Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa 156 skóry bananowe - jaki nr. koloru ???

  1. #1
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie Alfa 156 skóry bananowe - jaki nr. koloru ???

    Witam.
    Jak w temacie, czy ktoś wie może, jaki jest numer koloru oryginalnych bananowych skór w 156 ?
    Potrzebuję odnowić fotel kierowcy, ponieważ "trochę" mi się podniszczył podczas wielu lat eksploatacji niestety.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Kolor pojawi się po wpisaniu numeru VIN w EPER. Tylko, że to Ci dużo nie pomoże. Kup sobie barwniki do skór tego typu: http://allegro.pl/renoskor-farba-lak...029804000.html i dorób własny odcień. One są w 100% mieszalne i można z bazowych kolorów utworzyć każdy, który Ci będzie potrzebny. Mieszasz je dokładnie i robisz próbkę na kawałku skóry (np spód siedziska tylnego). Ważne jest, żeby kolor ustalać po jej wyschnięciu. Osobiście proponował bym oddać do firm, które mają to w jednym palcu bo sam się z tym będziesz długo bawił a o dobre efekty ciężko bez profesjonalnych narzędzi (niektóre elementy można aerografem pomalować).
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 04-07-2015 o 23:04

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Kolor pojawi się po wpisaniu numeru VIN w EPER. Tylko, że to Ci dużo nie pomoże. Kup sobie barwniki do skór tego typu: http://allegro.pl/renoskor-farba-lak...029804000.html i dorób własny odcień. One są w 100% mieszalne i można z bazowych kolorów utworzyć każdy, który Ci będzie potrzebny. Mieszasz je dokładnie i robisz próbkę na kawałku skóry (np spod siedziska tylnego. Ważne jest, żeby kolor ustalać po jej wyschnięciu. Osobiście proponował bym oddać do firm, które mają to w jednym palcu bo sam się z tym będziesz długo bawił a o dobre efekty ciężko bez profesjonalnych narzędzi (niektóre elementy można aerografem pomalować).
    Tak właśnie myślę, że może być z tym kłopot niestety. mam takiego kapcia, którego kupiłem okazyjnie od klienta na jesieni i zaczyna w końcu nabierać kształtów samochodu (był potężnie skorodowany).
    Cała poszła w lakier od nowa, wspawana podłoga i progi, tylko teraz skóry wyglądają mocno średnio. Pokombinuję z tym co podałeś, ewentualnie będę musiał dokupić fotele, bo to pewnie wyjdzie taniej niż naprawianie tego co jest. Zobaczymy.
    Dzięki za podpowiedź.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Tak właśnie myślę, że może być z tym kłopot niestety. mam takiego kapcia, którego kupiłem okazyjnie od klienta na jesieni i zaczyna w końcu nabierać kształtów samochodu (był potężnie skorodowany).
    Cała poszła w lakier od nowa, wspawana podłoga i progi, tylko teraz skóry wyglądają mocno średnio. Pokombinuję z tym co podałeś, ewentualnie będę musiał dokupić fotele, bo to pewnie wyjdzie taniej niż naprawianie tego co jest. Zobaczymy.
    Dzięki za podpowiedź.
    Poszukaj takich foteli z "anglika". Przełożysz wtedy tylko regulację wysokości i masz całkiem sprawny fotel. Czasem na OLX lub Allegro mają takie na części. Ja już tak w kilku autach robiłem.

  5. #5
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Poszukaj takich foteli z "anglika". Przełożysz wtedy tylko regulację wysokości i masz całkiem sprawny fotel. Czasem na OLX lub Allegro mają takie na części. Ja już tak w kilku autach robiłem.
    Fakt, zapomniałem, również w końcu tak robiliśmy.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

Podobne wątki

  1. Alfa 166 ic 3.0 v6 2000 bananowe skóry 18 alu !!!
    Utworzone przez CarlosPL w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-08-2010, 03:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory