Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456789101112
Pokaż wyniki od 111 do 112 z 112
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS

Domyślnie

Cytat Napisał Maxi Zobacz post

Zgadzam się.
    Wam się wydaje, A ja wiem, że powtarzanie, że do dużych miast itd to bzdura jakoś przy upale na autostradzie nie dachowalem, a mieszkając w górach chyba to tak jakbym dziennie wybierał się na narty, a oram jak czołg pod górę nie chce nikogo na sile przekonywac, ale kuje mnie w oczy jak ktoś nie miał, a powiela bzdury. Dobra wielosezonowka I targasz. Nikt z nas nie odwala rajdow na szosie, a jak tak to Niech strzeli mu panewka za głupotę

› Więcej...: Opony całoroczne za i przeciw.

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6

Domyślnie

Cytat Napisał Mongoose Zobacz post
    Wam się wydaje, A ja wiem, że powtarzanie, że do dużych miast itd to bzdura jakoś przy upale na autostradzie nie dachowalem, a mieszkając w górach chyba to tak jakbym dziennie wybierał się na narty, a oram jak czołg pod górę nie chce nikogo na sile przekonywac, ale kuje mnie w oczy jak ktoś nie miał, a powiela bzdury. Dobra wielosezonowka I targasz. Nikt z nas nie odwala rajdow na szosie, a jak tak to Niech strzeli mu panewka za głupotę
    Jeśli Cię dobrze zrozumiałem, to piszesz, że nam się wydaje, że to dobre do dużych miast, a Ty wiesz, że to bzdura, tak? Jeśli tak to nie wiem do czego się odnosisz, bo @tomaz pisał o tym, że te opony będą najlepsze dla osób jeżdżących spokojnie, robiących niewielkie przebiegi i mieszkających w dużych miastach. Nie było mowy o tym, że to tylko dla takich ludzi. Sam pisałeś wcześniej w tej dyskusji, że w Warszawce tym bardziej dadzą radę i to właśnie zostało powiedziane, z tym się zgodziłem. Nie sądzę, że w innych warunkach, mniej miejskich, jazda na takich oponach nie ma sensu. Sednem wypowiedzi jest to, że jeżeli ktoś mieszka w takim miejscu i nie bawi się w uliczne rajdy, to te opony będą w sam raz dla niego. Gdzie tu jest powielanie bzdur? Co Cię kłuje w oczy?