Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213141516171819
Pokaż wyniki od 181 do 184 z 184

Temat: Alfa Romeo & Formuła 1

  1. #181
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Wysoki poziom to mają z czego schodzić w negocjacjach))
    Dla mnie formuła 1 to w ogóle straszliwie przereklamowana sportowa porażka. Nudy aż strach. Tyle, że na żywo fajnie warczy, bez zatyczek nie wybierać się na trybuny.
    Uwielbiam F1. Nic tam nudnego nie ma. Jeśli ktoś patrzy na ten sport w kategoriach siatkówki gdzie nie umniejszając nikomu panowie w spodenkach wala w piłkę ile wlezie to faktycznie takie proste bodźce nie są dostępne w F1 ale już technologia mając pojęcie co do czego i w jakiej sytuacji znajduje się dany zespól a przede wszystkim strategia i to, ze jest to sport niezwykle zespołowy i skomplikowany dla przeciętnego kibica np. siatkówki to jest jasna sprawa. Na Formule 1 trzeba się znać żeby ja polubić a nie patrzeć tylko na jeżdżące bolidy w kolko i ograniczając się do obrazu transmisji w danym momencie. A już przede wszystkim trzeba zrozumieć, ze kierowca jest częścią pakietu bo F1 jest częścią motoryzacji a nie rywalizacja opierająca się na GRZE sportowej.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał mmax88 Zobacz post
    Może to było jeszcze w erze porządnych silników? [emoji1] jeśli tak, to zazdroszczę, chciałbym usłyszeć dźwięk tamtych bolidów podczas startu...
    dzisiejsze samochody F1 są głośniejsze niż te z zeszłego roku, ale nie o to tylko chodzi silniki wyraźnie maja swoje własne brzmienia, rewelacyjnie brzmi Renault dla mnie najlepiej obecnie w stawce.

  2. #182
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    232

    Domyślnie

    F1 nudna? myślę,że ostatnie grand prix pokazało jak atrakcyjny i nieprzewidywalny jest ten sport.
    Ostatnio edytowane przez Rost29 ; 08-07-2020 o 11:57

  3. #183
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Jaworze
    Auto
    AR: 75 Busso/159 1,9Jtdm/ Fiat Coupe 2,0
    Postów
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    Uwielbiam F1. Nic tam nudnego nie ma. Jeśli ktoś patrzy na ten sport w kategoriach siatkówki gdzie nie umniejszając nikomu panowie w spodenkach wala w piłkę ile wlezie to faktycznie takie proste bodźce nie są dostępne w F1 ale już technologia mając pojęcie co do czego i w jakiej sytuacji znajduje się dany zespól a przede wszystkim strategia i to, ze jest to sport niezwykle zespołowy i skomplikowany dla przeciętnego kibica np. siatkówki to jest jasna sprawa. Na Formule 1 trzeba się znać żeby ja polubić a nie patrzeć tylko na jeżdżące bolidy w kolko i ograniczając się do obrazu transmisji w danym momencie. A już przede wszystkim trzeba zrozumieć, ze kierowca jest częścią pakietu bo F1 jest częścią motoryzacji a nie rywalizacja opierająca się na GRZE sportowej.

    - - - Updated - - -



    dzisiejsze samochody F1 są głośniejsze niż te z zeszłego roku, ale nie o to tylko chodzi silniki wyraźnie maja swoje własne brzmienia, rewelacyjnie brzmi Renault dla mnie najlepiej obecnie w stawce.
    Ja lubię i ogladam F1. Interesuje mnie skąd kolega ma te wiadomości na temat dzwieku w porównaniu do zeszłorocznego sezonu.

  4. #184
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory