Temat: Co dziś zrobiłem dla swojej Belli ?

  1. #13411
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    AR 159 SW, Honda Prelude 4gen
    Postów
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annatar Zobacz post
    Dziś dałem się ponieść i kupiłem felgi na lato. Jeszcze niby mogę się wycofać, ale raz się żyje :-D
    To pochwal się jakimś zdjęciem., [emoji16] chyba że masz na celu budowanie napięcia. [emoji39]
    Cytat Napisał Krisk Zobacz post
    Ja dzisiaj czyściłem tapicerkę
    Jaka tapicerkę? Zwykłą? Skórę? Czym czyściłeś? Pytam, bo mnie to czeka, ja mam półskóry i kupiłem z takimi jakby zaciekami. Znajomy co pierze wnętrza mówił mi, że coś takiego wyłazi jak się w lecie pierze w pełnym słońcu i wyschnie za szybko. Nie wiem, nie znam się, powtarzam co usłyszałem bo nigdy nie czyściłem materiału.
    W starym polo do roboty umyłem w lecie po chamsku karcherem a skórę w prelude czyściłem mleczkiem. [emoji16]

    "Ważniejsza od celu podróży jest radość z podróżowania" - Soichiro Honda

  2. #13412
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    [MENTION=85824]nervousman[/MENTION] To drugie :-P A tak na serio: od razu idą do przemalowania, małej renowacji i leciutkiej przeróbki. Mam już do nich ogarnięty AirRide i jeszcze znajomy pomaga mi znaleźć gwint.

  3. #13413
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annatar Zobacz post
    [MENTION=85824]nervousman[/MENTION] To drugie :-P A tak na serio: od razu idą do przemalowania, małej renowacji i leciutkiej przeróbki. Mam już do nich ogarnięty AirRide i jeszcze znajomy pomaga mi znaleźć gwint.
    co to za fele ze tyle z nimi zachodu i zeby nie bylo cała dobe ładowałem baterie, jednak raz wtygodniu wyjazd to malo

  4. #13414
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cubus00 Zobacz post
    co to za fele ze tyle z nimi zachodu i zeby nie bylo cała dobe ładowałem baterie, jednak raz wtygodniu wyjazd to malo
    [MENTION=2711]Cubus00[/MENTION] W sumie nie jakieś niezwykłe, ale kupiłem w innym kolorze niż chciałem no i trzeba trochę "naprawić", a przy okazji się da im drugą młodość :-)

  5. #13415
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annatar Zobacz post
    [MENTION=2711]Cubus00[/MENTION] W sumie nie jakieś niezwykłe, ale kupiłem w innym kolorze niż chciałem no i trzeba trochę "naprawić", a przy okazji się da im drugą młodość :-)
    wiem sam sie tym zajmuje , a dla siebie szukam juz dwa lata , jakies godne uwagi 9i co sie znajda odnowie je i pozniej trzeba sprzedac bo na aucie albo nie ciekawie wygladaja albo nie pasuja tak jak ostatni zakup saaby, parametry jak alfy a kicha

  6. #13416
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    [MENTION=2711]Cubus00[/MENTION] A to ja zrobiłem trochę inaczej. Generalnie myślałem o JP JR28 albo Rotiform RSE, ale stwierdziłem, że to i tak są modele, które sporo osób ma. Kupiłem niemieckie. Wcześniej też były w 159. Mam je razem z całym "zestawem montażowym" i oponami (2 letnie letnie, bieżnik 6mm co najmniej). Na 100% nie będą się wszystkim podobać. Nie wiem czy mi się będą podobać (bo są czarne, a chcę srebrne z czarnymi dodatkami). Ale stwierdziłem, że zaryzykuję i albo po roku się ich pozbędę, albo to będzie strzał w dziesiątkę. Gdyby nie to, że cena nawet spoko + że sprawdzone na 159 + opony + śrubki etc. + z polecenia jednego z tutejszych użytkowników dogadałem się na tę renowację i przeróbki w dobrej cenie, to bym pewnie sobie darował i dopiero na wiosnę o tym myślał. W sumie, to... jak je zobaczyłem pierwszy raz, miałem efekt "wow, takie chcę!". Potem dopiero przyszły wątpliwości. Ale... jak to często u mnie bywa: muszę spróbować i sam się przekonać :-)

  7. #13417
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2020
    Mieszka w
    Sopot
    Auto
    Alfa Romeo, 2.0 200 KM Sprint, 2019
    Postów
    3

    Domyślnie

    hej,
    Ja myślę o zabezpieczeniu przed kradzieżą. Możecie coś godnego polecić?

  8. #13418
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZdzichuRetel Zobacz post
    hej,
    Ja myślę o zabezpieczeniu przed kradzieżą. Możecie coś godnego polecić?
    Załącznik 274777

    Bardziej na serio: obudowa na kluczyk (przeciw "walizce", bo widzę, że nowy samochód masz) i jakieś elektroniczne zabezpieczenie z GPS i powiadomieniami.

  9. #13419
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Trzymaj w aucie oswojonego pytona.

  10. #13420
    Użytkownik Znawca Avatar Pucek-159
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Białobrzegi/WBR
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    1,320

    Domyślnie

    Dawno mnie tu nie było

    Pare dni temu zafundowałem Julce kuracje u @sdero, a dziś przy okazji umyłem trochę z syfu


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    2013-2019 - 06' AR 159 1.9 JTDm 8v - Grigio Titanio
    2019-2020 - 08' Fiat Nuova Bravo 1.9 JTDm 16v - Rosso Maranello
    2020-2022 - 11' AR Giulietta Sportiva 2.0 JTDm powered by @sdero - Rosso 8C Competizione
    2022- ... - 10' AR Giulietta Quadrifoglio Verde 1.75 TBI - Rosso 8C Competizione

Podobne wątki

  1. Jaki masz kluczyk do swojej belli . I bizuterie do kluczyka . piszczie .
    Utworzone przez alfaholik156 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 20:50
  2. Azurro Nuvola-ma ktoś taki kolor swojej Belli?
    Utworzone przez tomek_murawski w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-10-2014, 20:13
  3. Co kupiłeś dla swojej belli na gwiazdkę ?
    Utworzone przez predator w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 18:13
  4. [155] Włam do Belli, swojej oczywiście:)
    Utworzone przez kasztelan w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 06-12-2010, 21:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory