Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Serwis na Partynickiej - Uważać/Naciagają

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Oława, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0TS 99.r
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał fiergloo Zobacz post
    To już kiedyś słyszałem że dostac od nich fakture za naprawę to wyczyn godny wdrapania się w majtkach na K2. Ale już nie wiem kto mi to mówił ewentualnie pisał tu na forum.
    Jesli chodzi o Bravo Serwis na Partynickiej to mozna mozna ich polecic, sam u nich serwisuje od poczatku od kiedy mam Alfe. Plusy to znaja sie na rzeczy, w wiekszosci dobrze zdiagnozuja usterke, ZAWSZE DAJA FAKTURE Z GWARANCJA NA ROBOCIZNE I CZESCI. Naprawa na nowych czesciach. W miarę szybka realizacja zlecenia naprawy.
    Minusy to ceny dobrze sie cenia za uslugi. Czesci z reguly maja te wyzsze ceny, zadko uzywaja zamiennikow. Trzeba ich sprawdzic po zabraniu auta z warsztatu, czasami zdazaja im sie wpadki.
    Przyklad : na zlecone trzy wahacze jeden byl nie wymieniony ( z moich czesci ) , ale reklamacje przyjeli i sie zrewanżowali inną uslugą ( wymienili tylny wahacz na swój koszt łącznie z cześcią) plus reset komputera. Jeśli chodzi o kolegę który pisze o naciąganiu to może wyniknąc to że Bravo Serwis raczej nie bawi sie w dłubanie tylko idą trochę po łatwiźnie i nie wynienią tulei w wahaczu tylko cały wahacz przez to te wysokie koszta napraw u nich, ale generalnie warsztat na PLUS.
    Srebrniutka Alfa 2.0 TS 16V --------->Reszta w tyle.......

  2. #12
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko_Wroc Zobacz post
    ZAWSZE DAJA FAKTURE Z GWARANCJA NA ROBOCIZNE I CZESCI.
    To widocznie ktoś pisał o innym warsztacie, ale na bank był/jest we Wrocławiu.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację
    2007-2008: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v
    2008-2018: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v Automat
    2014-....: Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL
    2018-2021: Lancia Kappa 2.4 JTD 10v
    2021-....: Alfa Romeo 159 1750TBi

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rafik.
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156SW / 166 3.0 / Lancia Dedra 1.6 16V
    Postów
    612

    Domyślnie

    Znalazłem troszkę na temat tego serwisu. Od razu mówię że nigdy tam nie byłem i nie znam tego serwisu bo nie po drodze mi. Możliwe że się zmieniło i nie jest tak jak w opisywanych postach.

    Link 1

    Link 2
    -------------------------
    AR 156 2.4jtd, 191/360 - jest
    Lancia Dedra 1.6 16V - jest
    AR 166 3.0 V6 - była
    AR 166 3.0 V6 Sportronic - jest

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Oława, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0TS 99.r
    Postów
    42

    Domyślnie

    Jesli chodzi o warsztat na Partynickiej Bravo Serwis, nie wiem . Nie bronie ich i nie raklamuje . Pisze tylko co doswiadczylem . Generalnie zawsze auto odbieram naprawione, spawdzac ich trzeba i najlepiej ze swoimi czesciami jezdzic. Ceny maja troche kosmiczne to fakt . Jednak nie ma zbyt duzego wyboru jesli chodzi o warsztaty do Alf. Bylem na Paprotnej i nie moge nic złego powiedziec o tym warsztacie. Zostawiłem u nich raz samochód, owszem naprawili większość usterek, ale główną usterkę układu zapłonowego nie potrafili zdiagnozować. Gdybali, a okazało się że jedna świeca jest wypalona.Zapłaciłem( ceny mają rozsądne). Jednak nadal miałem auto nie sprawne. Pojechałem na Partynicką i na miejscu znaleźli usterkę. Więc jeśli chodzi o porównywanie warsztatów są plusy i minusy obu. Kestia gustu i przyzwyczajenia.
    Ostatnio edytowane przez Slawko_Wroc ; 15-12-2009 o 05:22
    Srebrniutka Alfa 2.0 TS 16V --------->Reszta w tyle.......

  5. #15
    bieniema
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał REIJO-AR155 Zobacz post
    Partynicka to chyba BRAVO SERVIS....
    Ten na rogu jeździeckiej

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pablitoo24
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1,9 JTDm 8v
    Postów
    84

    Domyślnie

    O serwisie Bravo na Partynickiej mam mieszane uczucia.Całkiem niedawno oddałem auto do nich i większość części miałem kupionych przez siebie.
    Ale niestety za te które musiałem się u nich zaopatrzyć kazali sobie płacić conajmniej 20% wiecej od ceny rynkowej i jeszcze twierdząc ,że to są juz ceny po mega układzie
    które maja z jakimś dostawcą ..więc tym którzy chcą sie do nich wybrać polecam sie zaopatrzyć w swoje częsci.
    Co do jakości samej robocizny to trudno mi sie wypowiedzieć ponieważ póki co nie ma problemów a trochę było pracy przy aucie.Czas pokaże i wtedy rzetelnie ocenię
    Jeśli chodzi o ceny usług to raczej na plus biorąc pod uwagę np ASO kilka metrów bliżej gdzie ceny są dwukroć wyższe np za rorząd u nich zapłaciłem 345 a w ASO
    miły Pan przez telefon zabił mnie ceną 550 ..Myślę,że warto sprawdzić kilka miejsc i nie upierać sie przy jednym i wtedy coś wybrać żeby uniknąć rozczarowań.

    Pozdrawiam Wszystkich Alfoholików!

Podobne wątki

  1. Na co uważać, czemu się dokładniej przyjrzeć?
    Utworzone przez Fr0 w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-02-2016, 19:51
  2. Zakup GT 1,9 JTD godne polecenia, na co uważać ?
    Utworzone przez alfa 147 2.0 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-10-2015, 21:50
  3. Kupno Alfy Romeo 156 1.9 JTDm NA CO UWAŻAĆ?
    Utworzone przez Szałek w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-09-2012, 18:37
  4. [145] SILNIK 1.4 TS WYMIANA : Na co uważać
    Utworzone przez Bartolomiusz999 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2011, 20:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory