Strona 3 z 76 PierwszyPierwszy 1234567891011121353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 751

Temat: Alfaholicy Lubin i okolice

  1. #21
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Panie i Panowie to teraz trzeba zrobić z tego tradycje był gadał miło spędził czas.

  2. #22
    Użytkownik Rowerzysta Avatar monika
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    156 2.4 JTD; 159 SW 1.9 JTDm
    Postów
    93

    Domyślnie

    Dzięki za spota. Fajnie było, zobaczymy co z tego wyjdzie.

  3. #23
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mxsiwek
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Wrocław, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9 JTDM 8V 120 KM(fabrycznie) aktualnie 161KM i 358 Nm :)
    Postów
    80

    Domyślnie

    Mi też się podobało ,no i mieliśmy specyficznego alfaholika z opla Czekam na fotki i większą rzeszę ludzi na spotach Możecie zaproponować kiedy i gdzie no i w jakich godzinach kolejne spotkanie . Pozdrawiam

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Shavo
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS
    Postów
    55

    Domyślnie

    No opel dobry haha najlepsze pytanie z jego strony otrzymał Dawid: "ty, a nie będzie lepiej z relingami wyglądał?" nie ten klimat
    Dzięki za spotkanie, jak wiadomo podobało mi się i mam nadzieję, że będziemy sie widywać częściej i w większym gronie.
    Czekamy na fotki
    Teddy jak możesz to napisz jaką masz zawiechę, bardzo fajnie stoi twoja alfa i myślę, że dodam do listy moich planów

  5. #25
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Dawidku11
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Alfa Romeo 156 SportWagon
    Postów
    113

    Domyślnie

    Witam,

    Mnie rownież bardzo się podobało, fajnie było poznać nowe osoby i mam nadzieję, że nasze grono będzie się zwiększało, a nie odwrotnie. Tak sobie myślę żeby nastepne spotkanie zrobić na lotnisku, bo jest to fajne miejsce na spotkania, dużo miejsca parkingowego itd. Może byśmy zrobili jakieś cykliczne spotkania, co miesiąc np.? Myślę, że dzięki temu towarzystwo by się utrzymało, a nawet mogło by się zwiekszyć, może wtedy zaczęły by przyjeżdżać do nas osoby z Polkowic,Głogowa, bo do tej pory spotkania odbywaly się między Lubinem, a Legnicą, fajnie było by poszerzyć grono Alfaholików Co wy na to?

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Shavo
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS
    Postów
    55

    Domyślnie

    Pomysł niezły tylko trzeba się tym zająć, np w miarę możliwości powiadomić ludzi z okolic, że organizujemy takie spotkanie.
    Któryś z kolegów mówił mi o ulotkach wkładanych za wycieraczkę spotkanych przypadkowo Alf. Może ktoś, kto lubi obróbki graficzne i zajmie się jakimś wzorem? Potem każdy by sobie wydrukował. Przyznam, że całkiem niezły pomysł i mogło by to zwiększyć naszą elite Na samej sokolej stoją cztery 156 - na pewno dwie bordowe i dwa szare sportwagony.

  7. #27
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shavo Zobacz post
    Teddy jak możesz to napisz jaką masz zawiechę, bardzo fajnie stoi twoja alfa i myślę, że dodam do listy moich planów
    Zawiecha to Koni STR.T -40mm spręzyny i amorki w komplecie(zdaje siię ze teraz to są springi vogtlanda a amorki Koni nie wiem co oni tam teraz nakręcili z zestawami do 156)
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...tml#post642066 tu masz opisane wszystko.
    Z taką zawiechą dopisz sobie do listy zakupów płyte metalową pod silnik bo miski się pozbędziesz po tygodniu.

    Co do spota - ja się deklaruję na regularne odwiedziny o ile nie będzie mi to kolidować z niczym . Lotnisko Lubińskie jest ok można zawsze jakiegoś grillka strzelić etc.

  8. #28
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Dawidku11
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Alfa Romeo 156 SportWagon
    Postów
    113

    Domyślnie

    Ja kiedyś drukowałem takie wizytówki klubowe i wkładałem za wycieraczkę, ale mały rezultat wyszedł z tego ale może po prostu nie miałem szczęścia i wcale pomysłu nie przekreślam, a wręcz przeciwnie...jak najbardziej jestem ZA. Zastanawiam się czy na forum tutaj nie ma przypadkiem wzoru takich wizytówek, bo na Alfaclubie.pl takowe były i stamtąd ściągałem i drukowałem a co do spotkań cyklicznych proponuje ustalić jakąś datę np. pod koniec miesiąca w sobotę, bądź w niedzielę, bo wtedy najwięcej osób ma wolny dzień, no i godzine dobrze by było ustalić jakąś rozsądną

  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar Dawid_Zielu
    Dołączył
    08 2010
    Auto
    Alfa Romeo 166 FL 2,4 JTD 20V Sportronic '03
    Postów
    1,277

    Domyślnie

    cykliczne spotkania to bardzo dobry pomysł, przykładowo w tym tygodniu mi nie pasowało ponieważ byłem w pracy ale już następny tydzień lub któryś kolejny napewno pozwoli mi zajrzeć na spot, nie tylko mi.
    Alfa Romeo - "bez serca bylibyśmy jedynie maszynami"

  10. #30
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    AR 166 busso / AR 166 jtdm / AR 166 jtd / AR 156 jtdm / AR 156 jtd / AR 147 jtdm
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    byłem w lubinie dopiero o 3 w nocy ale już nikogo nie było

Podobne wątki

  1. Alfaholicy - Kępno i okolice :)
    Utworzone przez ciapek1808 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 498
    Ostatni post / autor: 13-03-2020, 14:22
  2. Alfaholicy Wałbrzych i okolice
    Utworzone przez Luki1979 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 11-05-2015, 22:24
  3. Alfaholicy- Kolo i okolice
    Utworzone przez Edwin156 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 12-03-2015, 11:44
  4. Powiat Świdwiński i okolice-są tu Alfaholicy?... ;)
    Utworzone przez malin2k5 w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 29-07-2013, 17:25
  5. [Zapowiedź] Lubin, Legnica i okolice- Spotkania.
    Utworzone przez Dawidku11 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 20:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory