Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Warsztat Jelenia Góra lub okolice

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar jotgie
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Podgórzyn k. Jeleniej Góry
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    72

    Domyślnie

    U Grega w Piechowicach. Mechanik Sławek, stary doświadczony mechanik, nie spieszy się wiec i cala robota trwa moze nieco dłużej ale efekt murowany. Inny serwis to Autopunkt w Cieplicach. No i serwis Bosha u Wojtasa na ul. Wolności. Tyle z mojej strony jezeli chodzi o warsztaty w Jeleniej Górze ;d

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar oran
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159 1750 Turbo Benzina 2011 rok, sedan
    Postów
    107

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc, to greg to najgorszy warsztat w całej kotlinie. Jeszcze przyjedź na ramkach od alfaholików to wyjedziesz na ramkach od grega Lolek z sobieszowa no i Czuchraj z piechowic to do jtd ma serce, a i restaurowali busso temu gosciowi (niemcowi) co ma pałac tam w pakoszowie. Nawet wisi im nad biurkiem fota tej jego alfy.

    W jelcarze też umią robić, ale to jest aso fiata, więc 159 czy coś to nie ich konik, ale 156, 145, 147 to tak, bo bliźniacze modele z fiata są. No i ogólnie się znają, ale biorą dużo na wycenę, ale jak przychodzi do płacenia to ja np mialem zaplacił 1000 zł za klocki, przód tył, olej i filtry, a zapłaciłem 560 zł (z częsciami)... Ale akurat fiata nie polecam.
    Ostatnio edytowane przez oran ; 14-06-2018 o 07:28
    Alfa Romeo 145 1.4 Boxer
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD

    Alfa Romeo 159 1,75 TBi

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar jotgie
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Podgórzyn k. Jeleniej Góry
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    72

    Domyślnie

    Jezeli trawisz na samego grega, to owszem. Tam nie rozmawia się z szefem tylko z tym starszym mechanikiem. Ten mechanik miał kiedyś warsztat w Szklarskiej Porębie.

    Lolek z Sobieszowa? Jak ma chęci. Rok temu zostawiłem tam auto z kumplem(nie ar ale jednak) na ogarnięcie zawieszenia z przodu i coś tam w silniku. Po tygodniu zabraliśmy auto z tego samego miejsca, gdzie je zaplanowaliśmy bo nawet tam nie zajerzeli. Zeby nie bylo też mam z nimi parę i dobrych wspomnień.

    Jel-car owszem jest serwisem Fiata i nie rozumiem czemu niby mielby sie znac na 147 a na 159 już nie? To dalej wszystko Fiat i jego technologia jak napisales. Tym bardziej ze salon, który się tam miesci sprzedaje tez Alfy (nawet ladna taka fioletowa gulie mieli ).
    Co do rabatów to się zgadzam, jak się umie z nimi gadać to i ceny sa normalniejsze. Bywam u nich po specyficzne czesci do swojej GT i ojcowej 159. Ale warsztatu to tak jak napisales, nie ma czego polecac bo już sama wycena czasami zjada człowieka

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Znacie kogos kto usunąlby egr z ecu ze 159 ?Najlepiej Jelenia i ościenne.

    Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Special Veloce
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Hollandia
    Auto
    159 SW TBi TI Rosso Competizione
    Postów
    17

    Domyślnie

    Ciekawie jestem tesz zeby znaleźć dobre mechanik w Jeleniej.
    Jak od czasu do czasu jestem u teściów to czasami miałem coś do robienia.
    Byłem u kilka mechaników ale naj naj gorsze co mnie wnerwia jest tych kutra mi mówią z góry Alfa to się i tak psują. Klient się nie zna na samochody to automatycznie nie wie jak to jest zrobione. (np. Polecalem jak rozebrać zawieszenia przy obniżony 156 albo że rura czeba ściągnąć na wymianę oleju przy 20v jtd silnik) ale pozniej narzekac że tak ciasno i trudno kto tak wymyślił mechanikę.
    Byłem dwa razy u auto serwis cieplice. Pierwszy raz obniżył zawieszenia zrobił ładnie.
    Drugi raz źle słuchał klient ale zrobił notatkę wymienił zły strona łożysko i ta wymienione popsuł przy montażu cały przód zawieszenia musiałam wymienić bo popsuly śruby na wahacze.

    Później byłem u krajan na wojewódzkiej. Ten to naj gorzy. Jak on się zachowuje do klienta co drugie słowo to przeklinanie.
    Może potrafią trochę kręcić z kluczami ale naj pierw ci musi udowodnić że volkswagen to najlepsze samohody. Ich nastawienie do klienta można czytać na Google bez profesjonalizmu.

    Teraz mam nową Bella 159 tbi i chętnie bym chciał wiedzieć gdzie można normalnie ktoś ufać i respektuje Cię jako klient.

    Pozdr.
    Arthur

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar emilio 166
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Dolnośląskie
    Auto
    AR 166 2.0 TS
    Postów
    54

    Domyślnie

    Jest ktoś z Wałbrzycha, Jeleniej Góry kto ogarnie zawiechę z tyłu w alfie 166?

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 120, Panda II 1.1
    Postów
    4

    Domyślnie

    Ja byłem przez lata u wielu mechaników i obecnie z polecenia jeżdżę do Bartka i ekipy w Auto Punkt na Jagiellońskiej i ich polecam. Kiedyś w porządku robił Orzeł (obecnie na ul. Irysowej) i dobrze wspominam też Wirowskiego w Piechowicach.

Podobne wątki

  1. Spot cykliczny jelenia góra
    Utworzone przez kasza85 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 237
    Ostatni post / autor: 02-01-2019, 08:37
  2. Jelenia Góra wypoczynek prosze o KNOW HOW:D
    Utworzone przez darek2116 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-07-2013, 06:34
  3. Jelenia Góra - czyja to 156 ? :)
    Utworzone przez Barus91 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-08-2012, 14:08
  4. [147] Uwaga mina ! 2.0 TS Jelenia Góra
    Utworzone przez mattom w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-02-2011, 19:29
  5. 146 1.6BOXER Jelenia Góra
    Utworzone przez krzy5 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-12-2010, 15:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory