Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 345678910111213
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126

Temat: Alfa na abonament, jak telefon - szczegóły

  1. #121
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    No nie, wersja Super za 1599 zł netto przy 0% wpłaty była bez navi, czujników i Bi-ks 35W.

  2. #122
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    No to teraz odnośnie opon - pojechałem dziś na umówioną zmianę opon. Giulia Veloce, kapcie 19" 225 szerokie. Zimówki przyjechały Continentale jakieś (pewnie gówniane tak jak te letnie) ale z jednym niuansem - nie były to runflaty, na co zwrócił uwagę serwis.
    Powiedziałem, że tak się nie bawimy. ALD jest bardzo zdziwione tym faktem. Otóż, oni nie mają w specyfikacji od dealera, że auto ma RFy. I mogą takie kupić - ale zrefakturują na mnie. Kierownik serwisu gdzie byłem na tej niedoszłej zmianie usłyszał przy mnie przez telefon, że "klient może sobie kupić koło zapasowe". I wozić je w schowku u pasażera chyba.
    Ze swojej strony powiedziałem, że mogą się pocałować w dupę i że kwestie komunikacji między nimi a dealerem to nie moja działka. Wątkiem humorystycznym można nazwać to, że w ofercie na początku były letnie opony 19", ale zimówki już 18". Czy to też dostali od dealera? Wtedy by było "klient niech sobie kupi nowe felgi"? Abonament all-inclusive, psia jego mać.
    Tym niemniej posiadaczom Giulii w abonamencie, szczególnie Veloce, radzę zweryfikować ten temat.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  3. #123
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa 156-była, Stelvio B-Tech
    Postów
    19

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Planuję zakupić Alfę w abonamencie. Samochód ma być użytkowany na co dzień z dwójką małych dzieci na pokładzie. Zastanawiam się na jedną rzeczą jak jest na końcu przy odbiorze. Czy firma wynajmująca mocno czepia się przy oddawaniu samochodu. Wiadomo, że na koniec pojedzie się na myjnie z mega czyszczeniem, ale użytkowanie samochodu z małymi dziećmi to jest koszmar. Moje pytanie czy za jakieś lekkie uszkodzenia we wnętrzu np. lekkie ryski na progach lub lekkie uszkodzenia tapicerki nakładają kary? Ma ktoś wiedzę na ten temat. Pozdrawiam

  4. #124
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    U mnie się nie czepiali, a lekkie zadrapania lakieru były. Co do tapicerki to nie wiem, bo o nią dbałem. Auto musisz oddać w stanie niezniszczonym, inaczej na pewno coś doliczą. Dealer opowiadał mi raz o tym, że tapicerkę pogryzł pies, a klient był bardzo zdenerwowany że dostał fakturę. Tak samo jak auto bierzesz na własność, jeśli go zniszczysz, zaniżasz sobie od razu wartość odsprzedażową przez te zniszczenia - to logiczne. Więc dopłacasz tak czy owak.

  5. #125
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 T-Jet
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś z forumowiczów interesował się, bądź juz zdecydował się na Giuliettę w abonamencie? Na oficjalnej stronie widnieje kwota 1050zł/mc brutto (osoba prywatna, o% kwoty wstępnej) z limitem 20,000 km rocznie na 2 lata. W salonie Zasady w Krakowie wyliczyli mi ratę dla standardowej wersji (swoją drogą przyzwoicie wyposażonej) 1170zł/mc co ma wynikać z tego, że ta niższa rata dotyczyła serii 2, a ta już dotyczy serii 3. Ogólnie cena nadal jest atrakcyjna, ale może komuś udało się uzyskać niższą? Czy ktoś już ma doświadczenie w tym temacie? Pozdrawiam.

  6. #126
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucc Zobacz post
    Witam, czy ktoś z forumowiczów interesował się, bądź juz zdecydował się na Giuliettę w abonamencie? Na oficjalnej stronie widnieje kwota 1050zł/mc brutto (osoba prywatna, o% kwoty wstępnej) z limitem 20,000 km rocznie na 2 lata. W salonie Zasady w Krakowie wyliczyli mi ratę dla standardowej wersji (swoją drogą przyzwoicie wyposażonej) 1170zł/mc co ma wynikać z tego, że ta niższa rata dotyczyła serii 2, a ta już dotyczy serii 3. Ogólnie cena nadal jest atrakcyjna, ale może komuś udało się uzyskać niższą? Czy ktoś już ma doświadczenie w tym temacie? Pozdrawiam.
    Podbijam wątek. Teraz ceny wzrosły ale w necie oferta zasady z Krakowa jest niższa niż alfa abonament. Any clues ?

Podobne wątki

  1. Aktywny tempomat szczegóły?
    Utworzone przez filop w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 15-04-2020, 04:51
  2. Szczegóły: Integracja, terminy, składki
    Utworzone przez aga024 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-07-2015, 16:29
  3. Lusterko zewnętrzne - wymiana kilka pytań o szczegóły
    Utworzone przez antares w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 18:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory