Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: obszywanie skora

  1. #1
    1etnies1
    Gość

    Domyślnie obszywanie skora

    czy ktos z Was obszywal fotele skorą moze macie jakis w miarę tanich tapicerow bo uwazam ze ceny na necie od 2400 sa troszke przesadzone a chcial bym sobie fotele skore zrobic bialo czarne do tego ta mala konsole zegarow i popielniczki obszyc
    Mialem ze kupie 156 po liftingu ale nie mam serca sie pozbyc tej i zamierzam sobie z umiarem i gracja ja upiekszyc

  2. #2
    Sylwia
    Gość

    Domyślnie

    Powiem Ci szczerze, ze widzialam kiedys w Ebay-u czarna 156 z czarno-bialymi siedzeniami (przewacza czarnej skory) i bardzo fajnie to wygladalo!
    Moj znajomy robil kiedys w Polsce golfa i calosc wyszla go ok.2500 tys.zl.wiec niesadze,ze zrobia Ci to taniej.

  3. #3
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Ale zawsze lepsza nowa, u dobrej szwaczki, niz uzywana z allegro (zdjecia czasem mijaja sie z rzeczywistoscia)

  4. #4
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    no chyba ze ktos chce zeby mu jechalo w aucie jak z obopry to niech sobie skaj kurtkowy da zamiast skory samochodowej hehehhehe pozdro

  5. #5
    1etnies1
    Gość

    Domyślnie

    wynalazlem cos takiego jak alcantra duzo tansze od skory a mialem okazje miec nowa 147 na weekend gdy bylismy na czechach niestety wylal sie na to rum z cola i mydlem wszystko zeszlo material sam dostane tanio ciekaw jestem ile licza za same obszycie

  6. #6
    areks
    Gość

    Domyślnie Re: obszywanie skora

    Cytat Napisał 1etnies1
    czy ktos z Was obszywal fotele skorą moze macie jakis w miarę tanich tapicerow bo uwazam ze ceny na necie od 2400 sa troszke przesadzone a chcial bym sobie fotele skore zrobic bialo czarne do tego ta mala konsole zegarow i popielniczki obszyc
    Mialem ze kupie 156 po liftingu ale nie mam serca sie pozbyc tej i zamierzam sobie z umiarem i gracja ja upiekszyc
    Odezwij sie do mnie na PW, mam znajomego ktory robi tez takie rzeczy, mysle ze za mniejsze pieniadze...

  7. #7
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    ma ktos moze do sprzedania elektryczne fotele do ar 155??

  8. #8
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    na allegro skroy do AR 156 sie zaczynaja od 1000zl, a za 1500 to juz mozna calkiem ladna kupic

  9. #9
    1etnies1
    Gość

    Domyślnie

    tak ale uzywane to zawsze podniszczone a pozatym nie chce calej czarnej czy czerwonej to takie pospolite

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    no chyba ze masz jakies konkretne wymagania to zmienia postac rzeczy :/

Podobne wątki

  1. Obszywanie skórą - czyli co potrafi kolega Belfer27
    Utworzone przez Rigidigi w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 545
    Ostatni post / autor: 28-01-2021, 15:49
  2. Odpowiedzi: 309
    Ostatni post / autor: 24-01-2020, 17:22
  3. Obszywanie gałki skórą (6b) - samodzielne
    Utworzone przez LukaSS w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-11-2013, 12:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory