Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Temat: Pożegnanie z GT.

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Podziękował.
    George poszedł po prostu droga rozsądku a nie tym co chciałby mieć w garażu.. gdyby jako jedyny miał użytkować ten samochód to pewnie by było i30 albo stinger..
    jednak samochodem osobowym robi 60tkm/10lat wiec musiał liczyć się z zdaniem małżonki która tego samochodu będzie używała na codzień.

    Zycie jest pełne kompromisów


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #52
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Przy 200k w portfelu ma się sporą dozę wolności i nie trzeba myśleć o kompromisach.

    W ogóle w życiu należy unikać kompromisów, nie za wszelką cenę, ale jednak, bo z ich nadmiaru wszystko staje się szare i nijakie.
    W przypadku motoryzacji jedynym kompromisem jest chyba zasobność portfela.

  3. #53
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Panowie spokojnie, mój zapał do i30, 308gti i innych hothatch'y ostudziła małżonka, ten ma 19" ten jest za twardy, ten taki i owaki...wiecie jak to jest, a rezygnujemy z jednego z aut w domu, bo Gt tylko stała,
    i się pierdzieliła, a i Lucyna też idzie na sprzedaj ze wzgledu na wiek.
    W Katosach salon Hyundai jest obok BMW, weszliśmy z ciekawości i żonka zobaczyła serię 2.
    Poogladałem i właściwie nic mi tam nie przypadło do gustu, auta ładne ale ceny wysokie i niemiecka technologia którą gardziłem od lat, wzrok mojej żonki przykuła biała seria 2, potem zobaczyłem że to hybryda Plug in, od pewnego czasu z zaciekawieniem przyglądałem się pojazdom z tym napędem, a tu prosze, w sumie 224Km, napęd na 4koła, i do setki 6.7 b. zimowe koła, dobre wyposażenie, i świetny rabat.
    Jazda próbna po mieście i w trasie rozwiała moje obawy, bardzo przyjemne autko, zdecydowałem się tym bardziej że 90% jazdy u nas to miasto.
    Tak jest jeden minus, 3cylindry i 136km nie wróżą temu silnikowi zbyt długiego żywota, z drugiej strony 5lat lub do 100 000km serwisu na darmo wraz z materiałami, i duuuży rabat, wiec się zdecydowałem.

    Kazzikk, auto w leasing, tak wiec nie ma tragedii, ale raty trzeba płacic tak i tak, za cene wywoławcza bym na pewno nie kupił.


    nie ma o co kruszyć kopi, po prostu chyba się starzeje i dlatego dupokanapowóz, ale o A klasie nie zapominam.
    pzd.
    george.
    Ostatnio edytowane przez george11 ; 06-05-2018 o 18:57

  4. #54
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mufas
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    AR GT jtd
    Postów
    339

    Domyślnie

    Cytat Napisał george11 Zobacz post
    a tu prosze, w sumie 224Km, napęd na 4koła, i do setki 6.7 b. zimowe koła, dobre wyposażenie, i świetny rabat.
    brzmi niezłe jak na "dupokanapowóz"
    Odnośnie leasingiu, są jakieś dopłaty/odliczenia od naszego cudownego rządu kupując hybrydę?
    Co do innych aut, to oglądałeś Forda S-Maxa?

  5. #55
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Mufas, prosze Cie, dostałeś kiedyś coś od tych nierobów?? S-Max?? nie, zniesmaczony jestem Fordem, kupiłem nowego Customa i po 20kkm wrócił do salonu na lawecie.
    Mam informacje od córy, która pracuje z gościem co kupił sobie Focusa RS nowego, stwierdzenie jest jedno, co tura to reperatura, auto wiecej stoi niż jeździ, mi też odradzano Customa, ale wiedziałem lepiej...
    Na razie w dyscyplinie "auto na lawecie": Alfa Romeo GT:0-Ford Custom:1.
    I niech mi ktoś powie że Alfa to królowa lawet!!!!!

    pzd
    george.
    Ostatnio edytowane przez george11 ; 07-05-2018 o 16:12

  6. #56
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Focusy RS standardowo mają Head Gasket Failure. Jest teoria, jakoby w fabryce omyłkowo założono uszczelki od Mustanga 2.3 EcoBoosta. Uszczelka fizycznie pasuje, ale silnik w RSach ma inaczej poprowadzone kanały wodne.

  7. #57
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Na uszczelce w RS się nie kończy. Gdyby to był problem samej uszczelki wymieniali by uszczelkę, a na gwarancji wymieniają całe jednostki Z resztą produkcja obecnej generacji się zakończyła i już za rogiem jest nowy ST, a niebawem pewnie też RS.

    BTW dziś Reno ogłosiło polskie ceny Megane 4 RS i podstawę można już mieć za 125k zł. Pięć drzwi, 280KM, 5,8 do setki i całkiem fajna funkcjonalność jak to w heczbekach

Podobne wątki

  1. [GTV] Pożegnanie...
    Utworzone przez kudlaty_bytom w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-2017, 21:31
  2. Pożegnanie GT-holicy
    Utworzone przez khad w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-03-2015, 19:39
  3. Pożegnanie z Alfą - pożegnanie z forum.
    Utworzone przez Szczepan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-10-2012, 14:04
  4. [145] Pożegnanie
    Utworzone przez skrzat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 17:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory