Strona 6 z 119 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1184

Temat: Jaki warsztat polecacie we Wrocławiu?

  1. #51
    Sławek
    Gość

    Domyślnie Brawo Auto Serwis

    Od 1998 posiadam Alfę Romeo.
    Model 146 1.4 16v TSpar ,
    156 SW 1.8 16v TSpark
    166 2.4 JTD 20V.
    Z pewnością dał bym sobie spokój z tą marką gdyby nie Brawo Serwis.
    Od początku mojej przygody serwisuje auto tylko o Jacka i Bartka na ul.Partynickiej 21.
    W raz z tym serwisem i jego mechanikami Maćkiem, Wojtkiem i Waldeczkiem trwam przy marce i chyba tak zostanie.

    Właściciele Jacek i Bartek mają za sobą 10 lat pracy w ADF na ul. Karkonoskiej. Zakładając własny serwis posiadali ogromną wiedzę na temat napraw aut koncernu
    Fiata, Alfa Romeo, Lancia . Mieli inne wyobrażenie działania serwisu, podejście do klienta i sympatię do marki. 1999 powstał Brawo auto serwis a ja potrzebowałem pomocy przy alfie.
    Obecnie to najlepsi moim zdaniem fachowcy we Wrocławiu. Najnowszy komputer, trzy podnośniki, ogromna wiedza no i wciąż ta sama sympatia do marki.
    Znamy się i jesteśmy kolegami więc może moje słowa nie są obiektywne jednak fakt że pokazuję im jakąś śrubkę a oni odp. że jest to mocowanie z tego czy tamtego robi nadal na mnie wrażenie.
    Czy są drodzy … są normalni cenowo i skuteczni a ostatni mają tłok i nawet ja muszę czekać na swoją kolekcję.

    Brawo Serwis dzięki Wam. Sławek.
    Ostatnio edytowane przez Sławek ; 22-05-2010 o 12:20

  2. #52
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,606

    Domyślnie

    Dokładnie jak kolega napisał. Pamiętam Jacka i Bartka z ASO na Karkonoskiej jak byłem tam na praktyce. Jacek nie raz opowiadał, że w końcu otworzy własne ASO. To bardzo dobrze wyszkoleni fachowcy. Nigdzie indziej włoskiego auta bym nie dał.

  3. #53
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    Byłem w ADF'ie (którego parę osób nie polecało na forum) na przeglądzie zawieszenia. Wrażenia pozytywne. Oddanie/wydanie pojazdu przebiegło jak należy. Ceny przystępne, np. kompletna geometria i ustawienie zbieżności bez rabatów 130zł (to mniej od serwisu, w moim mieście). Wrażenia pozytywne. Mistrz wynalazł nawet najmniejszy luz na jednym wahaczu. Za kalibrację kąta skrętu i sprawdzenie błędów na examinerze nie liczyli.

    Oczywiście nie chcieli mnie wpuścić na garaż, no ale w końcu ulegli

    Jedyny minus za brak maszyny do zakładania opon. Oponę musiałem przełożyć w sąsiednim warsztacie (przekłądałem tylko 1szt - 30zł, czyli też ok). Koło dokręcili odpowiednim momentem, więc profesionall.

  4. #54
    Magic
    Gość

    Domyślnie

    A czy któryś z Was wie może, czy na Paprotnej (Irbis) chłopaki wciąż zajmują się serwisem?
    Próbowałem dodzwonić się w sobotę w południe i nie dało rady. Dzisiaj też nikt nie odbierał.

  5. #55
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RobertWroc
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2JTS
    Postów
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magic Zobacz post
    A czy któryś z Was wie może, czy na Paprotnej (Irbis) chłopaki wciąż zajmują się serwisem?
    Próbowałem dodzwonić się w sobotę w południe i nie dało rady. Dzisiaj też nikt nie odbierał.
    Wciąż się zajmują. Mają nawet kolejkę. Mi udało się wreszcie wcisnąć z wymianą rozrządu na czwartek.
    http://www.irbis-poland.pl/serwis.html

    tu masz linka do aktualnych telefonów.

    Natomiast co do Irbisu mam pytanie z innej beczki.
    Ponieważ wielu z Was tam serwisowało to pewnie ktoś mi coś powie.
    Jak napisałem wcześniej mam termin na czwartek godz. 8.00. Trochę mi to nie pasuje, więc chcę wstawić wóz w środę wieczorem i odebrać go w czwartek po południu.
    Cy można im zaufać czy też raczej patrzeć na ręce?

    A tak na koniec..czyżby Bravo Serwis zmądrzał czy rozpoczął tylko akcję PRową?
    W końcu nikt nigdy nie krytykował ich fachowości a jedynie uczciwość i rzetelność serwisu pozostawia wiele do życzenia...

  6. #56
    Użytkownik Romeo Avatar sn00p
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Wrocław.
    Auto
    1999r AR 146 1.4 TS 16v -> 2004r AR 156 SW 1.9 JTDm -> 2002r AR 156 2.4 JTD
    Postów
    788

    Domyślnie

    Myślę, że chłopakom z Paprotnej można zawierzyć. Kiedy ja robiłem auto, na terenie warsztatu stało trochę włoszczyzny - może z 6, 7 sztuk.
    Co do telefonów w sobotę - nic dziwnego, że nie odbierają, bo z tego co wiem pracują pn-pt

  7. #57
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar bubu321
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    G 1.4 MA 170CV ECU Nexus 8GMF
    Postów
    6,112

    Domyślnie

    - jak szef (szefowie ) widza jak im obrót spada to potrafią wyciągnąć wnioski.
    - te wnioski są czasami błędne, zmieniają ceny zamiast pracowników.
    - i będzie dobrze ale tylko do czasu.
    - nie wierzę w zmiane filozofii podejścia do pracy, kto raz spartolił to i będzie dalej olewał wcześniej, czy pózniej.
    - aby póżniej, lepiej dla nas.
    - nie jestem pracownikiem , szefem żadnyej z wymienionych firm.
    - takiego oświadczenia brakowało mi w wypowiedziach powyżej, Panowie "pracownicy".
    _______________________________________
    - AR 156 TS 2.0 ecu M1.5.5
    - 147 1.6 16v 105CV ecu ME7.3.1.
    - G 1.4 MA 170CV@190CV ecu 8GMF przebieg 91000 km.
    + e-Niro KIA 64 kWh battery, 200CV, 400 Nm

  8. #58
    ViP Dwusuwowiec Avatar holdek
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Oleśnica/Wrocław
    Auto
    GT 1.9 JTD
    Postów
    130

    Domyślnie

    co do Irbisa to moja Alfa tam stala kilka razy dluzej, jako ze wyjezdzalem na tydzien - nie bylo zadnych problemow auto zawozilem wczesniej i odbieralem po powrocie. Wiadomo jednak jak to jest - tak naprawde sie okaze czy wszystko ok jak cos sie stanie, budynek sie zawali, powodz kradziez i takie tam. Moj stal i przezyl bezbolesnie.
    Uwaga, mam Alfę i nie zawaham się jej użyć !!!!

  9. #59
    zielonyser
    Gość

    Domyślnie

    Jesli chodzi o paprotna,to polecam! od roku Mam alfika i mam do nich pelne zaufanie, jesli chodzi o wykonywana prace,w szcegolnosci ze "przepadaja" za selespeedami no coz,jesli chodzi o telefony,to jest ciezko... sa zajeci,to nie podlega dyskusji. Nawet jak mialem dzwonka,to oddalem tam do naprawy... jest kolejka,lecz napewno zrekompensuja Ci to naprawa


  10. #60
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rain
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Niziny
    Auto
    Stilo 1.9 JTD, Brava_HGT
    Postów
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał twardy Zobacz post
    Byłem w ADF'ie (którego parę osób nie polecało na forum) na przeglądzie zawieszenia. Wrażenia pozytywne. Oddanie/wydanie pojazdu przebiegło jak należy. Ceny przystępne, np. kompletna geometria i ustawienie zbieżności bez rabatów 130zł (to mniej od serwisu, w moim mieście). Wrażenia pozytywne. Mistrz wynalazł nawet najmniejszy luz na jednym wahaczu. Za kalibrację kąta skrętu i sprawdzenie błędów na examinerze nie liczyli.
    Potwierdzam, wczoraj byłem na geometri + eko przegląd. Dostałem wszystkie wydruki, błędy skasowali i powiedzieli co nie tak. Z takimi pierdołami mozna podjechać do nich I zawsze jakaś historia serwisowa w ASO bedzie żeby w ogłoszenie wpisać hehe
    Co posiadam: Fiat Brava 2.0 20V 155KM, Opel Meriva A
    Co mi się przez łapki przewinęło:
    Alfa Romeo: 156 1.8 TS, 156 2.4 M-JET, 166 3.2 V6 24V Lancia: Lybra 2.4 JTD, Delta 1.8ie, Thesis 2.4 JTD Hyundai: Lantra 1.6 GLS, BMW: E90 320d, Fiat: Stilo 1.9 8v, Brava 80 16v, Brava 80 16v, Brava 100 16v, Marea 155 20v, Renault: Laguna III 2.0 16v

Podobne wątki

  1. Lubin - kogo polecacie, jaki warsztat
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 10:12
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 14:35
  3. Oleśnica i okolice, jaki warsztat polecacie ?
    Utworzone przez zibi1818 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2014, 19:12
  4. Jakiego elektryka polecacie we Wrocławiu?
    Utworzone przez jair w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 17:31
  5. Jaki warsztat polecacie w Opolu?
    Utworzone przez jorgu91 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 15:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory