Strona 103 z 119 PierwszyPierwszy ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 1184

Temat: Jaki warsztat polecacie we Wrocławiu?

  1. #1021
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 98', sedan, manual
    Postów
    10

    Domyślnie

    Nie wiem czy piszę w dobrym wątku (przydałby się wątek o warsztatach których NIE polecamy), ale w powitaniu napisałem, że zrobię antyreklamę warsztatowi, więc robię. Unikajcie jak ognia warsztatu Sport-Technika na Rogowskiej. Ci panowie nie wiedzą co robią. Gdzieś koło października zeszłego roku zaczął mi piszczeć pasek od alternatora, więc pojechałem tam wymienić. Okazało się, że rolki są zjechane i też należy je wymienić. Zaufałem im i teraz żałuję. Przyszedł czas na wymianę rozrządu i tym razem postanowiłem zrobić to u pana Jarka na Robotniczej 72. Na samej wymianie rozrządu się nie skończyło. Okazało się, że spece ze Sport-Technika nie widzą różnicy pomiędzy rolką napinającą i rolką dopinającą - tutaj nie zrozumiałem do końca o co chodzi, ale mechanicy u pana Jarka powiedzieli, że rolka dopinająca była skręcona na sztywno i jakaś sprężyna była cały czas zciśnięta (nie znam się, dlatego piszę troche bez ładu). Dodadkowo śruba chyba od rolki była nie z tego modelu Alfy (za długa i za wąska) i została wkręcona w blok silnika! Przez co przebity został płaszcz wodny i wyciekał płyn chłodniczy. Generalnie, mechanicy powiedzieli, że miałem dużo szczęścia że nie poszedł rozrząd...

    Podsumowując:
    Sport-Technika na Rogowskiej - UNIKAĆ! Nie wiedzą co robią.
    Jarosław Pień na Robotniczej 72 (wjazd od Góralskiej) - jak najbardziej polecam! Nie tylko zrobią dobrze to co zlecisz, ale też jak zauważą, że coś jest nie tak to poinformują. Wiele warsztatów olewa sprawę.

  2. #1022
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar pushq
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    881

    Domyślnie

    To Ty byles

    Opowiadał mi Jarek o Twojej Alfie jak u niego byłem. Przynajmniej teraz wiadomo gdzie takie spece są.
    Demokracja jest zdobywaniem wolności dla siebie kosztem wolności innych, podstawianiem jednej normy przymusowej, na miejsce drugiej.

  3. #1023
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 98', sedan, manual
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał pushq Zobacz post
    To Ty byles

    Opowiadał mi Jarek o Twojej Alfie jak u niego byłem. Przynajmniej teraz wiadomo gdzie takie spece są.
    No to widzę, że moja Alfa staje się popularna we Wrocławiu Chyba widziałem też Twoją, bo stała tam przed warsztatem czarna 159-tka. Ładna

  4. #1024
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar pushq
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    881

    Domyślnie

    No powoli się staje sławna

    No moja ostatnimi czasy to częściej u Jarka stała niż u mnie w garażu. Teraz już na szczęście wszystko w porządku.
    Demokracja jest zdobywaniem wolności dla siebie kosztem wolności innych, podstawianiem jednej normy przymusowej, na miejsce drugiej.

  5. #1025
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolektordolotow Zobacz post
    Przyszedł czas na wymianę rozrządu i tym razem postanowiłem zrobić to u pana Jarka na Robotniczej 72.
    ile taka przyjemnosc Cie wyniosła u Pana Jarka?przymierzam sie do wymiany 1.9

  6. #1026
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 98', sedan, manual
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał gcredhot18 Zobacz post
    ile taka przyjemnosc Cie wyniosła u Pana Jarka?przymierzam sie do wymiany 1.9
    Szczerze mówiąc nie wiem ile wyniosła sama wymiana, bo było bardzo dużo rzeczy do zrobienia. Generalnie popłynąłem dosyć mocno, ale trzeba było to zrobić. Za wymianę oleju, filtru olejowego, filtru paliwowego, paska i napinaczy od alternatora, rozrządu, filtru kabinowego, linek od ręcznego i załatanie dziury w płaszczu wodnym zapłaciłem 2580zł i to jest cena za części + robocizna. Nawet nie jestem w stanie oszacować samego rozrządu, ale jeśli nawet wyszło drożej niż w innych warsztatach to następnym razem i tak jadę do Pana Jarka.
    Ostatnio edytowane przez kolektordolotow ; 30-03-2017 o 00:11

  7. #1027
    Użytkownik Znawca Avatar pabloXXL
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTDm 150KM
    Postów
    1,275

    Domyślnie

    Za wymianę rozrządu u Jarka dawałem 280zl.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  8. #1028
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar pushq
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    881

    Domyślnie

    Panowie - a gdzie we Wrocku znajdę diagnostę, który jest niezbyt hmm.."ekologiczny"?

    Muszę zrobić przegląd w tym tygodniu i nie chcę mieć problemów z wyciętym DPF.
    Demokracja jest zdobywaniem wolności dla siebie kosztem wolności innych, podstawianiem jednej normy przymusowej, na miejsce drugiej.

  9. #1029
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał pushq Zobacz post
    Panowie - a gdzie we Wrocku znajdę diagnostę, który jest niezbyt hmm.."ekologiczny"?

    Muszę zrobić przegląd w tym tygodniu i nie chcę mieć problemów z wyciętym DPF.
    A ktos to wogóle sprawdza? Ja jeżdżę na Długą do PTHW (dawny salon Seata koło stacji Statoil) ani razu nie miałem kontroli spalin. [MENTION=42453]pushq[/MENTION] to Twoja 2.4 była ,,diagnozowana" w Irbisie na 1/4 mili z inna 2.4?

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  10. #1030
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar pushq
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    881

    Domyślnie

    No wlasnie w zeszlym roku bylem na przegladzie jak jeszcze mialem DPF i podpinal mi ja pod analizator spalin.

    Cytat Napisał sebawroc Zobacz post
    to Twoja 2.4 była ,,diagnozowana" w Irbisie na 1/4 mili z inna 2.4?
    Skad masz to info?
    Demokracja jest zdobywaniem wolności dla siebie kosztem wolności innych, podstawianiem jednej normy przymusowej, na miejsce drugiej.

Podobne wątki

  1. Lubin - kogo polecacie, jaki warsztat
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 10:12
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 14:35
  3. Oleśnica i okolice, jaki warsztat polecacie ?
    Utworzone przez zibi1818 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2014, 19:12
  4. Jakiego elektryka polecacie we Wrocławiu?
    Utworzone przez jair w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 17:31
  5. Jaki warsztat polecacie w Opolu?
    Utworzone przez jorgu91 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 15:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory