Strona 2 z 79 PierwszyPierwszy 12345678910111252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 787

Temat: Prośba o oględziny samochodu

  1. #11
    piotr9008
    Gość

    Domyślnie

    na pewno dam znac
    dzieki i pozdrawiam.

  2. #12
    pavee
    Gość

    Domyślnie

    piotr9008 NIE KUPUJ AUTA OD TEGO KOLESIA JA TAM BYŁEM I WIDZIAŁEM TE WSZYSTKIE AUTA ON JE SPROWADZA Z WŁOCH ROZBITE I ROBI JE W SZOPIE . NIESTETY TEZ KUPIŁEM OD NIEGO ROK TEMU ALFE ZA 12 TYS I BYŁO WSZYSTKO NIBY DOBRE ALE CO SIE OKAZAŁO ZE MUSIAŁEM W NIĄ WŁORZYĆ JESZCZE 8 TYS

  3. #13
    piotr9008
    Gość

    Domyślnie

    a w serwisie nie poznaja sie czy bylo rozbite? np po grubosci lakieru? moze warto zaryzykowac i pojechac a potem sprawdzic auto ?

  4. #14
    piotr9008
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pavee Zobacz post
    piotr9008 NIE KUPUJ AUTA OD TEGO KOLESIA JA TAM BYŁEM I WIDZIAŁEM TE WSZYSTKIE AUTA ON JE SPROWADZA Z WŁOCH ROZBITE I ROBI JE W SZOPIE . NIESTETY TEZ KUPIŁEM OD NIEGO ROK TEMU ALFE ZA 12 TYS I BYŁO WSZYSTKO NIBY DOBRE ALE CO SIE OKAZAŁO ZE MUSIAŁEM W NIĄ WŁORZYĆ JESZCZE 8 TYS
    Zgadzam się z przedmówcą!!! Uważajcie na tego sprzedawce !

    Dojechaliśmy do niego z kuzynem i jak się okazało on tam ma jakiś autobazar.
    Okolo 60 samochodów w tym 5 alf i ani jedna nie byla w stanie nawet dobrym!
    Alfy po które jechaliśmy były w kiepskim stanie, a nie jak wg zapewnien bardzo dobrym. Szara sedan, która miala byc dla mnie miala krzywo spasowaną maske z resztą karoseri oraz klape bagaznika. Juz golym okiem bylo widac ze byla kombinowana. Kierownica sie ruszala w gore i w dol, ale to juz szczegol. Co ciekawe silniczek pykał nieźle.

    Srebrna kombi, ktora miala byc dla mojego kuzyna 76 tys przebiegu.
    Sprzeglo wyjechane, wahacze stukaly, srodek wyjechany conajmniej jak pod 200 tys - ogolnie stan bdb Co najsmiesniejsze, w ksiazce serwisowej widnialo 77 tys przebiegu w 2005 roku, a na liczniku aktualnie 76 ktos chyba do tylu jezdzil. Gosciu twierdzil, ze ma 79 hm.. chyba sie pomyli w cofaniu licznika

    Nie mialo nawet sensu brac autek do ASO.

    A co najlepsze, gosciu wogole nie pojawil sie na swoim placu zlomu, byla tam tylko dwojka pracownikow... Chcial nam sprzedac auta na telefon Jak mu kuzyn powiedzial, ze moze kombi kupic za 9 kola to go wysmial, a po 5 minutach zadzwonil ze moze przyjechac na plac się dogadać co do sprzedazy.. smieszny czlowiek...

    UWAŻAJCIE!!

  5. #15
    Ether
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Jest może ktoś z KŁODZKA albo okolic, kto miałby czas pojechać i oglądnąć 2 alfy w klodzku? Jeżeli tak to poproszę o kontakt tutaj albo na PRIV a podam namiary
    Dziękuję i pozdrawiam

  6. #16
    jurek67
    Gość

    Domyślnie Ogledziny Alfy w Kłodzku

    Witam,mieszkam 7km od Kłodzka.Jesli chcesz moge podjechac i rzucic okiem na interesujace Cie belle.Podejrzewam,ze moja ocena morze byc subiektywna.Zadzwon,kom 512303935

  7. #17
    lukaszmdt
    Gość

    Domyślnie

    koledzy interesuje mnie ta alfa bardzo ladna na pierwszy rzut oka ale mam jakies 450 km i jest to troche za daleko aby sie rozczarowac

    jesli moze ktos z okolic Raciborza i moglby obejrzec i dac znac czy warto


    oto link

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8838144

    dzieki
    Ostatnio edytowane przez lukaszmdt ; 17-08-2009 o 09:59 Powód: link

  8. #18
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    kolego lukaszmdt Racibórz to nie to województwo
    to raczej będzie dział Górny Śląsk, choć w sumie z granic opolskiego też jest blisko

  9. #19
    biper1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukaszmdt Zobacz post
    koledzy interesuje mnie ta alfa bardzo ladna na pierwszy rzut oka ale mam jakies 450 km i jest to troche za daleko aby sie rozczarowac

    jesli moze ktos z okolic Raciborza i moglby obejrzec i dac znac czy warto


    oto link

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8838144

    dzieki
    i co kupiłeś ją??
    ja byłem kiedyś ją oglądać ale cena jeszcze była wtedy okolo 14000 i nie kupiłem coś mnie zniechęciło do niej

  10. #20
    lukaszmdt
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał biper1 Zobacz post
    i co kupiłeś ją??
    ja byłem kiedyś ją oglądać ale cena jeszcze była wtedy okolo 14000 i nie kupiłem coś mnie zniechęciło do niej
    niestety nie ... troche za daleko ode mnie bo jakies 450km dlatego pytalem czy ktos ja ogladal i jest godna zakupu, no niestety ogloszenia juz nie ma wiec pewnie juz ktos jest jej posiadaczem.. ja szukam czegos blizej.. kuj pom pomorskie byle nie daleko od grudziądza... juz raz bylem daleko i sie nacialem wiec teraz wole cos blizej poszukac niz taki swiat drogi przejechac po nic..

Podobne wątki

  1. Prośba o oględziny samochodu.
    Utworzone przez Lukasz A. w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 22-03-2021, 23:52
  2. 147 Prośba o oględziny
    Utworzone przez homer2.13 w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-10-2014, 08:37
  3. 147 Prośba o oględziny
    Utworzone przez homer2.13 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-10-2014, 17:32
  4. prośba o oględziny
    Utworzone przez kashmeer w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-06-2014, 23:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory