ze takie rzeczy prędzej czy pózniej wyjdą.
    POZDRO!!!

  9. #539
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    393

    Domyślnie

    a gdzie zrobie przeglad do ubezpieczenia + LPG ?

  10. #540
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    6
    Postów
    141

    Domyślnie

    Ze Styl Auto też miałem przeboje. Sympatyczna obsługa, bardzo zorganizowania, ale na warsztacie robią chyba za szybko i na skróty. Polecił mi ich inny warsztat, w związku z wiecznie wykręcającymi się śrubami. Autko zostawiłem z prośbą o kompleksowe potraktowanie problemu. Stwierdzili, że gniazda są zniszczone i muszą wszystkie przegwintować, na dodatek śruby są za krótkie i sprzedali mi komplet nowych. Dopiero w innym warsztacie, przy wymianie elementów zawieszenia, zauważono, że felgi mają inny rozstaw śrub i to było głównym powodem ich wykręcania w czasie jazdy. A ja tak jeździłem ponad 6 lat. Wróciłem do Styl Auto. Tym razem dostałem śruby pływające, a w rozliczeniu przyjęli poprzednie. Podoba mi się ich obsługa klienta, z chęcią bym się u nich serwisował, ale dlaczego warsztat nie trzyma tego samego poziomu?

Podobne wątki

  1. Lubin - kogo polecacie, jaki warsztat
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 10:12
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 14:35
  3. Oleśnica i okolice, jaki warsztat polecacie ?
    Utworzone przez zibi1818 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2014, 19:12
  4. Jakiego elektryka polecacie we Wrocławiu?
    Utworzone przez jair w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 17:31
  5. Jaki warsztat polecacie w Opolu?
    Utworzone przez jorgu91 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 15:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory